ASORTİE ÜRÜNLERİNİ TERCİH EDENLER

Bugüne kadar İstanbul, Dubai, Ukrayna ve Sırbistan mağazalarımızdan ürün veya hizmet alan binlerce müşterimizin ortak özelliği "Asortie" denildiğinde bizim için güzel şeyler söylemeleridir. Bizler bu cümleleri duymak için çok çaba harcıyoruz.

Müşterilerimizin diğer işlerinde de bizi tercih etmelerinin veya tanıdıklarına Asortie Mobilya'yı tavsiye etmelerinin büyümemize en önemli katkıyı sağladığının farkındayız. Onun içindir ki; büyük reklam çalışmalarına harcayacağımız paramızı ve emeğimizi, müşterilerimizin güleryüzlü ve kaliteli hizmet almaları için harcıyor ve böylece onların memnuniyetini kazanıyoruz.

Asortie Mobilya A+ ürün ve hizmet verdiği için müşteri portföyünde çok önemli kişiler yer alıyor. Bunların içinde, yurtiçinden ve yurtdışından, önemli devlet adamları, bürokratlar, iş adamları, büyük şirket yöneticileri, tanınmış sanatçılar, meşhur markalar, büyük oteller, vip hzimet veren hastaneler, büyük mağaza zincirleri ve bibirinden değerli müşterilerimiz var.

Tasarladığımız ve dekore ettiğimiz mekanlar içinde devlet sarayları, oteller, malikaneler, restaurantlar, lüks ofisler, havalimanı locaları, ultra lüks daireler ve yüzlerce farklı mekan bulunuyor. Müşterilerimizin bilgilerinin gizliliğine önem verdiğimizden dolayı, Asortie Mobilya'yı tercih edenlerin isimlerini şimdilik burada yazmayı çok uygun görmedik. Fakat çok yakında Asortie Mobilya kalitesini yaşamış olan müşterilerimizden, isimlerini burada ilan etmemizde sakınca görmeyenleri sizlerle paylaşacağız.Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp