Klasik Koltuk Takımları Klasik Yemek Odası Takımları Klasik Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Bebek ve Genç Odaları Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Modern Koleksiyon Klasik Berjerler Pet Mobilyaları

Otel Mobilyaları

Klasik mobilya ve lüks dekorasyon projelerinde gösterdiğimiz başarıları otel dekorasyonu ve otel mobilyaları alanındaki projelerimiz ile de pekiştiriyoruz. Gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında tasarladığımız ve uygulamalarını yaptığımız otel odası dekorasyonları, otel lobisi dekorasyonu, otel restaurantları dekorasyonundaki başarılı projelerimiz ile kısa sürede dünyada en fazla tercih edilen otel dekorasyon firması olduk. Ürettiğimiz otel mobilyaları ile birçok mekânda klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları, doğal ahşap otel mobilyaları, artdeco otel mobilyaları ve avangarde otel mobilyaları tasarlıyor ve üretiyoruz.

Otel Dekorasyonunda Asortie Rüzgarı

Otel Mobilyalarında Öncelik Estetik ve Kalitedir. Bu değerin bilinciyle otel dekorasyonu ve otel mobilyaları üretiminin süreçlerine yön veriyoruz. Böylece mükemmel tasarımlara sahip mobilyalar elde ediyor, hem otel işletmelerini hem de otel ziyaretçilerinin memnun olacağı bir deneyimin başlangıcının adımını atıyoruz. 

Otel mobilyaları tasarlarken estetik ve sağlamlığa çok dikkat ediyoruz. Konaklayan misafirlerin dikkatlerini ilk çeken unsur hiç şüphesiz ki otelin genel dekorasyonu ve mobilyalarıdır. Lüks otellerde tercih edilen lake otel mobilyaları ve masif otel mobilyaları misafirleriniz gözünde sizi A sınıfı haline getiriyor. Özellikle otele giren misafirin gördüğü ilk ihtişam ve zarafet asla unutulmuyor. Onun için Asortie olarak lobi dekorasyonu ve resepsiyon dekorasyonuna ayrı bir önem veriyoruz.

Otel Mobilyalarında Klasik mi? Modern mi?

Son dönemlerde lüks otel projelerinde her ne kadar Osmanlı tarzı klasik otel mobilyaları tercih edilse de, bazı projelerde prestijli modern otel mobilyaları kullanılıyor. Klasik ile modern arasında bir tercih yapmak zorunda olan otel konseptlerinde ile genellikle avangard otel mobilyaları, artdeco otel mobilyaları veya country otel mobilyaları tercih ediliyor. Asortie olarak otel dekorasyonlarında klasik, modern ve avangard çizgileri bir arada uyumlu şekilde kullanabiliyoruz.

Otel Dekorasyonlarımızda Güvenlik Ön Planda

Otel mobilyaları tasarlanırken göz önünde bulunması gereken estetik ve kalitenin yanında bir de güvenlik unsuru vardır. Güvenlik, otel mobilyalarında asla göz ardı edilmemesi gereken önemli bir detaydır. Dünyanın çeşitli ülkelerinden, farklı kültürlere sahip insanlarının konakladığı otelleri dekore ederken misafirlerin güvenliğini tehlikeye sokacak tasarımlardan kaçınırız. Mesela otel mobilyaları tasarlarken darbelerde zarar verecek kadar köşeli mobilyalar üretmeyiz. Hareketli mobilyaların devrilmesini engellemek için mümkün olduğunca duvara, tavana veya zemine monte ederiz. Bunun yanında dolap kapaklarında ve çekmecelerde birinci sınıf sürgü ve menteşe malzemeleri kullanırız. Otel halıları ve otel perdelerinde alev almayan malzemeler kullanıyoruz.

Otel Kapılarıda Güvenlik ve Ses Yalıtımı

Otel dekorasyonunda diğer önemli argüman ise otel kapılarıdır. Asortie, otelin genel dekorasyonuna uygun klasik otel kapısı, lüks otel kapısı veya modern otel odası kapısı tasarlayabiliyor. Otel kapılarında güvenlik en önemli detaydır. Son trend elektronik otel kapısı kilitleri ile daha güvenli hale gelen otel odası kapıları, aynı zamanda ses yalıtımı konusunda da konuklarınıza daha rahat ve  güvenli bir ortam sunuyor. Otel kapılarında isteğe göre alev almaz malzemeler de kullanılabiliyor.

Otel Lobi Mobilyaları

Asortie lobi mobilyaları konusunda otel konseptine prestij kazandıracak tasarımlar üretiyor. Otel lobi mobilyaları otellerin giriş katlarında, konukların kısa süreli istirahat ettikleri alana yerleştirilen gösterişli ve ergonomik mobilyalar olarak tasarlanıyor. Otel lobilerinde, dinlenecek ve zaman geçirecek tüm konukların konforlu zaman geçirmeleri için ergonomik lobi mobilyaları tercih edilmelidir.  Asortie Mobilya, otel işletmelerinin kurumsal yapısını ön plana çıkaracak görkemli lobi mobilyaları tasarlar, üretir ve uygulamasını yapar. Lobi dekorasyonunda, ürünlerine rahatlıkla şıklığı birlikte kombin eden Asortie, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz mekânlar dekore eder.

Otel Dekorasyonunda Sadece Mobilya Değil

Otel dekorasyonunda otel mobilyası yanında otel perdesi, otel halısı, banyo mobilyası, otel deri sümen takımları, çalışma masası setleri, otel aydınlatma aksesuarları, tablolar gibi otelin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri anahtar teslim olarak tasarlıyor ve uyguluyoruz. Çünkü otel dekorasyonunda kullanılan eşyaları birbirleri ile uyumlu bir bütün oluşturmalıdır. Prestijli otel mobilyaları alanında yaptığımız projelerde, mekâna uygun, göz alıcı tasarımlara imza atıyoruz. Asortie, otel projelerinde birçok tasarımcıya ilham veren modeller tasarlıyor.

Türkiye'nin Ödüllü Markası Asortie Mobilya Klasik ve Lüks Mobilya Modelleri, Mimari Proje Çözümleri, Otel Proje Çözümleri ve Daha Fazla Dekorasyon Çözümleri ile Yeni Yıla Hazır! Daha fazla bilgi için info@asortie.com a mail atın.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.