Klasik Koltuk Takımları Klasik Yemek Odası Takımları Klasik Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Bebek ve Genç Odaları Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Modern Koleksiyon Klasik Berjerler Pet Mobilyaları

Klasik Aksesuarlar Modelleri

Yaşam mekânlarını zenginleştiren aksesuarlar Asortie tasarımları ile yeniden yorumlanıyor. Klasik ayna tırnak modelleri, klasik dresuarlar, jozephine modelleri, benç tasarımları, klasik berjerler, sohbet setleri, fiskos setleri, klasik sandalyeler, klasik kanepeler, klasik koltuklar, boy aynaları, duvar aynaları, yatak ucu bençleri gibi mekâna zengin bir atmosfer kazandıran aksesuarlar evlerinizdeki mobilyaların tamamlayıcı unsurları olarak ön plana çıkıyor.

Mekâna ve kişiye özel olarak üretilen Asortie aksesuarlar, el işçiliği ile yapılması nedeniyle de değer kazanıyor. Her biri sanat eseri niteliğinde olan Asortie aksesuarları evinizdeki mobilyalara uygun olarak istediğiniz renk ve ölçülerde üretilebiliyor. 

Yaşama alanlarınızdaki oluşturmak istediğiniz eşsiz dekorasyonun temel parçalarını oluşturan, lüks mobilyalarınızı, lüks aksesuar modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Mükemmel bir dekorasyon tamamlayıcısı olan aksesuar modelleri, tercih edildikleri alanlarda, hayallerinizdeki dekorasyona ulaşmanızı sağlayan önemli bir etmen olarak karşınıza çıkıyor. 

Klasik Ayna Tırnak Modelleri

Klasik ayna tırnak modelleri dresuar ve duvar aynalarından oluşan genellikle antrelerde ve salonlarda kullanılan dekoratif unsurlardır. Mekânın genel dokusuna göre oymalı veya düz hatlara sahip olan ayna tırnaklar farklı ölçü ve renk seçenekleri ile de üretilebiliyor. Çekmeceli dresuar modelleri veya çekmecesiz dresuar modeller olarak tasarlanan ayna tırnak setleri, isteğe göre granit veya dekroratif mermer tabla ile de yapılabiliyor.

Klasik Benç Modelleri

Genellikle kısa süreli dinlenme amacı ile tercih edilen ve daha çok dekoratif bir unsur olarak ön plana çıkan klasik benç modelleri Asortie farklı ile, kullanıcıya konfor ve ergonomi sunan birçok seçenek ile sunuluyor. İki yanı kollu, tek kollu veya kolsuz olarak üretilebilen bençlerde ihtişam ve konfor birlikte kombin ediliyor. Asortie benç modelleri, almayı düşündüğünüz veya mevcut mobilyalarınıza uygun olarak tasarlanabiliyor. Bençlerde kullanıcıya rahat bir oturum sunan birinci sınıf ortopedik döşeme malzemeleri ve dokuma kumaşlar kullanılıyor.

Sohbet Setleri

Genellikle iki berjer ve bir fiskos sehpadan oluşan sohbet setleri, klasik mobilyanın tüm ihtişamını sahip olduğu oyma motifleri ile evinizin dekoruna değer kazandırıyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Asortie sohbet setleri kullanıcının istediği renklerde üretilebiliyor.

Klasik Dresuarlar

Evlerin vazgeçilmezleri arasında olan dresuarlar, Asortie farklı ile hem gösterişli hem de kullanışlı. Mekâna özel olarak üretilen klasik dresuarlar evinize değer katacak önemli bir detay. Asortie, yeni sezon klasik dresuar tasarımlarında kullanışlı olmaları amacıyla çekmeceli modellere de yer verdi. Genellikle klasik tarzda dizayn edilen dresuarlar el işçiliği ile doğal ahşaplardan üretiliyor.

Fiskos Koltuk Takımları

Fiskos koltuk takımları minimal tasarımları ile birçok mekanda kullanılabiliyor. Genellikle bir adet mini kanepe ve iki adet minyon tipli berjerden oluşan fiskos koltuk takımı modellerine, isteğe göre orta sehpa veya yan fiskos sehpa modelleri de ilave edilebiliyor. Asortie fiskos koltuk takımı modelleri doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Klasik mobilyanın en belirgün argümanı olan oyma motifleri ile ön plana çıkarılan fiskos oturma grubu modelleri farklı renk seçenekleri ile mekana ve kişiye özel olarak üretilebliyor.

Köpek Kulübeleri ve Kedi Pufları

Asortie Mobilya, en iyi mobilya modelleri ile sizler için mükemmel yaşam alanları tasarlarken, evlerimizin küçük ve sevimli üyelerini de unutmadı. Bizlerin sevgi ve şefkatine muhtaç olan bu sevimli aile üyelerimiz için rahat edebilecekleri minik mekanlar tasarladık. Köpek kulübeleri ve kedi yatakları, doğal ahşaptan el işçiliği ile tasarlandı. Ahşap puf modeli mekanın ölçülerine göre istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz renklerde üretilebilir. Kedi ve köpek yatakları modelleri tasarlanırken minik dostlarımıza zarar verebilecek kimyasal ürünler asla kullanılmadı. Kedi ve köpek koltuğu modelindeki kırlent ve yatak ürünlerinde leke tutmayan kumaşlar tercih edildi.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.