BİZ; GELİŞİME AÇIK, ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞAN, BAŞARIYI SEVEN, UYUMLU BİR EKİBİZ.

Yaşam mekânları için ürettiğimiz yaratıcı çözümlerimiz, profesyonel bakış açımız, dinamik fikirlerimiz ile emek ve zamanı bir araya getirerek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bugüne kadar söylediklerimiz ve denediklerimize alternatif yaklaşımlar oluşturuyor, kendimize özel çözümlerimizle büyümeye dair hedeflerimize hızla ulaşmaya çalışıyoruz…

Çevremizi anlayarak elde ettiğimiz farklı yaklaşımlar ile en büyük olmayı değil, en büyükleri yaratmayı amaç ediniyoruz. Çünkü biz, çevremizdeki gelişmeleri takip eden, düşünen, tahlil eden, mekâna en uygun çözümleri bulan, başarmaktan mutluluk duyan, hırslı, güleryüzlü, dinamik ve uyumlu bir ekibiz.

Siz de bu ekibin bir parçası olmak, hem bize hem de kendinize katkı sağlamayarak başarıyı yaşamayı istiyorsanız, sizi detaylı şekilde tanıyabileceğimiz, daha önceki deneyimlerinizin de yazılı olduğu, resimli özgeçmişinizi cv@asortie.com adresine gönderebilirsiniz.Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp