klasik kapı tasarımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Burgaz Klasik Kapı Modeli

Burgaz klasik kapı modeli tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile klasik mobilya tutkunları için özel olarak üretildi. Klasik kapı tasarımı kapı statikleri dikkate alınarak tek kanatlı, çift kanatlı veya sürgülü şekilde üretilebiliyor. İnce oyma işçilikleri ve altın varak işlemeleri ile ön plana çıkan lüks kapı modeli, şıklığını konuklarınıza ve sizlere sergiliyor. Krem lake zemin üzerine altın varak işlemeli oyma motifleri ile süslenen kapının üstündeki oymalı taç ve pervaz kısımları, klasik kapı modelleri arasında kendine önemli bir yer ayırıyor.

Kapının orta kısmındaki boydan boya olan el işçiliği oyma desenleri ile dizayn edilen kapı klasik dekorasyona uygun hale getirildi. Sizlerin istek ve arzunuza göre orta kısımdaki oyma motifleri azaltılabilir veya komple kaldırılabilirken daha sade tasarımlardan hoşlanan klasik mobilya tutkunları için, varak işlemeler olmadan daha düz lake renkler ile de modern dekorasyona uygun olarak üretilebilmektedir. Bulunduğu yaşam alanına uygun olacak şekilde farklı ölçülerde yapılabilen Burgaz oyma desenli kapı modeli, genel dekorasyona uyumlu olması için istenilen renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

kapı tasarımları
Majestik Klasik Kapı Modeli
doğal ahşap kapı
Venedik Klasik Kapı Modeli
Asortie Klasik Camlı kapı
Cunda Klasik Kapı Modeli
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp