beyaz kapı modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Begonya Klasik Kapı Modeli

Ev dekore edilirken özenle dikkat edilen ve ilk izlenim için önemli olan şık kapı modelleri tasarıma eklenen mobilyalardan ilki olmaktadır genellikle. Lüks kapı modelleri ev mobilyaları ile kombinlendiği takdirde birbirinden bağımsız olarak değil de tam bir uyum içerisinde evinizin değerini en üst seviyeye çıkaracak. Begonya klasik kapı tasarımları tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilmesinin yanında kapı statikleri dikkate alınarak tek kanatlı, çift kanatlı veya sürgülü şekilde üretilebilmektedir.

Klasik kapı modelindeki ince oyma işçilikleri ve altın varak işlemeleri kapıya görkemli bir ruh kazandırmasının yanında kapının üstündeki oymalı taç modeli, klasik kapı tasarımını ön plana çıkarıyor. Begonya lüks kapı modeli daha sade tasarımlardan hoşlanan klasik mobilya tutkunları için, varak işlemeler olmadan daha düz renkler ile de üretilebiliyor. Mekâna uygun farklı ölçülerde yapılabilen Begonya klasik kapı modelleri, genel dekora uygun istenilen renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

kapı modelleri
Artemis Klasik Kapı Modeli
klasik kapı modelleri
Şahmeran Klasik Kapı Modeli
kapı modelleri ve tasarımları
Düden Klasik Kapı Modeli
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp