Klasik Mutfak Dekorasyonu: Klasik Mutfak Mobilyaları - Asortie dekorasyon

LÜKS MUTFAK DEKORASYONU

Yaşam mekânlarının ruhu olan mutfaklar, hiç şüphesiz evlerde en fazla zaman geçirilen mekânlardır. Çünkü günümüzde değişen yaşam alışkanlıklarına bağlı olarak mutfaklar, sadece yemek pişirilen alanlar olmanın yanında, aynı zamanda aile bireylerinin vakit geçirebildikleri çok amaçlı mekânlar haline dönüşmüştür.

Mutfak dekorasyonu yaparken, mutfak mobilyaları en baskın etken olarak ön plana çıkıyor. Bir mutfakta en fazla ilgi gören ve en fazla kullanılanlar hiç şüphesiz ki mutfak dolapları ve mutfak tezgâhlarıdır. Mutfak tasarımı yaparken en fazla dikkat edilmesi gereken detay ise, mutfak mobilyalarının şık olduğu kadar kullanışlı olarak da dizayn edilmesidir. Bir mutfakta kullanabileceğiniz mobilya, aksesuar, aydınlatma, halı, duvar ve tavan dekorasyonu için tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Asortie Mobilya, sonsuz sayıda düşünülebilen mutfak dekorlarını sizin için tasarlar, üretir ve uygular. Size sadece tarzınızı yansıtan mutfak mobilyaları seçmek kalır. İster klasik mutfak mobilyaları olsun, ister modern mutfak mobilyaları olsun aklınızdaki her modeli, mekânın ölçüsüne göre sadece size özel olarak tasarlıyoruz.

Klasik Mutfak Mobilyaları

Mutfaklarında ihtişamı ve zarafeti bir arada yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan klasik mutfak dolapları ve klasik mutfak tezgahları tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilir. Asortie Mobilya, klasik mutfak modelleri arasından kendiniz için uygun olan model üzerinde birçok değişiklik yapabilir ve istediğini rengi tercih edebilirsiniz. Klasik mobilyanın zarif ve ince oyma motifleri ile mekânın dekoruna değer katan lüks mutfak modelleri lake ve natürel cila renkleri ile boyanıyor. Lüks mutfak mobilyaları sizin istediğiniz ölçüde üretilir ve dolap içleri sizin istediğiniz gibi tasarlanır. Böylece Asortie klasik mutfak tasarımları sizin için şık olduğu kadar kullanışlı hale gelir.

Klasik mutfak dolapları gibi klasik mutfak tezgahları da göz alıcı tasarımları ile mekâna değer katar. Lüks mutfak tasarımları, orijinal mermer veya orijinal granit tezgâhlar ile kombin edilir. Isıyı izole eden, dayanıklı ve yüzlerce farklı renk seçenekleri bulunabilen granit modelleri yanında isteyen kullanıcılar için sıvıya dayanıklı ahşap mutfak tezgahları veya kuvars mutfak tezgahları da tercih edilebilir. Mutfak dekorasyonlarında aynı zamanda laminat mutfak tezgahları da kullanılabiliyor.

Kullanılan dolaplarda ve tezgahlarda oymalı ve varaklı tasarımların tercih edilmesi klasik bir mutfağa sahip olmak için yeterli olmayabilir. Mutfaklarda klasik dekorasyon havası oluşturmak için önemli tamamlayıcı malzemelere ihtiyaç vardır. Bunların en önemlisi de klasik dolap kulplarıdır. Klasik kulp modelleri ile mutfak dolaplarındaki ihtişamı ve zarafeti daha ön plana çıkarabilirsiniz. Mutfak tasarımlarındaki en önemli tamamlayıcı diğer bir unsur ise klasik aydınlatma ürünleridir. Asortie klasik avize modelleri ile mutfak dekorasyonuna ışıltılı bir değer kazandırabilirsiniz.

Avangard Mutfak Mobilyaları

Klasik mobilyadan vazgeçemeyen fakat daha az gösterişli mutfak dekorasyonu tercih edenler için tasarlanan Avangard mutfak modelleri, doğal ahşaptan üretilebildiği gibi, endüstriyel hazır mobilyalar ile de üretilebiliyor. Asortie avangard mutfak dolapları istediğiniz ölçüde size özel olarak tasarlanabilir. Aynı zamanda mutfak tezgahları da yine aynı avangard çizgiler ile kombin edilir. Avangard mutfak dekorasyonu yaparken en fazla dikkat edilmesi gereken etken ise, uzun yıllar boyu sağlıklı şekilde kullanabileceğiniz ergonomik ve fonksiyonel tasarımları seçmeniz olacaktır. Üstelik tamamen sizin yaşam alanlarınıza uygun ölçülede üretilebilmesi ile mükemmel uyum sağlanacaktır. Avangard mutfak tasarımına sahip olmak için ürünlerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 

Country Tarzı Mutfak Modelleri

Diğer adı da bahçe tarzı mutfaklar olan, country mutfak modelleri, sakin, sıcak ve güçlü bir mekan hissi oluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor. Son yıllarda artan bir ilgi gören country mutfak dolapları, şık, fonksiyonel ama abartıdan uzak sakin tonlar kullanılarak tasarlanıyor. Country tarzı mutfak modelleri doğal ahşaptan el işçiliği ile üretiliyor. İstediğiniz renk ve istediğiniz ölçülerde size özel olarak üretilebilen country mutfak tasarımları mutfaklarınızda daha keyifli zaman geçirmenize sebep olacak.

Modern Mutfak Modelleri

Asortie Mobilya klasik mutfaklar, avangard mutfaklar ve country mutfaklar ile ilgili yapmış olduğu tasarımlarda, elde ettiği başarıları modern mutfak mobilyaları ile de gösterildi. Yaşam mekânlarında modern çizgilerin sade etkisini görmek isteyen kullanıcılar için tasarlanan modern mutfak dolapları, genellikle düz hatlara sahip. Genellikle hazır endüstriyel mobilyalardan üretilen modern mutfaklar, isteğe göre lake ve natürel cila ile de yapılabiliyor. Modern mutfak modelleri, genellikle açık tonların hâkim olduğu, köşe çekmeceleri, gizli kulpları, parlak cila mutfak kapakları ve aydınlatmalar gibi trendler ile ön plana çıkıyor. Modern mutfak dolaplarında, çok sayıda renk ve desen seçenekleri bulunan granit tezgahlar tercih edilebildiği gibi, laminat mutfak tezgahları, kompozit mutfak tezgahları veya doğal ahşap mutfak tezgahları kullanılabilir. Modern mutfak tasarımları istediğiniz ölçülerde ve yüzlerce renk seçenekleri ile üretilebilir.

Doğal Ahşap Mutfak Modelleri

Son yıllarda ev tasarımlarında doğal ahşapların kullanıldığı alanlarda ciddi bir artış oldu. Yemek odası takımları, yatak odası takımları ve salonlarda doğal ahşap mobilyalar kullanıldığı gibi, mutfak dekorasyonu içinde doğal ahşap mutfak dolapları tercih ediliyor. Doğal ağaçlardan yapılan mutfak dolapları ve mutfak masaları ortama sıcak bir atmosfer kazandırıyor. Natürel ahşap mutfak mobilyaları mekâna göre istediğiniz ölçülerde üretilebilir. Mutfak dolaplarının iç kısımları ve çekmece içleri sizin istediğiniz tarzda üretilerek mutfak mobilyaları daha kullanışlı hale getiriliyor.

Mutfak Masası Modelleri

Mutfak masaları özellikle kahvaltı zamanlarında aile bireylerini bir arada tutan önemli bir argümandır. Mutfak dolaplarından bağımsız olarak standart masa ve sandalyeden oluşan modeller olduğu gibi, aynı zamanda mutfak tezgahı olarak da kullanılabilen ve “ ada mutfak” olarak adlandırılan masa modelleri vardır. Asortie Mobilya mekânın genel yapısına göre en uygun mutfak masası modelini tasarlar. Geniş mekânlar için alt kısımları dolap ve çekmece olan ada mutfaklar yapılırken, daha küçük mekânlar için dört veya altı kişilik mutfak masaları yapılabilir. Daha minimal mutfaklar için ise katlanır mutfak masaları yapılabilir. Mutfaklarında köşe oturma grubu isteyenler için ise, mutfak mobilyaları ile kombin olacak şekilde mutfak kanepe modeli üretilebilir. Mutfak masası modelleri, istenilen renk ve istenilen ölçülerde size özel olarak üretilebilir.

Asortie mutfak mobilyalarında birinci sınıf ahşaplar kullanılır. Çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı özel frenli sürgüler ve menteşeler kullanılır. Aynı zamanda mutfak mobilyalarının genel tasarımına uygun kullanışlı ve dayanıklı kulpları uzun zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.