Masko Klasik Aksesuar Modellerini Keşfedin

Masko Klasik Aksesuar Modellerini Keşfedin

Ev dekorasyonu yapılırken en çok ihtiyaç duyulan aksesuarlara masko aksesuar satan firmalar aracılığıyla kolaylıkla ulaşılabiliyor. Masko mobilya kenti ile ulaşılan aksesuarlar her ev ve her dekorasyon için uygun parçaları oluşturuyor. Özel üretim olabileceği gibi seri üretim de olabilen aksesuar parçaları evlerin her odasında farklı şekillerde kullanılabiliyor. Sadece ev değil ofis, kafe ve benzeri ev dışı mekanlarda da farklı modelleri kullanılan aksesuarların dekorasyonu tamamlamak için oldukça önemli görevleri vardır. Kullanılmak istendiği ortamda dekorasyonu güçlendiren aksesuarlar, evin ana bölümü haricinde kullanılmaz ise dekorasyon bütünlüğü eksik kalıyor.

Ev içi dekorasyon yapmak isteyenler masko klasik aksesuar modelleri arasında evine en uygun tarz ve modelleri seçebiliyor. Ev için dekorasyona başlandığında ise her zaman ilk önce evin girişinden başlanması ve evin her köşesine uyumlu dekorasyonun yayılması gerekiyor. Ev içinde bütünlük sağlanması ve modern görüntüyü desteklemesi gereken aksesuar çeşitleri oldukça farklı ürünlerden oluşuyor. Örneğin giriş için bir ayna ve sehpa da aksesuar sayılırken salonunuzdaki biblolarda aksesuar grubunda yer alıyor. Evi canlandırmak, ruhunu yenilemek ve atmosferini temizlemek için kullanılan aksesuarlar iç mimarların ve dekorasyon uzmanlarının da vazgeçemediği ürünler.

Dekorasyon önerileri

Masko klasik aksesuar modelleri arasından seçeceğiniz ürünlerle ev dekorasyonunuzu kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Ev içinde girişteki koridordan oturma odasına, yatak odasından balkona kadar evin her karışını istediğiniz gibi dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. İç mimar ve ya dekorasyon uzmanından yardım alabileceğiniz gibi dilerseniz kendiniz de tek başınıza evinizi konforlu olacak şekilde dizayn edebilirsiniz. Mesela evin girişini dekore etmek isterseniz, bir portmanto üzerine biblo yada fotoğraf çerçevesi kullanabilirsiniz karşı duvarına ise bir tablo oldukça tamamlayıcı bir bütünü oluşturacaktır. Yada bir başka dekorasyon örneği olarak ayna ve sehpa ikilisini de kullanabilirsiniz. Bunun peşi sıra gelen oda olan oturma odası için ise yine dekorasyon olarak masko klasik aksesuarlar oldukça  fazla seçenek sunuyor. Pastel tonlarda olan koltukları renklendirmek için renkli kırlentler kullanılabileceği gibi çok renkli koltukları nötrlemek için tek ton kırlentler tercih edilebilir. Birbiriyle uyumlu, enerjik renkler tercih etmeniz halinde, salondaki diğer eşyalarla ince bir uyum yakalayabilirsiniz.

Oturma odası ve salon gibi alanlarda kırlent yanı sıra aydınlatmayı destekleyen lambader ve abajurlar, dekorasyonu modern biçimde tamamlıyor. Hem dekoratif hem de aydınlatma ürünü olan lambader ve abajurlar, Zarif tasarımlarıyla evlere zarafet katıyor. Şık bir salon elde etmek için çok tercih edilen bu aydınlatma ürünleri aynı zamanda aydınlık ortam oluşumunu destekliyor. Çok yönlü kullanıma sahip abajurlar yatak odasında da sıklıkla tercih ediliyor. Oturma odası ve salonlarda kırlent ve abajur gibi irili ufaklı birçok aksesuar modeline yer veriliyor. İsteğe bağlı olarak salon duvarına büyük ve işlemeli bir ayna asılabilir. Dekorasyon için bir diğer nokta ise televizyon sehpası. Televizyon sehpası üzerine yerleştirilen mum tabağı ve içine mumlar ile birlikte salon dekorasyonu büyük ölçüde tamamlanıyor.

Giriş ve salon bittikten sonra ise dinlenmek için en çok vakit geçirdiğimiz alan geliyor. Yani yatak odaları. Yatak odası tasarımı genellikle sade ve şık tema ekseninde yapılıyor. Gardıroplar, şifonyer, yatak gibi ana eşyalar odayı tamamladığından perde, tablo, abajur, halı gibi aksesuarlarla odanın tasarımı zenginleştiriliyor.

Masko klasik aksesuarlar ile yapılan ev içi dekorasyonunda istenildiği kadar yoğun ürün kullanımı gerçekleştirilebilir. Ancak çok aksesuar kullanımında da istediğiniz gibi bir sonuç alamayabilirsiniz. Tıpkı hiç aksesuar kullanmadan oluşturulan evler gibi. Bu yüzden dengeli bir şekilde ama tüm eve yayılan dekoratif ürünler evinizi harika bir görünüme kavuşturacaktır. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.