Klasik Berjer Koltuk Modelleri - Lüks Berjer Koltuk Modelleri urunler
Klasik Koltuk Takımları Klasik Yemek Odası Takımları Klasik Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Bebek ve Genç Odaları Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Country Klasik Berjerler

Klasik Berjerler

Klasik berjer modelleri konforlu olması ve dekoratif duruşu ile son yıllarda oldukça popüler bir mobilya seçeceği haline gelmiştir. Fransızca “bergere" kelimesinden türeyen berjer koltuklar, genellikle arkaları yüksek ve kolçakları geniş olarak üretilmektedir.Oturma alanı oldukça rahat olan berjer koltuklar evlerde olduğu kadar cafelerde, ofislerde, otel ve benzeri bir çok işletmede kullanılmaktadır.

İşletmelerde kullanılan berjerler genellikle küçük ebatlarda tercih edilmektedir. Evlerde kullanılan berjer koltuklar ise konforu ön planda tutmak adına geniş ve büyük tercih edilmektedir. Özellikle evlerde ve ofislerde klasik berjer koltuklar dekoratif olarakta göze hitap etmektedir. Bu nedenle son dönemde klasik berjer modelleri çok popüler olmuştur. Varaklı, oymalı, deri, kadife ya da özel kumaşlardan üretilen klasik berjer koltuk modelleri küçük mekanlar içinde oldukça keyifli ve konforlu bir ürün haline gelmiştir.

Klasik berjerler şömine önü, pencere önü gibi alanlarda dinlenmek, kitap okumak, sohbet etmek için oldukça kullanışlıdırlar. Ayrıca köşe koltuklar içinde harika birer tamamlayıcı olurlar. Günün yorgunluğunu atmak için oturduğunuz bir berjerin ayak kısmına da bir puf ilave ederek dinlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Dinlenmek için ideal bir koltuk olan berjer, Fransız kültürünün harika tasarımlarından biri olarak  ülkemizde de beğenilerek kullanılmaktadır.

Klasik berjer modelleri arasında bir çok çeşit renk ve kumaş özelliği bulunabilir. Özellikle evlerinde şıklığı tercih edenler için klasik berjerler vazgeçilmezdir. İstenilen ölçülerde ve zengin kumaş seçenekleri ile birlikte, Asortie Mobilya yaşam alanınızda tercih ettiğiniz berjer koltuklar için şık ve zarif, tamamı el işçiliği ile üretilmiş klasik ve lüks berjer koltuk modellerini sizlerin beğenisine sunmaktadır. 

Sizde bu şıklığı ve konforu yaşamak isterseniz asortie.com web sitemizdeki klasik berjer koltuk modellerimizi inceleyebilir, daha fazla bilgi talep etmek için bize ulaşabilirsiniz.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.