Klasik Koltuk Takımları Klasik Yemek Odası Takımları Klasik Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Bebek ve Genç Odaları Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Modern Koleksiyon Klasik Berjerler Pet Mobilyaları

Klasik Koltuk Takımı Modelleri

Klasik koltuk takımı, konforu ile birlikte şıklığından ödün vermeyenlerin tercih ettiği ürünler içinde yer alır. Salonların bütünlüğünü elde etme konusunda en önemli detaylardan olan klasik koltuk, Asortie kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Tüm klasik koltuk takımları, mekânınıza uygun olarak tasarlanır ve el işçiliği ile üretilirler. Böylece yaşam alanınızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz.

Klasik oturma alanlarından vazgeçmeyenler için farklı tarzlara uyarlanabilen avangard koltuk modelleri, klasik görünümünüze çağdaş bir hava katacak ürünlerdir. Avangard ürünler hem modern çizgilere sahip oturma gruplarıyla hem de aksesuarlarla kullanılabilir. Klasik koltuk modeli seçiminde ev dekorasyon stilinizi benimsemek ve buna uygun bir oturma grubu seçmek önemlidir.

Mobilyalar içerisinde diğerlerinden daha fazla zaman geçirilen koltuk takımlarında berjerler tamamlayıcı bir görev üstlenirler. Salonun geçmişten gelen klasik şıklığını gözler önüne seren Asortie berjer takımları, özgün tasarımları ile fark yaratır. Ergonomik klasik koltuk ürünleri, müşterilerimiz için fonksiyonel ve konforlu bir oturum sağlayacak şekilde üretiliyor. Klasik koltuk takımlarımızda birinci sınıf kalitede leke tutmayan dokuma kumaşlar kullanılır. Ayrıca müşterilerimiz satın alma esnasında kendi zevkine uygun istediği kumaşı seçebilir.

Klasik Koltuk Takımı İçin Doğru Keşifler

Klasik koltuk takımları genellikle 2 adet berjer ve 2 adet kanepe ile kombin edilir. Fakat kullanıcı kendi tercihine göre istediği parçayı artırabilir veya azaltabilir. Aynı zamanda Asortie müşterileri, koltuk takımı seçerken kendi mekanlarının ölçüsüne göre farklı ebatlarda koltuklar isteyebilir. Böylece yaşam alanlarında daha fonksiyonel ve rahat kullanım alanları oluşturabilirler. Genellikle iki kanepe ve iki adet berjerden oluşan klasik koltuk takımları, mekanın büyüklüğüne göre sehpa takımı ile de desteklenebiliyor.

Avangard koltuk takımları da klasik berjerler ile kombinlenebilecek ürünlerdir. Yaşam alanınıza yenilik katacak bu gösterişli ve zarif koltuklar, vintage mobilyalarla uyum yakalayacaktır. Avangard koltuklar cesur dekorasyonlar yapmanıza olanak tanırken hayal gücünüzün sınırlarını da zorlayacaktır.

Klasik Koltuk Takımları İçin Ömürlük Kalite

Klasik koltuk ürünlerimiz yıllara meydan okuyacak sağlamlık ile sizlere sunulur. Sizlere geniş ürün portfolyosu ile birçok farklı klasik koltuk takımı seçeneği sunan Asortie Mobilya, uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz ürünler tasarlar. Asortie klasik koltuk takımı modelellerinde kullanıcıya konforlu ve ergonomik bir kullanım sağlaması için ortopedik döşeme malzemeleri kullanıldı. Yine uzun yıllar sağlıkla kullanabileceğiniz dokuma kumaşlar tercih ediliyor. Klasik salon oturma grubu mobilyalarında kadife kumaş isteyen kullanıcılar için, iz yapmayan dokuma kadife kumaşlar da kullanılabilir. Asortie müşterileri, koltuk takımını modellerinde yüzlerce farklı kumaş kartelası içinden kendileri için en iyi olanları seçebilirler.

Avangard koltuklar yalnızca estetik çizgileriyle değil, sunduğu konforla da öne çıkan ürünlerdir. Bu nedenle lüks ev dekorasyonlarının vazgeçilmezlerinden olan avangard koltuklar ve klasik mobilyalar, misafirlerinizi en ihtişamlı şekilde ağırlamanızı sağlar.

Asortie lüks koltuk takımları birkaç yıllık kullanım için üretilemezler. Genellikle gelecek nesillere bırakılabilecek "geleceğin antikaları" niteliğindeki lüks klasik koltuk takımı modelleri ile sizlerde çocuklarınıza antika değerinde koltuk takımları bırakabilirsiniz. Sahip oldukları oyma işçilikleri ve varak işlemeleri ile yaşam mekanlarına değer katan lüks salon takımları, yıllar geçtikçe sahip olduğu değere değer katar.

Dayanıklılığı ve kalitesiyle kullanıcılarını memnun edecek olan klasik koltuk takımları, el işçiliği ile imal ediliyor. Özenli bir el işçiliği ile icra edilen koltuk takımları, üst düzey kaliteyi kullanıcılarına sunuyor. Dayanıklılığı, konforu ve şık tasarımıyla hayallerdeki dekorasyonunuzu oluşturmanızı sağlayacak birbirinden şık ve kaliteli koltuk takımlarına Asortie ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. 

Avangard Koltuk Takımları

Salonlarında klasik mobilya tasarımlarının ihtişamından vazgeçemeyen ama çok oymalı modelleri beğenmeyen kullanıcılar için tasarlanan avangard koltuk takımları daha sade çizgilere sahip. Zarif tasarımları ve konforu yapıları ile kullanıcıya rahat bir kullanım sunan Asortie avangard salon takımı modelleri, genellikle açık renk tonlarında tercih ediliyor. Avangart koltuk takımı modelleri mekana göre istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor.

Klasik koltuk takımlarında yenilikçi bir tarzı benimseyen avangard koltuklar, daha hafif malzemelerle üretilen ancak şıklığından ödün vermeyen ürünlerdir. Geniş bir kumaş yelpazesine sahip olan avangard koltuk takımları, farklı stillerle rahatlıkla kombinlenebilir. Modern evlerin bile artık vazgeçilmezi olan bu ürünler Osmanlı desenlerine sahip kumaşlardan üretilebileceği gibi daha minimal motiflerle de tasarlanabilir.

Avangard salon takımı modelleri doğu kültürünü yansıtan inceliğiyle evlere nostaljik esintiler katar. Yenilikçi tasarım ögelerini barındıran bu koltuk takımı ürünleri, varaklı süslemelere klasik mobilyalara kıyasla daha az sahiptir. Ancak canlı renklerde ve lüks kumaşlarla üretilen salon takımları yaşam alanının göze çarpmasını sağlayacak ve evin ihtişamını arttıracaktır.

Modern ögelere sahip evlere de kolay uyum sağlayan avangard koltuklar oryantal tasarımdan çok uzaklaşmayan oturma gruplarıdır. Özellikle parlak lake boyanın kullanıldığı bu koltuklar sayesinde ferah, aydınlık ve geniş mekanlar yaratılabilir.

Luxury koltuk takımları arasında olan avangard modeller, klasik çizgilerin çağdaş izlerle entegre edilmesi üzerine tasarlanan modellerdir. Son yılların popüler salon dekorasyon tarzlarından biri olan avangard, kendisini özellikle koltuk grubu ürünleriyle göstermektedir.

Geçmişin nostaljik izlerini modern çizgilerle birleştiren avangard mobilyalar yenilikçi ve öncü tasarımlarıyla son yılların en popüler dekorasyon stilleri arasında gösteriliyor. Avangard koltuk modelleri dönem mobilya çizgilerine sadık kalarak modern kumaşların seçimiyle salon dekorasyonunda harikalar yaratıyor. Saray stilinin detaylarını görebileceğiniz avangard mobilya ürünlerinde zenginlik ön plana çıkarken daha sade stiller de tercih edilebiliyor.

Güçlü motifleri barındıran avagard salon takımları, sade aksesuarlarla kullanıldığı zaman alanın dengesini kuruyor. Kullanıcının farklı ihtiyaçlarına göre şekillenen ve dekorasyonda zamansız bir estetik sunan avangard mobilyalar sadece salon alanlarında değil, evin diğer bölümlerinde de sevilerek kullanılıyor.

Daha az oyma, buna karşın daha parlak ve gösterişli mobilyalar ile salonlarınıza ihtişam katacak olan avangard koltuk takımı ürünleri, geniş renk skalasına sahip olduğu için de farklı beğenilere hitap edebiliyor. Özellikle beyaz, gümüş tonları ve altın renginin baskın olduğu avangard mobilyalarda koyu renk tercihinde ise mor ve kahve tonları kullanılıyor.

Avangard salon takımı modelleri göz alıcı tasarımıyla mekanın yıldız parçası olacaktır. Son yıllarda trend olmasının başlıca nedenlerinden biri de kullanıcıya özgür bir dekorasyon stili sunmasıdır. Salon dekorasyonunda özgürleşmek isteyen kullanıcılar farklı stillerle birleştirebileceği avangard koltuğu kolaylıkla kullanabilir. Böylece yaşam alanında yenilik isteyenler sadece koltuk takımını değiştirerek radikal bir stil yaratabilecektir. Avangard stili salon alanlarına uygularken küçük detaylar ihmal edilmemelidir. Lüks koltuk takımı ürünleriyle beraber kullanılacak aksesuar seçimi de en az koltuk takımı kadar gösterişli ve iddialı olabilir. Ev dekorasyonunun bir bütün olduğu unutulmamalı ve aksesuarlar da buna göre seçilmelidir.

Avangard salon takımı modelleri ile uyum yakalayacak aksesuarlar da en az avangard stil kadar iddialı ve gösterişli olabilir. Ancak dengeyi kurmak adına daha minimal ve pastel tonlara sahip modern aksesuarlar, tablolar, aynalar ve benzeri ürünler de tercih edilebilir.

Avangard ev aksesuarları seçiminde öne çıkan ürünler porselen ve cam ağırlıklı klasik tarzdaki ürünler olduğu için salonlarda uyumlu bir bütünlük sağlanıyor. Yaşanmışlık hissinin modern dokunuşlarla yenilikçi bir tarza büründüğü avangard koltuk modelleri, klasik tarzı benimseyen evlerde yoğun olarak tercih ediliyor.

Klasik Berjer Modelleri

Klasik berjerler her ne kadar koltuk takımları ile birlikte kombin edilse de, tek bir parça ile evlerin dekorunu komple değiştirebiliyor ve mekana harka bir atmosfer kazandırıyor. Asortie klasik berjer modelleri doğal ahşaptan el işçiliği ile üretiliyor. Farklı ölçülerde ve farklı renklerde üretilebilen varaklı berjer modelleri ile mekana zenginlik kazandırabilirsiniz. Genellikle oymalı berjerler klasik mobilyalarının en fazla dikkat çeken argümanları arasında yer alıyor. Asortie klasik berjer koltuk modelleri zarif tasarımları kadar ergonomik yapıları ile de kullanıcıya konforlu bir oturum sunuyor. Klasik berjer modelleri yanında mekanın genel dekoruna göre, avangard berjerler veya country berjerler de tasarlanabiliyor.

Klasik koltuk takımları ile uyum yakalayan berjer modelleri evin en özel alanlarını oluşturuyor. Berjerler sayesinde bu alanı bir okuma köşesine ya da dinlenme alanına çevirebiliyorsunuz.

Berjerler ile, bazen yatak odanızda kendinize özel bir sohbet köşesi yapabilir, bazen bebeğinizin odasında dinlenme koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Salonlarınızda ise misafirlerinizi karşılayabileceğiniz harika kahve köşeleri yapabilirsiniz. Bazen kütüphane odanızda, özel aydınlatması ve sağladığı rahatlıkla zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir okuma zevki sunabilir. Üzerine kurulduğunuzda televizyonunuzu izleyebilir, müzik dinleyebilir ya da ufak örgü ve nakış denemelerinizi keyifle yapabilirsiniz. Berjer modelleri, taşınması oldukça kolay bir mobilya olduğu için evinizin her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kanepe Modelleri

Asortie Mobilya, salonlarınızda ve oturma odalarınıza sizlere konforlu ve rahat bir kullanım sunan kanepe modelleri tasarlıyor. Üçlü kanepe modelleri yanında ikili kanepe modelleri de üretebilen Asortie, kullanıcının istediği tüm ölçülerde kanepe üretimi yapabilir. Klasik kanepe modelleri yanında, chester kanepe modelleri ve deri kapitoneli kanepe modelleri de üreten Asortie, üretimde ortopedik süngerler ve birinci kalite kumaş ve deriler kullanıyor.

Klasik kanepe modelleri de koltuk gruplarıyla evin nostaljik yapısına uyum sağlarken, kullanım avantajlarıyla ön plana çıkıyor. Özel ölçülerle üretilen bu kanepeler ihtiyaç alanını tam olarak karşılayabiliyor.

Özel Ölçülü Kanepe Modelleri

Yaşam alanlarında mekanın ölçüsüne göre yapılan özel ölçülü kanepe modelleri ile kendinize daha fazla bir kullanım alanı sağlayabilirsiniz. Asortie özel ölçülü kanepe modelleri istediğiniz ölçülerde ve istediğiniz kumaşlarla yapılabilir. Düz kanepe modelleri yanında, oval kanepe modelleri veya köşe kanepe modellerini de size özel istediğiniz ebatlarda üretebiliriz. Asortie Mobilya, klasik kanepe modelleri ile mekana zenginlik kazandırdığı gibi kullanıcının taleplerine göre, artdeko kanepe modelleri ve modern kanepe modelleri de üretebiliyor.

Klasik koltuk takımlarımız, salon takımı modellerimiz, berjer modelleri ve kanepe modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim formundan bizimle irtibata geçebilir ve mağazalarımızı arayabilirsiniz. Ayrıca deneyimli satış ekibimize WhatsApp üzerinden istediğiniz bilgileri sorabilirsiniz.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.