Asortie Klasik Banyo Modelleri

Banyolarında lüks ve zarafetin ışıltılı dekorunu yaşamak isteyenlerin tercihi olan klasik banyo mobilyaları, şık ve fonksiyonel tasarımları ile size ve mekâna değer katıyor. Asortie Mobilya’nın lüks banyo modelleri ile siz de banyolarınızda büyülü ve harika bir tasarım oluşturabilirsiniz. Asortie banyo mobilyaları gösterişli olduğu kadar, sıvı ve buhara dayanıklı malzemelerden yıllara meydan okuyacak sağlamlıkta yapılıyor. Banyo mobilyalarının iç kısımları ve rafları sizlerin istediği şekilde dizayn edilebiliyor. Çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı özel frenli ray ve sürgüler kullanılıyor.

Mükemmel ev dekorasyonunu inşa etmek adına, yaşam alanlarındaki her oda, her mekan birbirleri ile uyumlu olmalıdır. Banyo dekorasyonu da yaşam alanlarınız da oluşturacağınız dekorasyonunuza uyum sağlamalıdır. Mükemmel tasarıma sahip, işlevsel ve konforlu kullanımı vaad eden klasik banyo modellerimize göz atabilirsiniz.

Lüks Banyo Dolapları

Klasik banyo tasarımları evinize lüks ve ferah bir görünüm kazandırır. Yeni nesil klasik banyo dolabı modelleri ile banyonuza muhteşem bir görünüm kazandırabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda ürünlerinizin fonksiyonel olması ve dayanıklı yapıda bulunması büyük önem taşır. Yaşam alanınıza uygun klasik banyo seçimi yaparken aynı zamanda zarif bir görüntü elde etmek adına mekânın genel dekoruna uygun tasarımlar tercih etmeniz gerekir.

Evinizin temiz ve ferah köşesi olan banyonuz, dolapları ile sizlere kullanışlı ve fonksiyonel alanlar sunmalı ve zerafeti ön plana taşımalıdır. Asortie klasik banyo dolapları banyonuzun genel dekoruna göre özenle tasarlanarak sizlere sunulur. Fonksiyonel dolaplar ve farklı tasarımlar içerisinden sizlere en uygun modeli tercih edebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klasik banyo modellerimizin içerisinde havlu ve duş ürünlerinizi yerleştirebileceğiniz özel bölmeler mevcuttur. Aynı zamanda sunmakta olduğumuz klasik banyo modellerimiz her tarz dekora uyum sağlamak için, istediğiniz ölçü ve renk seçenekleri ile size özel olarak üretilebilmektedir.

Banyoda ferahlığı tercih ediyorsanız Boğaz klasik banyo kategorimizi inceleyebilirsiniz. Altın sarısı ve saray ihtişamına uygun bir banyo modeli arayışında iseniz Artemis klasik banyo mobilyaları sizlere oldukça uygun olacaktır. Aynı zamana banyolarında country dekorasyonu tercih edenler için Safir banyo mobilyaları tasarlandı. Asortie ihtiyaçlarınız ve tarzınız doğrultusunda lake banyo dolapları ve ahşap banyo dolapları ile sizlere geniş bir seçenek sunuyor. Banyo dekorasyonunda yıllara meydan okuyan kalite ve tasarımlar ile sizlere her zaman en iyisini sunuyoruz. Banyonuz için kaliteli seçimler yapmak istiyorsanız mağazalarımızı ziyaret edebilir, ürün bilgi formu gönderebilir, tecrübeli ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden telefon desteği alabilirsiniz.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.