SEDİR KOLTUK MODELLERİ

Sedir koltuklar, şark odalarının en belirgin ve vazgeçilmez mobilyalarıdır. Ülkemizde Anadolu kültüründe ve genel olarak da Ortadoğu bölgesinde sıklıkla tercih edilen sedir kanepe modelleri, kullanıcıya sağladığı rahatlık ve mekâna sağladığı ferahlık nedeni ile tercih ediliyor. Asortie Mobilya’nın yeni sezon için tasarladığı sedir tarzı kanepe modelleri, değişik renk ve motifleriyle evinize bir başka hava katacak.

Geleneksel motiflerin yanı sıra, klasik mobilyanın ihtişamlı işlemelerinin yer aldığı sedir koltuk modelleri, tercih edildikleri alanlarda, tüm gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Özel yaşam alanlarınızda konforu üst seviyeye çıkartan sedir koltuk modelleri, resmi makamlarda da tercih edilerek, formal iç mkena tasarımını da destekliyor. 

Salonlarında normal formlarda sahip koltuk takımı modelleri yerine daha sıradışı bir oturma grubu isteyenlerin tercih ettiği sedir modelleri doğal ahşaptan istenilen ölçülerde üretilebiliyor. Köşe koltuk takımı tarzında üretilen sedir kanepe modelleri, istenilen yükseklikte üretilebiliyor. İster Anadolu sedir modelleri gibi yere çok yakın olarak, istenirse de Arap sedir modelleri gibi normal kanepe yüksekliğinde hazırlanabiliyor. Bazı sedir kanepe modellerinin alt kısmındaki ahşap bölümler çekmece olarak da dizayn edilebiliyor. Sedir modelleri tamamen size ve alanınıza özel tasarlanıyor. Evinizin duvar rengi ve aksesuarlarınıza yönelik olarak mobilya tercihi yapmanız daha iyi dekorasyona sahip bir salon oluşturmak için etkili olacaktır.  Açık renk sedir modelleri seviyorsanız Doha ya da Kapaletti sedir modellerini inceleyebilirsiniz. Tercihiniz daha koyu renklerden yana ise Morocco ya da Dubai modellerimizi göz atabilirsiniz. Özel kumaşlardan üretilen Asortie Mobilyaları uzun yıllar konforlu kullanım sağlar. Size de sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirmek kalır. Kendinizi evinizde mutlu hissettirecek, sizi yansıtacak özel mobilya tasarımları Asortie Mobilya’da!

Şark Köşesi Modelleri
 

Şark köşesi dekorasyonu doğu kültünü yansıtan özel bir dekorasyon, oda tasarım tarzıdır. Genellikle ahşap sedir takımları ya da kilim desenli sert minder takımlarından oluşur. Sıcak sohbet ortamları için hazırlanan şark köşesi modellerinin kültürümüzde farklı bir yeri vardır. Şark köşesi dekore edilirken yere el dokuması kilim ya da halı konulur. Perdeler de ise yine desenli kumaşlar tercih edilir. Son yıllarda oldukça popüler olmaya başlayan şark köşeleri için otantik dekorasyon yada iç tasarım tanımlaması da yapılıyor.

Şark köşesi modelleri, herkes tarafından beğenilen ama buna rağmen az kişinin tercih ettiği bir tarzdır. Genellikle ahşap kısımdan daha çok kumaş kısımların ön planda olduğu ve yere yakın olarak tasarlanan şark köşesi mobilyaları renkli tasarımları ile dikkat çekiyor. Şark köşesi takımları Türkiye’de daha çok Anadolu bölgesinde, dünya genelinde ise Ortadoğu ülkelerinde tercih ediliyor.

Sedir Minder Modelleri
 

Sedir modellerinin ahşap kısımlarında genellikle doğal gürgen ağaçları kullanılıyor. Şark köşesi minderleri ortopedik sert süngerler ve kalın kumaşlar ile kaplanıyor. Sedir modelleri kişiye konforlu bir oturum sağlasa da, sahip oldukları yapıları ile sert bir tasarıma sahiptirler. Sedir minder modelleri yüzeyinde kullanılan ve genellikle halı desenli olan kumaşlar ise son derece kalındır. Bilinen Türk motiflerinin dokunduğu halı desenli kalın kumaşlar ile kaplanan şark köşesi minderleri uzun yıllar dayanıklı bir kaliteye sahiptir. Asortie Mobilya, yeni sezon klasik sedir mobilyaları koleksiyonunda yer alan kanepe modellerinin hepsi, mekânın ölçüsüne ve dekoruna göre, kullanıcının istediği renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Bu da sizlere fonksiyonel kullanım imkanları yaratıyor.

Sedir modelleri ve şark köşesi mobilyaları için ürünlerimizi inceleyebilir ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.