Klasik Koltuk Takımları Klasik Yemek Odası Takımları Klasik Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Bebek ve Genç Odaları Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Modern Koleksiyon Klasik Berjerler Pet Mobilyaları

Klasik Köşe Takımları

Köşe takımı sunduğu rahat ve konforlu istirahat şekli ile birçok kişinin tercih ettiği bir salon oturma grupları arasındadır. Oturmak için ayrılan alanı bir arada toplayan ve rahat hareket edilmesini sağlayan köşe koltuk takımı ürünleri ile sizde evinizde konforu yakalayın. Asortie Mobilya ile köşe takımları artık çok daha şık ve daha kullanışlı.  Asortie Mobilya köşe takımı tasarlarken kullanıcının hayallerini ve ihtiyaçlarını estetik dokunuşlar ile birleşiyor.

Birbirinden farklı modellere ev sahipliği yapan Asortie, müşterilerine ömür boyu kullanacakları özgün köşe oturma grupları üretiyor. Eviniz için hayal ettiğiniz tasarımı elde etmek artık zor değil. Mobilya üretiminde ihtiyaçlara uygun çözümler sunan Asortie, köşe takımı modelleri için sizlere renkli ve ergonomik mobilyalar sunuyor.

Klasik köşe takımları tasarımları ve yapıları gereği hem şıklığı hem konforu bir arada sunmayı vaad ediyor. Köşe koltukların karakterindeki rahatlık ve konfor, klasik mobilyaların tasarımı, şıklığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Klasik köşe takımları, kullanıcıların istekleri üzerine, özel ölçü ve tasarımlarda üretilebiliyor. Böylece yaşam alanlarınıza tam uyum sağlayarak, hayallerinizdeki dekorasyonu oluşturabilirsiniz. 

Klasik Tarz Köşe Koltuk Takımı

Salon oturma grubu mobilyalarının şıklığından vazgeçemeyenler, klasik köşe koltuk takımlarımızı inceleyebilirler. Kullanıcılara daha fazla alan sunan Asortie luxury köşe koltuk takımı koleksiyonu, birçok farklı modele ev sahipliği yapmaktadır. Yorucu bir günün ardından evinize geldiğinizde kendinizi muhteşem köşe takımı ile ödüllendirebilir ve evinizde rahatça dinlenebilirsiniz.

Asortie Mobilya, köşe takımlarında alanınıza uygun öneriler sunar. Böylelikle mobilyalarınız evinize göre tasarlanmış olur. Ömür boyu kullanabileceğiniz birinci sınıf dokuma kumaşlar ile üretilen köşe takımları, evinizi her zaman özlemenize neden olabilir. Lüks köşe takımları ile mobilyada her zaman konforu ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz. Klasik köşe kanepe modelleri oturma odalarınızda veya salonunuzda sizlere daha fazla yaşam alanı bırakacak.

Klasik köşe takımı ürünleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için web sayfamızda köşe takımları kategorimizi inceleyebilir, dilerseniz iletişim sayfamız üzerinden bizleri arayabilirsiniz. Arzu ederseniz deneyimli satış ekibimiz ile WhatsApp üzerinde iletişim kurabilirsiniz. Sizlerde Asortie Mobilya’nın lüks köşe koltuk takımları ile evinizin en lüks köşesini oluşturun! 

Türkiye'nin ödllü mobilya markası Asortie Luxury Koltuk Modelleri ile evinizin her alanında lüks ve klasik dekorayon çözümleri sunmaya devam ediyor.

 

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.