Klasik Yemek Odası Takımları

Klasik yemek odası takımlarına tasarımları ile farklı bir boyut kazandıran Asortie Mobilya, yaşam mekânlarını kaliteli ve dekoratif alanlara dönüştürüyor. Asortie, ürettiği klasik yemek odası takımları ile salonlara ihtişam ve estetik kazandırmanın yanında ailelerin kendini mutlu hissedeceği özel mekânlar oluşturuyor. Klasik mobilyanın zarafetinden vazgeçemeyenler için tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen klasik yemek odası modelleri, özel ölçü ve renklerde size özel olarak üretilebiliyor.  Asortie Mobilya, kullanıcıların bulunmaktan mutlu olacakları, kendi stillerini yansıtan özel mekânlar tasarlıyor. Yemek odası takımı için birbirinden muhteşem seçenekler Asortie kalitesi ile sizlerle!

Lüks Yemek Odası Takımları

Asortie Mobilya, yemek odası koleksiyonu içindeki lüks yemek odası takımları ile salonlarınıza zarif bir ortam oluşturabilirsiniz. Aileniz ve misafirleriniz için harika bir yemek odası bölümü tasarlayabilir ve şık olduğu kadar ergonomik yapıları ile de dikkat çeken yemek odası takımları ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Lüks yemek odası takımları mekânın genel dekoruna göre istenilen ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

Avangard ve Artdeco Yemek Odası Takımları

Salonlarında klasik yemek odası takımlarının şıklığından ve zarafetinden vazgeçemeyen ama çok oymalı klasik modelleri kullanmak istemeyenler için tasarlanan avangard yemek odası takımları ve artdeko yemek odası takımları doğal ahşaptan üretiliyor. Klasik mobilyada olduğu gibi avangart yemek odası modelleri de el işçiliği ile üretiliyor. Son yıllarda artan bir ilgi ile artdeco yemek odası modelleri de çok fazla tercih ediliyor.

Yemek Masası Modelleri

Asortie Mobilya’nın ürettiği ve klasik tarz ile tasarlanan yemek masaları bulunduğu tüm alanlara uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir. İster sabit masa isterse de açılır masa şeklinde tasarlanabilen yemek masası modellerinde ihtişam ve zarafet ön planda. Yemek odası takımı içinde önemli bir yer tutan yemek masaları, tamamen ihtiyacınıza yönelik olarak tasarlanıyor. Asortie, mekâna özel farklı ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebilen klasik yemek masalarını doğal ahşaptan el işçiliği ile üretiyor. El işçiliği ile zarif motifler kazandırılan Asortie yemek odası takımlarımı inceleyebilir ve sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.. Göz kamaştıran klasik yemek masası modelleri ister takım olarak isterse de tek olarak tercih edilebiliyor.

Klasik Sandalye Modelelleri

Yemek masalarında kullanılan klasik sandalyeler de masadaki motiflere uygun şekilde üretiliyor. Klasik sandalye tercihlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur sandalyenin konforlu ve dayanıklı olmasıdır. Asortie, klasik sandalyeleri doğal ahşaptan yıllara meydan okuyacak sağlamlıkta ve kişinin vücut yapısına göre üretir. Böylece konfor ve kalite sizlere bir arada sunulur. Klasik sandalye tasarımlarında kullanıcıya konforlu bir oturum sunan ergonomik döşeme malzemeleri ve birinci sınıf dokuma kumaşlar kullanılır.

Konsol ve Vitrin Modelleri

Yemek odası takımı denildiğinde akla gelen görkemli klasik konsollar Asortie tasarımcıları tarafından mekâna uygun özelliklerde tasarlanır. Salonlara ihtişamlı yepyeni bir görünüm kazandıran yemek odası konsolları, eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz bölme özellikleri ile de fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Oyma işçiliği ile üretilen klasik yemek odası konsolları farklı modelleri ile her tarza hitap ediyor. Yemek odalarının diğer bir parçası olan klasik vitrinler de konsollar gibi mekâna değer katıyor. Kişiye göre değişen birçok seçenek ile üretilebilen konsol ve vitrin modelleri takım ile alınabildiği gibi tek olarak da tercih edilebiliyor.

Asortie, yeni sezon koleksiyonu içinde yer alan klasik yemek odası takımları için birbirinden farklı tasarımlarını sizlere sunuyor. Uzun ömürlü kullanım imkânı ve zarif seçimler için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz. Yemek odası koleksiyonumuz için modellerin yanındaki ürün bilgi formunu doldurabilir, mağazalarımızı arayabilir veya müşteri temsilcilerimiz ile WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp