lüks doğal ahşap kapı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Massima Klasik Kapı Modeli

Asortie Mobilya’nın mekânın genel dekoruna göre özel olarak tasarladığı şık ve zarif lüks kapı modelleri şüphesi evlerin en fazla dikkat çeken argümanlarıdır. Farkı tasarımı ve sıradışı rengi ile yeni sezon klasik natürel kapı koleksiyonu için üretilen Massima kapı modeli, natürel dekorun en önemli tamamlayıcı unsuru oluyor.

Massima klasik kapı modelleri tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Kapı statikleri dikkate alınarak tek kanatlı, çift kanatlı kapı veya sürgülü şekilde üretilebilen kapı modelindeki ince oyma işçilikleri kapıya göz alıcı bir zerafet kazandırıyor. Kapının üstündeki el işçiliği oyma motifleri, klasik kapı tasarımını ön plana çıkarıyor. Kapılarında daha ihtişamlı bir görünüm isteyenler için ise de oyma motifleri artırılabiliyor. Mekânlarında klasik dekorasyon yapanlar için ise Massima kapı modeli varak işlemeler ile zenginleştirilebiliyor. Mekâna uygun farklı ölçülerde yapılabilen Massima klasik kapı modelleri, genel dekora uygun istenilen renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

Lüks kapı modelinin fiyatı ve özellileri hakkında daha fazla bilig almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. 

doğal ahşap kapı
Venedik Klasik Kapı Modeli
klasik kapı tasarımı
Burgaz Klasik Kapı Modeli
Asortie Klasik Camlı kapı
Cunda Klasik Kapı Modeli
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp