Klasik Koltuk Takımları Klasik Yemek Odası Takımları Klasik Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Bebek ve Genç Odaları Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Modern Koleksiyon Klasik Berjerler Pet Mobilyaları

Bebek ve Genç Odaları

Çocuklar büyüyüp genç birey olduklarında yalnız kalabilecekleri, kendi misafirlerini ağırlayabilecekleri ya da ders çalışabilecekleri alanlar ister. Gençlerin kendilerine ait odalarının olması hem özgüvenlerini artıracak hem de kendilerini keşfetmelerini, zamanlarını istedikleri gibi değerlendirmelerini sağlayacak önemli bir nokta. Gençler, sağlıklı bir uyku ortamına, sessiz bir çalışma odasına, tek başına ya da arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirebileceği oyun ve aktivite alanına ihtiyaç duyar. Asortie Mobilya, genç odalarını tüm bunları göz önünde bulundurarak tasarlar, beğeninize sunar.

Lüks mobilya sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kendini kanıtlayan Asortie Mobilya, bu kez gençlerin dilinden anlayan tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor. Asortie kalitesini genç odası takımları ve çocuk odası takımları ile yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlanan modellerimizi çok seveceksiniz. Hem fonksiyonel hem de gösterişli genç odası mobilyaları ile çocuklarınız daha rahat ve daha konforlu ortamlara kavuşacak.

Genç odası takımı ve çocuk odası takımı modellerimizdeki sınırsız tasarım ve odanın ölçüsüne göre yapılan özel uygulamalar ile hem hayal ettiğiniz ortama kavuşacak hem de mekanı daha uygun şekilde kullanabileceksiniz.

Genç odası mobilyaları genellikle yatak, dolap, çalışma masası, kitaplık, komodin ve şifonyerden oluşuyor. Oldukça işlevsel olarak tasarlanan genç odası takımının bu parçalarına ekleme ya da çıkarmalar yapılarak kişiye özel hale getirilir. Genellikle açık renk tonlarında tercih edilen genç odalarında, gençlerin tarzına göre istenilen renk seçenekleri uygulanabiliyor. Ayrıca mobilyaların bölümlerinde de isteğe göre değişikler yapılabilir, mobilyalar üzerindeki oyma ve işleme detaylarında zevkinizi yansıtabileceğiniz dokunuşlar oluşturulabilirsiniz. Yıllardır %100 kullanıcı memnuniyeti üzerine hizmetlerini sürdüren Asortie Mobilya, bebek odaları ve genç odası takımlarında da kararı müşterisine bırakarak, hayalinizdeki odaya kavuşmanızı sağlar.

Asortie mobilya, genç odası mobilyalarına yeni bir soluk katıyor. Klasik mobilyanın izlerini hissedeceğiniz, doğal ahşabın ortama katacağı sağlamlık ve kalite hissi, genç odalarında kullanıcıların tercih sebebi oluyor. Üstelik birbirinden şık genç odası modellerine, gençlerden gelen talep her geçen gün artış gösteriyor. 

Ranza Modelleri

Birden fazla çocuğun aynı odayı paylaşması durumunda tercih edilen ranza modelleri Asortie tasarımları ile artık daha fonksiyonel olarak dizayn edilebiliyor. Ranza modelleri şık bir tasarıma sahip oldukları kadar aynı zamanda gücenilir bir sağlamlığa da sahiptir. Özellikle çift katlı ranza modelleri güvenlik açısından farklı testlerden geçerek sizlere sunuluyor. Ranza yatak modelleri aynı zamanda odada bulunan eşyaları koyabilmeniz için bazalı ve dolaplı olarak da üretilebiliyor. Asortie ranza yatakları istediğiniz ölçü ve renk seçenekleri ile size özel olarak da tasarlanabilir.

Lüks Bebek Odaları

Bebek odalarında şık, kullanışlı, basit ve ufak kazalara karşı inci hassasiyetler ile düşünülerek yapılan bebek odası mobilyaları, ergonomik yapıları ile de ön plana çıkıyor. Kanserojen etkileri olmayan kaliteleri ahşap, boya ve kumaşların kullanıldığı bebek odası takımları, istediğiniz ölçülerde ve isteğiniz renklerde üretilebiliyor.

Kaliteden hiçbir zaman ödün veremeyen Asortie Mobilya, lüks bebek odaları ve genç odası takımlarında da birinci sınıf kumaş ve ahşap kullanır. Kullanılan kumaşın dayanıklı, leke tutmayan olmasına özen gösterir. Gençlerin enerjisine ve dinamiğine dayanıklı mobilyaları, isteğe göre klasik ve modern çizgilerle birleştirir. Bebek odası mobilyalarında ise ergonomi ve güvenliği herşeyin önüne tutar. Asortie, hem şık hem de kaliteli genç odaları ve bebek odası mobilyaları ile tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunuyor.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.