Yemek Odanızı Kapaletti Yemek Odası Takımıyla Zenginleştirin

Yemek odanızda asaleti ve ihtişamı bir arada görebileceğiniz Kapaletti yemek odası takımı kullanıcılara farklı sandalye seçenekleri ile alternatif dekorasyon fikirleri sunan oldukça şık bir takım.

Misafirlerinizi ağırlarken onları büyülemek istiyorsanız yemek odanızda tercih edebileceğiniz bu model, prestijinizi de öne çıkartacak. Orijinal kaplama pirinçleri ile kalitenizi yansıtacak klasik yemek odası takımı, seneler geçse bile dayanıklılığından ödün vermeyecek. % 100 doğal ahşaptan üretilen Kapaletti, doğallığı zarafetle süsleyenlerin tercihi olacak.

Hayal Ettiğiniz Dekorasyon İçin İddialı Tasarımlar; Kapaletti Grubu

 

Birinci sınıf el işçiliğinin örneğini görebileceğiniz Kapaletti yemek odası takımında isteğe göre lake uygulamasının yapılabiliyor olması da dekorasyonda yaratıcılığınızı destekleyecek. İstediğiniz renk ve ölçülerde, evinizin oturma alanına göre sipariş edebileceğiniz Kapaletti klasik yemek odası, baştan başa varak kaplama olduğu için de zengin ve gösterişli evlere yakışacak.

Özellikle klasik aksesuarlara sahipseniz tercih edebileceğiniz Kapaletti klasik yemek odası takımı, aynı serinin koltuk takımı modeliyle de uyumlu bir şekilde evlerde kullanılabilecek. Klasik duvar üniteleri, gösterişli avizeler, halılar ve klasik aksesuarlar ile hayal ettiğiniz dekorasyonu yaratmanıza imkan tanıyacak bu model diğer grup takımlarıyla da sizi cezbedecek. Ofis takımı ve mutfak takımı olarak Kapaletti serisinin diğer ürünlerine bakabilecek, evinizin her köşesinde klasik ruhu taşıyabileceksiniz.

El oyması sanatının harika bir örneği olan Kapaletti yemek odası takımı özellikle kırmızı tonlarıyla dekorasyonda iddialı renkleri sevenleri cezbediyor. Krem ve altın varak alternatifleriyle büyüleyen takım sekiz adet sandalye, vitrin, aynalı konsol ve yemek masasından oluşuyor. Klasik bir dünyaya adım atmak için oturma grubunuzla uyumu yakalayacak bu model evinize ihtişam getirecek.

Ceviz kaplama zemin üzerine tasarlanan Kapaletti yemek odası, istediğiniz ölçülerde en kısa sürede tasarlanacak ve evinizin yıldız parçası olacak.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.