HAYALİNİZDEKİ TASARIMLARA ULAŞMAK ARTIK ÇOK KOLAY!

Sadece Asortie müşterilerine özel hizmet sunan Asortie VIP ile, size ve yaşam alanlarınıza değer katacak eşsiz tasarımlarımıza ulaşmak çok kolay ve çok keyifli…

Her biri harika bir sanat eseri niteliğindeki "Asortie Mobilya Tasarımları" şimdilik 36 farklı ülkede yaşayan müşterilerimizin mekanlarını süslüyor. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın her bir köşesine çok rahat bir şekilde gönderdiğimiz mobilyalarımızı yakından görmek ve incelemek için Asortie’ye gelmek istediğiniz de yapmanız gereken tek şey, gelmek istediğiniz mağazamızı ve zamanı bize bildirmeniz. Bunun için sadece birkaç saniyenizi ayırıp aşağıdaki randevu formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Siz mağazalarımıza gelmeden önce, Asortie ekibi, konaklayacağınız ev, otel veya rezidance seçeneklerinden hangisini arzu ederseniz sizin adınıza rezerve eder. Siz sadece konaklayacağınız mekânın kapısını açıp içeri girersiniz. Ayrıca tüm uçak bileti işlemlerinizi, şehir içi ulaşım hizmetleri de sizin için en güvenli ve en rahat şekilde, Asortie Mobilya tarafından organize edilir.

MİSAFİRİMİZ OLMANIZ BİZİ MUTLU EDER.

Sizi misafir etmek bizim için bir külfet değil, mutluluk kaynağı olacaktır. Sizin rahat alışveriş yapabilmeniz için her detayı düşündük. Sizi havaalanında karşılar, otel rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu ve yolculuk telaşı gibi stresleri yaşamadan Asortie mağazalarına gelmenizi sağlarız.

İnternet sayfamızdan gördüğünüz birbirinden mükemmel tasarımlarımızı yakından görüp, konusunda uzman satış danışmanlarımızdan istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Siz kahvenizi yudumlarken, içmimarlarımız evinizin planını çıkarıp beğendiğiniz mobilyaların yerleşimini yaparlar. Sizler mobilyalarınız evinize gelmeden önce, evinize yakışıp yakışmadığınızı görebillirsiniz.

Mağazamızda sizleri misafir ettikten sonra, İstanbul’da gitmek istediğiniz yere konforlu bir şekilde sizi transfer edebiliriz. Arzu ederseniz size özel İstanbul Şehir Turu düzenleyebilir ve İstanbul’un eşsiz güzelliklerini ile sizlere tanıtabiliriz. İstanbul’dan dönmek istediğiniz zaman, size uçağınıza kadar eşlik eder ve rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlarız. Tüm bu hizmetler sadece sizin rahat bir alışveriş yapmanız için düşündük. Aynı hizmetleri Türkiye dışındaki mağazalarımızdan da alabilirsiniz.

Asortie VIP hizmetlerinden faydalanmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa süre iletişime geçerek seyahat detaylarınız hakkında bilgi alacaklardır.

Şimdiden mutlu yolculuklar ve iyi alışverişler dileriz.

 

VIP Ziyaretçi Formu


Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp