Klasik Bir Model; Yeni Belinda Koltuk Takımı

Siyah ve altın tonlarının zarif uyumunu yakalayan Yeni Belinda klasik koltuk takımı, klasik motifleri ve keskin hatlara sahip stiliyle evinizin göze çarpan parçası olacak. Salonunuza klasik dokuşunlar yapmak için tercih edebileceğiniz Yeni Belinda, iki tekli berjer ve bir üçlü koltukla beraber istediğiniz alanı en şık şekilde dolduracak. Dileyenler için takım orta sehpaya da sahip olan Yeni Belinda, özellikle kibar işçiliğiyle dikkat çekecek.

Altın varaklı ayaklarının ve başlığının birinci sınıf işçilikle tasarlandığı klasik koltuk takımı, güçlü aksesuarla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz modellerden biridir. Gösterişli avizeler, halılar ve benzeri aksesuarlar ile evinize ince dokunuşlar yapacak olan Yeni Belinda koltuk takımı, senelerce kullanabileceğiniz dayanıklılık ve konfora da sahip olacak.

Koyu tonlarda dekorasyonu sevenler için de ideal olan bu model siyah aksesuar ve siyah mobilyalarla da uyumlu duracak. Böylece siyahın gücünü ve estetiğini yansıtabileceğiniz mobilyalar sayesinde oturma alanlarını istediğiniz gibi dekore edebileceksiniz. Sadece siyahla değil, beyaz tonlarıyla da uyumu yakalayarak ferah alanlar yaratmanıza olanak tanıyan Yeni Belinda klasik koltuk takımı, isteğinize göre şekillendirebileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor.

Konforuyla da öne çıkan Yeni Belinda, rahatına düşkün olanları sevindirecek modellerden biridir. Keyifle vakit geçirebileceğiniz klasik koltuk takımı size rahat oturma alanları sunar. Yıllar geçse bile klasik tavrından ödün vermeyecek olan ve modası hiçbir zaman geçmeyen Yeni Belinda, herkesi kıskandıracak ihtişamıyla görenleri büyülüyor.

İki adet yan sehpasıyla beraber takım halinde kullanabileceğiniz Yeni Belinda klasik koltuk takımı, ahşap oymaların ustalıkla işlendiği, zarafeti hissedebileceğiniz bir model olarak bu sezonun en favori takımları arasında gösteriliyor. Salonunuzu şımartmak ve misafirlerinize görsel şölen sunmak için tercih edebileceğiniz Yeni Belinda’yı istediğiniz ölçülerde tasarlatabilir ve klasik zevkinizi ustalıkla yansıtabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.