KLASİK KAPI MODELLERİ

Evlerin hiç şüphesiz en dikkat çeken dekoru oda kapılarıdır. Şık ve zarif lüks kapı modelleri ile kombin edilen mobilyalar birbirini tamamlayan iki ana unsur olarak öne çıkıyor. Asortie klasik kapı tasarımları tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Kapı statikleri dikkate alınarak tek kanatlı kapı modelleri, çift kanatlı kapı modelleri veya sürgülü kapı modelleri şeklinde üretilebilen kapılardaki ince oyma işçilikleri, altın varak ve gümüş varak işlemeler kapılara göz alıcı bir zarafet kazandırıyor.

Klasik kapı modelleri dayanıklıkları, şık tasarımları ve her mekana özel olarak uygulanabilir yapıları ile bir çok yaşam alanında tercih sebebi oluyor. Özellikle özel ölçü imkanı ile, farklı kapı eşiklerine uygun tasarlanan kapı modelleri her mekana uyum sağlayabiliyor. Ortamda oluşturmak istediğiniz dekorasyona uygun kapı modelini de rahatlıkla bulabileceğiniz ürünlerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 

Özel Ölçülü Kapı Modelleri

Asortie klasik kapı modelleri, standart ölçülerde üretilen fabrikasyon hazır kapı modellerinden farklı olarak mekânın ölçüsüne göre farklı ebatlarda ve farklı renk seçenekleri ile üretilebiliyor. Özel ölçülü kapı modelleri üretilirken, mekânın genel dekorasyonu ile kombin olabilecek kullanışlı ve zarif tasarımlar tercih ediliyor. Ölçülü kapılarda birinci sınıf ahşap malzemelerin yanında, kapının ebatına uygun, fonksiyonel menteşeler ve kilit sistemleri kullanılıyor. Asortie Mobilya, özel ölçülü ahşap kapı modellerini, önce üç boyutlu çizimler ile müşterilerine sunuyor ve daha sonra üretime başlıyor. Böylece müşteriler sadece kendileri için yapılan yeni kapı modelini önceden görmüş oluyorlar.

Avangard Kapı Modelleri


Yaşam alanlarında avangard dekorasyonu tercih edenler, kapılarını da mekânın genel dekoru ile kombin olabilmesi nedeni ile avangard çizgiler ile tasarlamak istiyorlar. Ahşap kapı modellerinde fazla oyma ve varak işlemeler istemeyenler için üretilen avangart oda kapıları, natürel cila veya lake renkler ile hazırlanabiliyor.

Modern Kapı Modelleri

Asortie Mobilya, mekânın genel dekoruna uygun kapı üretiminde klasik kapı modelleri yanında, avangard kapı modelleri ve modern kapı modelleri de üretiyor. Daha sade çizgilere sahip tasarıma sahip olan modern kapı modellerinde genellikle düz hatlar ve düz renkler hakim. Çoğunlukla açık renk tonlarının kullanıldığı modern kapı tasarımları istenilen renk ve ölçülerde üretilebiliyor.

Ahşap Dış Kapı Modelleri

Günümüzde artık dış kapılar güvenlik nedeni ile çelik malzemelerden üretiliyor. Çelik kapı modelleri her ne kadar güzel tasarımlara sahip olsa da, fabrikasyon üretim olduğundan dolayı ölçülerde ve renklerde değişiklik yapılamadığından kullanıcıya çok fazla tercih sunamıyor. Fakat dış kapı modellerinde hem güvenliği hem de şıklığı tercih edenler için Asortie Mobilya, ahşap çelik kapı modelleri ile çözüm sunuyor. Birinci sınıf kalitede çelik kapıların dış mekâna dayanıklı ahşaplar ile kaplanması ile yapılan dış kapı modelleri hem kullanışlı hem de zarif tasarımları ile mekâna değer kazandırıyor.

Camlı Oda Kapısı Modelleri

Ahşap oda kapıları lüks ve zarif tasarımları ile tercih edilirken, mekâna daha ferah bir atmosfer kazandıran işleme camlı oda kapısı modelleri son yıllarda daha fazla ilgi görüyor. Özellikle işlemeli cam bölmeler ile süslenene salon kapısı modelleri, mekânın ölçüsüne göre tek kanatlı veya çift kanatlı olarak üretilebiliyor. Çift kanatlı salon kapısı modelleri doğal ahşaptan, istediğiniz renk seçenekleri ile üretilebiliyor. Camlı oda kapısı ve salon kapısı modellerinde kullanıcının isteğine göre, güvenlik açısından, darbe aldığında parçalanmayan güvenli camlar kullanılabiliyor.

Otel Odası Kapıları

Klasik mobilya tasarımı ve lüks dekorasyon projelerinde gösterdiğimiz başarıları otel dekorasyonu ve otel mobilyaları alanındaki projelerimiz ile de pekiştiriyoruz. Otel odası mobilyaları yaparken, oteller için en önemli argüman olan otel kapıları da tasarlıyor ve üretiyoruz. Asortie, otelin genel dekorasyonuna uygun klasik otel kapısı, lüks otel kapısı veya modern otel odası kapısı tasarlayabiliyor. Otel kapılarında şüphesiz ki en önemli detay kapının sağladığı güvendir. Teknolojinin en son trend kilit sistemleri kullanılarak daha güvenli hale getirilen otel odası kapıları, aynı zamanda ses yalıtımı konusunda da odada konaklayan misafire güvenli bir ortam sunuyor. Otel kapılarında isteğe göre, teknik projelere uygun alev almaz malzemeler de kullanılabiliyor.

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp