Koltuk Takımları Yemek Odası Takımları Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Bebek ve Genç Odaları Avizeler Country Outlet

Art Deco Koltuk Takımı

Kalite, konfor ve şıklığı ustalıkla bir araya getiren Asortie Mobilya şimdi de geçtiğimiz yüzyıla damga vuran sanat akımlarından Art Deco Oturma Grupları ile karşınıza çıkıyor. Geçen zamanla birlikte büyüyen, beslenen ve mimariden heykele, iç mimariden plastik sanatlara kadar genişleyen bir yelpazede etkisini keskin biçimde gösteren Art Deco, dekoratif sanatlara ve mobilya tasarımlarına da ilham veriyor. Art Deco Koltuk Takımları, bu akıma uygun biçimde oval ve köşeli hatların aynı anda kullanıldığı modellerde hayat bularak, aerodinamik formlar oluşmasını sağlıyor. Bu yapılarıyla Art Deco Kanepe Takımları özgün ve çarpıcı modellere ilgi duyan kullanıcıları cezbediyor.

El İşçiliği ve İnce Materyal Kullanımı: Art Deco Koltuk Takımları

Art Deco Oturma Grupları, bu dekorasyon stilinin en önemli iki unsuruyla, yüksek el işçiliği ve ince materyal kullanımıyla tasarlanıyor. Asortie Mobilya bünyesinde, değişen dekorasyon stillerine ve çeşitlenen zevklere göre üretilen her mobilya el işçiliği ile üretiliyor. Bu anlamda Asortie Mobilya’nın koltuk takımları üretimi için hali hazırda edinmiş olduğu, derin tecrübe Art Deco Koltuk Takımı ile zirveye ulaşıyor. El işçiliği, fabrika üretimi ile kıyaslandığında her zaman daha estetik sonuçlar elde edilmesine katkıda bulunur. Ayrıca, el işçiliği ile üretilen Art Deco KoltukTakımları evinizin estetik değerlerini de mümkün olan en yüksek noktaya taşır. Bu nedenle el işçiliği her zaman daha değerlidir, daima tercih edilir.

Art Deco Koltuk Takımları

Art Deco stilin temel iki özelliği olan el işçiliği ve ince materyalin yanı sıra sahip olduğu pek çok çarpıcı özelliği, sık tercih edilmelerine neden oluyor. Bu özelliklerden bir diğeri de, birbirinden etkileyici geometrik şekiller olarak karşımıza çıkıyor. Art Deco stiline uygun koltuklar hem formlarıyla hem de desenleriyle geometrik süslemelerle bezeniyorlar. Bu durum özellikle koltuk takımları için modern bir görünümün estetik değerlerini yaşam alanlarına taşımak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Geometrik hatlar, Art Deco Koltuk Takımları ile evlerde oluşturulacak enerjik ve dinamik yapının en büyük destekleyicisi oluyorlar.

Kullanıcıların dekorasyon için klasik ya da modern bir tarzı benimsemiş olmaları Art Deco Koltuk Takımları düşünüldüğünde önemini yitiriyor. Çünkü bir yandan farklı kesimlere sahip olan, diğer bir taraftan da hemen her renge bürünerek, her zevke hitap eden Art Deco Koltuk Takımları farklı tarzlara kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Ayrıca, Asortie Mobilya bünyesinde yer alan Art Deco Oturma Grupları değerli kullanıcılarının talepleri doğrultusunda üretilebiliyor.

Taleplerinize Göre Belirlenen Ölçü ve Renk Seçenekleri

Yaşam alanlarının geniş ya da dar olmasından dolayı, her kullanıcı Art Deco Koltuk Takımları arasından yapacağı seçimin, kendi evine doğrudan uyum sağlamasını istiyor. Ancak her zaman bire bir yakalanan bir uyumdan bahsetmek mümkün olmuyor. Bu gerçekliğin farkında olan Asortie Mobilya, tasarladığı Art Deco Oturma Grupları için kullanıcılarının taleplerine göre belirlenen ölçü ve renk seçenekleri sunuyor. Art Deco dekorasyonun oturma grupları üzerinde yükselen renkler arasında, klasik tarzı benimseyenler için siyah, kahve – krem tonları ve gri gibi koyu renkler ön plana çıkıyor. Daha modern ve daha canlı bir tasarıma yönelmek isteyenlerin tercihleri ise bej, mavi, turuncu, krom, altın tonları ile metalik renklerde kendini gösteriyor.

Uzun Süreli Kullanım; Dayanıklı Art Deco Koltuklar

Asortie Mobilya ile sahip olmak istediğiniz Art Deco Kanepe Takımları için size sunulan seçenekler yalnızca renk ve ölçü ile sınırlı değil. Asortie Mobilya’nın birinci sınıf kalitede ahşap malzemeden ürettiği Art Deco Koltuk Takımları yine aynı kalitede süngerler ve kumaşlar ile kaplanır. Kaplanacak kumaşın ne olacağına da, eğer arzu ederseniz siz karar verebilirsiniz. Mükemmel yaşam alanlarına sahip olmak için, art deco koltuk kategorimiz içerisindeki mobilyaları keşfedebilirsiniz. Mükemmel yaşam alanları sizin olsun.

 

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp