Klasik Koltuk Takımları Klasik Yemek Odası Takımları Klasik Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Bebek ve Genç Odaları Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Modern Koleksiyon Klasik Berjerler Pet Mobilyaları

Klasik TV Ünitesi Modelleri

Klasik TV üniteleri, bir televizyon sehpası olmaktan öte salonlara farklı ve zengin bir hava kazandıran önemli bir dekoratif unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Televizyon sehpası tarzında dizayn edilmiş TV üniteleri olduğu kadar mekânın büyüklüğüne göre duvar ünitesi olarak da kullanılan TV üniteleri tasarlanabilmektedir. Asortie Mobilya, klasik duvar ünitelerinde ve klasik tv sehpalarında estetik ve kaliteyi bir arada kombin ediyor. Farkı modeller ile her mekâna uygun tarzda ürünler tasarlayan Asortie, tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile ürettiği TV sehpası ve duvar ünitelerini kullanıcının istediği renk ve ölçüde özel olarak üretebiliyor. Panolu ve panosuz olarak üretilebilen klasik tv üniteleri modellerinde tasarım sizin hayal gücünüz ile sınırsız hale geliyor.

TV Sehpası Modelleri

Salon ve oturma odalarında oldukça önemli rol oynayan tv sehpası modelleri Asortie farkı ile çok daha şık ve ihtişamlı. Kullanıcının istekleri doğrultusunda mekânın genel dokusuna göre tasarlanan klasik tv sehpaları, özgün tasarımları ile sadece size özel olarak üretiliyor. Kullanılan televizyon modeline göre farklı ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebilen Asortie televizyon sehpaları doğal ahşaptan el işçiliği ile üretiliyor. Özellikle yeni nesil akıllı televizyon modellerine de uyumlu olarak üretilebilen televizyon sehpaları, tasarımları ile de şıklıklarından ödün vermiyor. 

Duvar Ünitesi Modelleri

Salonlarınızın havasını değiştirecek ve zengin bir dekorasyon görüntüsü oluşturacak zarif duvar ünitesi modelleri yeni sezonda daha fonksiyonel hatlara sahip olacak şekilde tasarlandı. Lüks duvar ünitesi modelleri, salonlarında ölçüsüne göre farklı ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Aynı zamanda salonlarınızdaki yemek odası takımları ve koltuk takımları modelleri ile kombin olacak şekilde istediğiniz renklerde de üretilebiliyor.

Klasik Salon Üniteleri

Salonlarda şık dekorasyon tarzının zenginliğini yaşamak isteyenler için tasarlanan salon duvar ünitesi modelleri, genellikle iki adet gümüşlük ve bir duvar ünitesi ile birlikte kombin ediliyor. Gümüşlük modelleri tv ünitesi tasarımı ile birlikte kullanılabilirken, isteğe göre salonlarının farklı köşelerinde kullanılabilir. Asortie Mobilya’nın klasik salon ünitesi modelleri farklı ölçü ve farklı renk seçenekleri ile kişiye özel olarak tasarlanabilir.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.