Klasik Koltuk Takımları Klasik Yemek Odası Takımları Klasik Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Bebek ve Genç Odaları Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Modern Koleksiyon Klasik Berjerler Pet Mobilyaları

Pet Mobilyaları

Ailemizin sevimli üyeleri olan evcil hayvanlarımız için mobilya seçimi yaparken, kendimiz için mobilya seçimi yapar gibi kalite ve lüksü göz ardı etmeden seçim yapmamız gerekir. Lüks onların da hakkı düşüncesiyle klasik dekorasyon ile dizayn edilmiş ev dekorasyonumuzda klasik tarz kedi evi ve köpek evleri tercih etmek gerekecektir. Sevimli dostlarımız için özel olarak hazırlanan doğal ahşapt ve el işçiliği ile üretilmiş puflar ve yataklar tercih edebilirsiniz. Eğer evinizde bir kedi besliyorsanız onun özgür ruhuna uygun kedi pufları ya da kedi oturağı tercih edebilirsiniz. ya da bir köpeğiniz varsa onun konforunu düşünerek yine doğal ahşaptan üretilmiş köpek evi veya köpek koltuğu tercih edebilirsiniz.  Dikkat etmeniz gerek ise onlar için özenle seçeceğiniz pet mobilyaları aynı zamanda evinizinden dekorasyonuna uyum sağlamalıdır. Özellikle evinde klasik ve lüks dekorasyon tercih edenler için yine aynı şekilde lüks kumaşlardan doğal ahşaptan üretilmiş pet mobilyaları tercih etmeniz önerilir. Evcil hayvanlarımız hassas ve alerjik reaksiyonlara açık olabilir. bu nedenle özellikle doğla ahşaptan özel kumaşlarla üretilen pet mobilyalarını kullanmanız önemlidir.

Dekoratif olması gerektiği gibi fonksiyonel ve kolay temizlenir olmasıda gerekmektedir. Kedi pufları ve köpek puflarının anti alerjik ve leke tutmayan kumaşlardan üretilmiş olması hem sizin hem evcil hayvanınızın sağlığı için önemlidir.

Kedi ve Köpek minderleri yıkanabilir ve uzun ömürlü kullanıma uygun olmalıdır. bu sebeple iç astar kullanılan ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Ayrıca su geçirmez ve yıkanabilir kumaş ve sünger kullanımı minik dostlarımızın konforunuda sağlayacaktır. Küçük dostlarımızın konforunun yanında dekoratif özelliklere sahip evcil hayvan mobilyalarının, evinizin dekorasyonu ile uyumlu olması  için Asortie Mobilya’nın özel tasarım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Döşeme ve kumaşın rengi ve yaşam alanlarına özel ölçülerde üretilmesini talep edebilirsiniz. İster tek katlı kedi evleri, ister iki katlı köpek evi modellerini tercih edin, el işçiliğiyle üretilmiş kedi ve köpek evleriyle şıklık ve lüksü onların hayatlarının bir parçası haline getirebilirsiniz.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.