BİZ; GELİŞİME AÇIK, ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞAN, BAŞARIYI SEVEN, UYUMLU BİR EKİBİZ.

Yaşam mekânları için ürettiğimiz yaratıcı çözümlerimiz, profesyonel bakış açımız, dinamik fikirlerimiz ile emek ve zamanı bir araya getirerek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bugüne kadar söylediklerimiz ve denediklerimize alternatif yaklaşımlar oluşturuyor, kendimize özel çözümlerimizle büyümeye dair hedeflerimize hızla ulaşmaya çalışıyoruz…

Çevremizi anlayarak elde ettiğimiz farklı yaklaşımlar ile en büyük olmayı değil, en büyükleri yaratmayı amaç ediniyoruz. Çünkü biz, çevremizdeki gelişmeleri takip eden, düşünen, tahlil eden, mekâna en uygun çözümleri bulan, başarmaktan mutluluk duyan, hırslı, güleryüzlü, dinamik ve uyumlu bir ekibiz.

Siz de bu ekibin bir parçası olmak, hem bize hem de kendinize katkı sağlamayarak başarıyı yaşamayı istiyorsanız, sizi detaylı şekilde tanıyabileceğimiz, daha önceki deneyimlerinizin de yazılı olduğu, resimli özgeçmişinizi cv@asortie.com adresine gönderebilirsiniz.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.