Klasik Yatak Odası Takımı - Luxury Yatak Odası Takımı - Asortie urunler
Klasik Koltuk Takımları Klasik Yemek Odası Takımları Klasik Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Bebek ve Genç Odaları Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Country Klasik Berjerler

Klasik Yatak Odası Modelleri

Yeni sezon klasik yatak odası koleksiyonu için tasarladığımız tüm klasik yatak odası modelleri kendine özgü tasarımları ve el işçilikleri ile ön plana çıkıyor. Asortie Mobilya klasik yatak odası takımları mobilya tutkunlarının karşı koyamadıkları klasik tarzlar ve tamamen doğal ahşaptan oyma sanatının ince motifleri ile zenginleşiyor. Yatak odalarına zarafet ve ihtişam kazandıran Asortie klasik yatak odası modelleri sıra dışı tasarımları ile mekâna farklı bir stil kazandırıyor. Böylelikle hem konfor hem estetik tek noktada sizlerle buluşuyor. Birinci sınıf dayanıklı malzemelerden üretilen klasik yatak odası modelleri, yıllara meydan okuyan sağlamlıkta üretiliyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz lüks yatak odası takımı yaşamınıza artılar katıyor. Göz alıcı tasarımları yanında ergonomik yapıları ile de ilgi gören Asortie yatak odası takımları mekânın ölçüsüne göre özel olarak da üretilebiliyor.

Luxury Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımlarımız kendi içinde birbirini tamamlayan karyola, yatak başlığı, komodin, şifonyer, gardrop ve tuvalet masası ile kombin ediyor. Yatak odasını oluşturan her parça ile odanızda kendi stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Eviniz hiç şüphesiz ki en mutlu olduğunuz alandır. Bu alanın her noktasında keyifle ve konforla zaman geçirmeniz Asortie Mobilya için oldukça önemli! Odanızın ölçülerine göre istediğiniz parçalardan kendi tarzınıza uygun yatak odası modelleri de oluşturabilirsiniz. Tasarımı ve konforu ile ön plana çıkan Asortie klasik yatak odası takımlarında standart üretim değil, kişiye özel üretim anlayışı hâkimdir. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz, kendi tarzınızı yansıtan, hayalinizdeki mekânı tasarlayan Asortie, klasik yatak odası takımlarında da hiçbir yerde göremeyeceğiniz farklı modeller ile her zaman bir adım önde. Farklı esintiler içeren Asorti klasik yatak odası takımları ile konforu yaşamınızdan eksik etmeyin.

Yatak odanız tüm günün yorgunluğunu dinlenerek geçirdiğiniz önemli bir alan. Bu nedenle klasik yatak odası takımınız konforlu ve fonksiyonel olmalı. Asortie Mobilya lüks yatak odası takımları her zevke hitap eden özel tasarımları ve muhteşem rahatlığı ile sizlere huzurlu bir dinlenme alanı sunuyor. Tüm günün yorgunluğunu rahatlığı ve gösterişli tasarımı ile adından söz ettiren Asortie Mobilya klasik yatak odası takımlarıyla üzerinizden atabilirsiniz.

Evinize lüks kazandırmak sizlerin de hakkı. Asortie Mobilya özel işçilik ve kaliteli lüks yatak odası takımı ürünleri ile günün yoğunluğunu dinlenerek üzerinizden atın. Ovmalı ahşap detaylar ve zarif dokunuşlar ile yatak odanızı yeniden dekore edin.  Evinize uygun ölçülerde ve tasarımda lüks yatak odası takımı satın alabilmek artık mümkün. Asortie Mobilya beğendiğiniz mobilyaları alanınıza uygun ölçülerde üretip sizlere teslim ediyor.


Özel Ölçülü Yatak Odası Modelleri
 

Özel ölçü yatak odası takımları insanların dinlenmeleri ve huzurlu bir istirahat geçirmeleri açısından çok önemlidir. Fabrikasyon üretim yöntemi ile on binlerce adet üretilen yatak odası modelleri her insanın beden yapısının aynı özelliklere sahip olduğu düşünülerek üretilir. Fakat her insanın beden yapısı ve rahat ettiği ortopedik özellikleri farklıdır. Bugün birçok birey, yatağının bedensel özelliklerine uyum sağlamaması nedeni ile farklı ağrılar hissetmektedir. Asortie, yatak odası modellerini müşterilerinin istedikleri özelliklerde, mekânın ölçüsüne göre ve onların rahat edebilecekleri tarzda kişiye özel olarak üretmektedir. Dayanıklı birinci sınıf doğal ahşaptan üretilen klasik yatak odası takımlarında, ergonomik ve ortopedik yatak modelleri yanında ve leke tutmayan kaliteli kumaşlar kullanılmaktadır. Yatak odası dolaplarının iç kısımları müşterinin istediği şekilde, kullanışlı olarak dizayn edilir. Asortie Mobilya yatak odası takımlarının raf, çekmece ve iç kısımlarında müşteriye sınırsız alternatifler sunulur. Böylece ihtiyaçlarınıza uygun fonksiyonel klasik yatak odası takımlarına sahip olursunuz. Ayrıca yatak odası takımında dayanıklı birinci sınıf menteşe ve kulplar kullanılır.

Özel ölçülerde imal edilebilen yatak odası takımları, kullanım alışkanlıklarınıza uyumlu tasarlanırken, yaşam alanlarınızın ölçüleri, tercih ettiğiniz mobilyalarınız ile uyumu da gözetilmelidir. Karyolasından tutunda, gardırop, şiyonyer ve komodine kadar, bir yakım içerisindeki tüm mobilyaların yaşam alanlarınıza ve size uygun olarak özel ölçülerde yeniden tasarlanıp, üretilmesi mümkündür. Bunun için, Asortie mobilya ücretsiz iç mimari hizmetinden yararlanabilir ve seçtiğiniz mobilyalarınızın yaşam alanlarınıza tam uyum sağlaması adına profesyonel destek alabilirsiniz. 


Avangard Yatak Odası Modelleri
 

Yaşam alanlarında klasik mobilyanın ihtişamını daha zarif çizgiler ile yaşamak isteyenlerin tercih ettiği avangard yatak odası takımları, aynen klasik modellerde olduğu gibi istediğiniz ölçülerde ve istediğiniz renklerde üretilebiliyor. Avangard yatak odası modelleri de tamamen doğal ahşaplardan üretiliyor. Genellikle beyaz ve krem gibi açık tonlarda renklerin tercih edildiği avangart yatak odası takımlarında, klasik modellere göre daha az altın ve gümüş varak kullanılıyor. Asortie yatak odası koleksiyonu içinden beğendiğiniz bir klasik yatak odası takımı, istediğinize göre daha da sadeleştirilerek avangard hale getirilebilir.


Lüks Yatak Odası Modelleri
 

Yatak odalarında kullanışlı ve fonksiyonel mobilya modelleri yanında, lüks bir görünüme sahip olan yatak odası modellerini tercih etmek isteyenler için Asortie Mobilya’nın yatak odası koleksiyonunda onlarca farklı model bulunuyor. Lüks yatak odası takımı modelleri ile siz de kendinize ve mekana değer kazandırın. Lüks klasik yatak odası modelleri ile kendiniz için en iyisini yapın! Asortie Mobilya'nın uzman tasarım ekibi tarafından özel olarak tasarlanıp üretilen lüks yatak odası modelleri ile sizde kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Eviniz ve yatak odası takımınız Asortie mobilya uzmanlığı ile tamamen sizi yansıtsın.


Makyaj Masası Modelleri
 

Kadınların yatak odalarındaki en özel köşeleri olan makyaj masaları Asortie tasarımları ile daha şık ve kullanışlı. Makyaj masası tasarımları klasik ve modern olarak çok çeşitli tasarımlar ile üretilebilmektedir. Makyaj masalarında genelde klasik ve oymalı masalar bayanlar tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. Yatak odasında bulunan mevcut mobilyalara uyumlu olması için modern makyaj masası modelleri farklı ölçü ve renklerde yapılabilmektedir.  Aynalı, çekmeceli ve özel puf koltuğu ile bayanların en rahat şekilde makyaj yapmalarını sağlayacak modeller ile sizde kendinizi şımartın. Lüks klasik yatak odası takımınız modern makyaj masanız ile harika bir bütün oluşturacak. Lüks yatak odası takımı içerisinde vazgeçilmez parçalardan olan makyaj masası modelleri ile kendinize harika bir bakım alanı oluşturun.


Klasik Gardorp Modelleri

 

Gardroplar genellikle yatak odalarında ve giyinme odalarında kıyafetlerimizi düzenli bir şekilde muhafaza edebileceğimiz en büyük yardımcılarımızdır. Klasik gardrop modelleri modern tarza göre çok daha şık ve ihtişamlı bir görünüme sahiptir. El işçiliği ile üretilen oymalı klasik gardroplar yatak odalarınızın havasını değiştirecektir.  Klasik veya avangard gardrop modellerimizi, odanızın ölçüsüne göre istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz renklerde hazırlayabiliriz. Böylece klasik yatak odası takımınız ile gardrobunuz tüm uyumuyla evinizi renklendirecek.

Mobilya tasarımlarının en güzel hallerini yansıtan altın varak ve gümüş varak kaplamaları ile estetiğin ve ihtişamın sınırlarının zorlandığı yatak odalarını incelemeniz için sizleri Masko Mobilya kentinde bulunan 1350 m² alana sahip Asortie Mobilya Showroom ‘a bekliyoruz. Asortie klasik yatak odası takımları ve diğer tüm ürünleri burada rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanan ergonomik ve son derece konforlu lüks yatak odası takımı ürünleri ile kendinizi ödüllendirin.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.