ASORTİE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANAYASASI

Asortie müşterilerinin her şeyin en iyisine layık olduğuna gönülden inandık. Daha mükemmel hizmetler sunabilmek ve içinde yaşadığımız toplumla birlikte büyüyebilmek için ortak aklımızı çalıştırdık ve Asortie Müşteri Memnuniyeti Anayasası’nı oluşturduk. Bu anayasa bizim hizmet anlayışımızın özünü oluşturuyor. Bizler özümüzden ve size verdiğimiz sözümüzden asla dönmeyeceğiz.
 

 • Madde 1: Müşteri, bizim en önemli varlık sebebimizdir.
 • Madde 2: Müşteri, bize yeni müşteriler kazandırma ya da kaybettirme ihtimali olan kişidir.
 • Madde 3: Müşteri, ihtiyaçları tespit edilerek kendisine her zaman özen gösterilmesi gereken kişidir.
 • Madde 4: Müşteri, ürün veya hizmet sattıktan sonra da sürekli memnun edilmesi gereken kişidir.
 • Madde 5: Müşteri memnuniyeti, fark yaratmak, rakiplerin önünde yer almak, büyümek ve kar etmek için şarttır.
 • Madde 6: Tüm müşteriler, kaliteli, sorunsuz ve güleryüzlü hizmet alma hakkına sahiptir.
 • Madde 7: Müşterilerin ürünlerinde çıkabilecek sorunlarda, müşteri gibi düşünülecek ve kalıcı bir çözüm bulunacaktır.
 • Madde 8: Müşteriler satın aldıkları ürünler hakkında tam olarak bilgilendirileceklerdir.
 • Madde 9: Bizimle e-mail, iletşim formu, telefon veya mesaj yolu ile irtibata geçmek isteyen tüm müşterilerimize en uygun ve hızlı şekilde geri bildirim yapılacaktır.
 • Madde 10: Müşterilerimizle empati kurmak önemli bir sorumluluğumuzdur.
 • Madde 11: Tüm Asortie ekibi, müşteri memnuniyetini oluşturmak ve müşterilerin “Asortie benim için en iyisini düşünür ve yapar. Kendimi Asortie'de güvende hissederim” demesini sağlamakla yükümlüdür.
 • Madde 12: Müşteriyi zamanında bilgilendirmek ve doğru kişiye veya doğru kanala hızla yönlendirmek, sorunlarına en hızlı ve kalıcı çözümler üretmek müşteri memnuniyetinin birinci koşuludur.
 • Madde 13: Tüm müşteriler, kullandığı ürün ve hizmetle ilgili şikayet ve öneri bildirme hakkına sahiptir.

 

DEĞERLERİMİZ

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına oluşturduğumuz aşağıdaki temel değerlerimize bağlı kalabilmek en önemli kurum kültürümüzdür.

 

Her Zaman Yanınızdayız
Asortie Mobilya müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak ürünler tasarlar ve bu onların kendilerini mutlu ve rahat hissedebilecekleri mekânlar tasarlamaları konusunda her zaman yanlarında olur, onlarla karşılıklı faydaya dayanan uzun süreli ilişkiler kurarız. Karşılaşabilecekleri her türlü sorunda onların yanında olur, onlarla empati kurar ve var olan sorunu derhal çözmeye çalışırız.


Sizi Her An Dinleriz
Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini bize her yerden ve her zaman iletmelerini sağlayacak, posta, telefon, mail, mesajlaşma gibi etkin iletişim kanalları oluşturarak onlara düzenli olarak ulaşır, onları dinler ve memnuniyetlerinin en üst seviyede olması için çalışırız.


Sorunları Anında Müdahale Ederek Çözeriz
Müşterilerimizden gelen şikâyet ve önerileri önemser; sorunların hızlı çözümü için gayret ederiz. Müşterilerimizden gelen şikâyetlere en kısa zamanda cevap veririz. Onların bize bildirdiği mesajlara onların istediği şekilde karşılık veririz. Ürün, hizmet ve çalışanlarımız ile ilgili tüm talep, şikayet ve önerilerinizi Şikayet ve Öneri Formu doldurarak bize hemen iletebilirsiniz.


Alışverişinizi Kolaylaştırırız
Mobilya ve dekorasyon konusunda sunduğumuz hizmetlerini müşterilerimiz için kolaylaştırmak amacıyla altyapımızı, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenileriz. Müşterilerimizin, mağazalarımızdan ve içmimarlarımızdan hızlı, güvenilir ve hatasız hizmet almalarını sağlamak için çalışırız.


Eşit ve Şeffaf Hizmet Veririz
Adil fiyat politikamız ile müşterilerimize alacağımız tüm ücretleri açık bir şekilde anlatır ve eksiksiz bilgi sağlarız. Müşterilerimizin bilgisi dâhilinde olmayan hiçbir ücreti talep etmeyiz. Dünyanın her yerinde gelen müşterilerimizi için tek bir kalite ve tek bir anlayışı ile hizmet veririz. Bölgesel, etnik ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin her müşterimize eşit ve şeffaf hizmet veririz.


Sizi Her Zaman Bilgilendiririz
Müşterilerimize satın aldıkları ürün ve hizmet konusunda tam ve eksiksiz bilgi veririz. Siparişleri ile ilgili belirli zamanlarda müşterilerimizi düzenli olarak bilgilendiririz. Bize güvenerek Asortie ürün ve hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimize duyduğumuz minnettarlığımızı güler yüzümüz ve daha iyisini yapmaya çalışarak ifade ederiz.

 

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.