Klasik Ofis Mobilyaları - Lüks Makam Odaları - Lüks Büro Takımları
Klasik Koltuk Takımları Klasik Yemek Odası Takımları Klasik Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Bebek ve Genç Odaları Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Country Klasik Berjerler

Klasik Ofis Mobilyaları

Misafir ve müşterilerinizi şık bir ofiste karşılamak size ve işinize değer katar. Bu gerçekten hareketle Asortie Mobilya sizi en iyi temsil edebilecek lüks ofis mobilyaları tasarlıyor. Ofis mobilyalarında estetik, ihtişam ve fonksiyonelliği ön planda tutan Asortie, mekâna değer katan eşsiz tasarımlara imza atıyor. Asortie klasik ofis mobilyaları ile işinize değer katarken sahip olduğunuz prestijinizi de artıracaksınız. 

Mükemmel ofis dekorasyonunu oluşturmak adına tercih edeceğiniz klasik ofis mobilyaları, sizin için doğru tercih olacak. Lüks ve göz alıcı bir ofis tasarımı, makam odası, çalışma odası oluşturmak için, atacağınız ilk adımların başında, klasik ofis mobilyalarınızı seçmek gelecek. 

Lüks Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonunda büro mobilyası hizmeti yanında anahtar teslim projelere de imza atan Asortie, birinci sınıf VIP ofis mobilyaları üretiyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile hazırlanan klasik ofis mobilyaları, mekâna göre istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Lüks ve kullanışlı ofisleri deneyimli mimari kadrosu ile projelendiren ve müşterilerine sunan Asortie, kullanıcının tüm ihtiyaçlarına cevap veren ve ihtişamlı görünümü ile insanları etkileyen ofisler oluşturuyor.

Klasik Makam Odası Mobilyaları

İşyerindeki makamına gelen misafirlerini ihtişamlı ve zarif bir mekanda ağırlamak isteyen patronlar için tasarlanan klasik makam odası mobilyaları harika görünümü ile size ve mekanınıza önemli bir prestij kazandırıyor. Lüks makam odası takımları genellikle, bir adet masa, kütüphane, sehpa ve kesondan oluşuyor. İsteğe göre misafir koltukları ve makam koltuğu da ilave edilebiliyor. Prestijli ofis projelerinde mekâna özel olarak istenilen renk ve ölçüde yapılan klasik makam odası takımları doğal ahşaptan el işçiliği ile üretiliyor. Hakiki deri veya isteğe göre dokuma kumaş ile kaplanan makam odası koltukları gösterişli olduğu kadar da ergonomik bir yapıya sahip. Özellikle uzun çalışma saatlerinde kullanıcıya ortopedik bir konfor sağlayan makam odası koltukları, birinci sınıf ergonomik döşeme malzemeleri ile kaplanıyor. Makam odası mobilyaları her ne kadar, takım olarak satışa sunulmuş olsa da, genellikle mekâna özel ölçülerde yapılabiliyor. Makam odalarına sıkça tercih edilen ahşap duvar kaplamaları da yine mekânın genel dekoruna uygun olarak yapılabiliyor.

Fonksiyonel ve Konforlu Ofis Takımları

Asortie, ofis dekorasyonunda fonksiyonelliği ve konforu ön planda tutuyor. Mekanın her noktasını optimum şekilde değerlendiren tasarımlar üreten Asortie, ofis mobilyalarında yıllara meydan okuyacak sağlamlıkta birinci sınıf malzemeler kullanıyor. Asortie ofis dekrosyonunda, lüks makam odaları, çalışma masaları, dosya dolapları, bekleme koltukları, misafir koltukları, ofis mutfakları gibi ürünlerde estetiği ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Mekâna Özel Klasik Ofis Mobilyaları

Asortie, ofis dekorasyonunda sizleri standart ölçülere hapsetmiyor. Özel olarak üretilen klasik ofis mobilyaları ile sizler hem mekânı en iyi şekilde kullanmış olacaksınız hem de hayalinizdeki tasarımı mekânda görmüş olacaksınız. Asortie, lüks ofis dekorasyonlarında iç dünyanızı mekâna yansıtan mükemmel tasarımlar sunuyor.

 

Türkiye'nin Ödüllü Mobilya Markası Asortie ile Daha Klasik Daha Lüks Ofislerde Kendinizi Harika Hissetmenizi İstiyoruz

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.