Klasik Koltuk Takımları Klasik Yemek Odası Takımları Klasik Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Bebek ve Genç Odaları Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Modern Koleksiyon Klasik Berjerler Pet Mobilyaları

Asortie Klasik ve Lüks Avize Modelleri

Yaşam mekânlarında dekorasyonun en önemli tamamlayıcı unsur hiç şüphesiz ki aydınlatmadır. Mekânın aydınlatmasında kullanılan avizelerin, ışığı mekâna uygun yansıtması yanında şık ve zarif bir tasarıma da sahip olması gerekir. Klasik mobilya tutkunları için özel olarak tasarlanan Asortie klasik avizeler mekândaki mobilyalara uygun olarak dizayn ediliyor. Ölçülerinde ve renklerinde istenilen değişikliğin yapılabildiği klasik avizelerde onlarca farklı model bulunuyor. Klasik avize modellerinde birinci sınıf kesinlikle kararma yapmayan malzemeler kullanılmıştır. Yıllara meydan okuyan sağlamlıkta üretilen avize çeşitleri birinci sınıf kristal taşlardan üretildi. Kristal taşlı avize modelleri kadar taşsız sade avize modellerinin de olduğu koleksiyonda, osmanlı tarzı avizeler ve baroc tarzı avizeler ön planda. Avizelerde kullanılan camlar, el işçiliği ile yapılmış çok özel camlardır. Birçok modelin bulunduğu avize koleksiyonumuzda tavan avizesi yanında, duvar apliği, ayaklı lambader, tavan apliği gibi yaşam mekânı için gerekli tüm avize modelleri bulunuyor.

Ev Dekorasyonunda Avize Modellerinin Önemi

Ev dekorasyonu yaparken belki de göz ardı edilmemesi gereken en önemli konu avize seçimi dir. Avize seçimi yaparken birçok noktaya dikkat etmelisiniz. Aksi halde seçtiğiniz avizeler ile ev dekorasyonunuz eksik ve hatta düşündüğünüzden daha kötü bile olabilir. Avize seçimindeki en önemli detay aydınlatmadaki etki alanıdır. Mutlaka yaşam alanı için en doğru ışığı en uygun oranlarda veren avize modellerini seçmelisiniz. Işık detayından sonraki en önemli etken ise avize modelinin tavan dekoru, zemin döşemeleri, perdeler ve mobilya modelleri ile kombin olmasıdır.

El Yapımı Lüks Avize Modelleri

Asortie Mobilya’nın klasik avize modelleri büyük oranda el işçiliği ile üretildiğinden sizin istediğiniz ölçülerde ve istediğiniz renklerde yapılabilir. Klasik avize modellerimiz, hazır ithal avize modelleri gibi tek tip olarak yapılmazlar. Mekânın genel dekoruna uygun yüzlerce farklı model ve tasarım yanında, sizlerin de tasarladığı avize modelleri üretilebilir. Avize tasarımlarında gerçek pirinç ve metaller kullanılır. 

Hayallerinizdeki dekorasyonu oluştururken, yaşam alanlarınıza seçeceğiniz eşyaların birbirleri ile uyumlu olmasının yanında, beğendiğiniz tarzı da yansıtması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda hazır ölçülere sahip avizeler ihtiyacınızı karşılamayabilir. Özel ölçü avize tasarımlarına sahip olabilmek için, el yapımı avize modellerimizi keşfedebilirsiniz.

Salon Avize Modelleri

Asortie Mobilya’nın avize tasarımları ile salonlarınıza büyülü ve ışıltışı bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Klasik dekorasyonun ve klasik mobilya modellerinin hakim olduğu salonlarda, genellikle altın varaklı lüks avize modelleri veya kristal taşlı avize modelleri tercih ediliyor. Salon avizeleri salonun büyüklüğüne ve rengine uygun olarak istenilen ebatlarda ve renklerde üretilebiliyor.

Yatak Odası Avize Modelleri

Yatak odalarında camlı ve taşlı avize modellerinden daha çok şapkalı avize modelleri tercih ediliyor. Artık günümüzde birçok kullanıcı yatak odalarında avizeden çok lambader veya abajur modelleri kullanıyor. Yatak odalarında fazla ışık veren avizeler yerine, loş ışık veren lüks avize modelleri tercih ediliyor. Asortie avize koleksiyonda yatak odanız için birçok model bulabilirsiniz.

Mutfak Avizeleri

Evlerin en önemli ve en fazla zaman geçirilen mekânlarında olan mutfaklarda, fazla ışık veren ve daha minimal avize modelleri tercih ediliyor. Hatta son yıllarda artık mutfaklarda sarkıt avize modelleri yerine tavana yapışık aplik avize modelleri tercih ediliyor. Mutfaklarda ışığın kırılmasına neden olan kristal camlı avize çeşitleri kullanılmamalıdır. Çünkü yemek yapılan ortamdaki ışığın daha düz ev sade olması gerekir. Klasik mutfak modellerinde kullanılan lüks avize çeşitleri seçerken, Asortie Mobilya’nın istenilen ölçüde ve istenilen renklerde yapılabilen yeni avize koleksiyonuna mutlaka bakın.

Klasik Abajur, Aplik ve Lambader Modelleri

Ev ve ofis dekorasyonun en önemli tamamlayıcı unsurları olan klasik abajur modelleri ve lüks lambader modelleri, mekânı aydınlatmalarının yanında, mekâna şık bir dekor da kazandırıyor. Asortie abajur modellerinde çok fazla bir ürün yelpazesine sahip. Her yemek odası takımını ve her yatak odası takımına uygun bir abajur modelini Asortie mağazalarında mutlaka bulabilirsiniz. Aynı zamanda yaşam mekânlarının duvarlarını yine birbirinden harika onlarca farklı duvar apliği modelleri ile süsleyebilirsiniz. Gerek masaüstü gerekse de ayaklı lambader modelleri ile mekânda ışıltılı bir dekor oluşturabilirsiniz. Lambader modelleri, cam fanuslu olabildiği gibi, abajur şapkalı olarak da üretilebiliyor. Asortie abajur modelleri, aplik modelleri ve lambader modelleri mekanın dekoruna göre farklı renk ve ölçülerde üretilebiliyor.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.