Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

KAPALETTİ KLASİK YEMEK ODASI

Asortie yeni sezon yemek odası koleksiyonu, için özel olarak tasarlanan Kapaletti klasik yemek odası takımı, ihtişam ve zerafeti bir arada sunuyor. Eşsiz tasarımı, modelin heybetinde ve ince motiflerinde gözler önüne seriliyor. Kapaletti ile misafirlerinizi ağırlamak size farklı bir prestij kazandıracak. Ceviz kaplama zemin üzerine altın ve gümüş varak uygulamaları ile desteklenen ve orjinal kaplama pirinçler ile zenginleştirilen harika bir yemek odası modeli.

Vitrin, masa, aynalı konsol ve sekiz adet sandalyeden oluşan Kapaletti yemek odası takımı, kullanıcının belirlediği renk ve ölçülerde de üretilebiliyor. İsteğe göre lake uygulaması da yapılabilen yemek odası modeli tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Model komple varak kaplama olduğu gibi, krem ve altın varak kombinleri de yapıldı. Birbirinden farklı sandalye modelleri ile desteklenen tasarımda kullanıcıya farklı alternatifler sunulabiliyor. Kullanıcısını memnun eden Kapaletti klasik yemek odası ile, en şık yaşam alanları sizin olacak.

El oyma sanatının doruk noktalarını yaşayan Kapaletti lüks yemek odası modeli, tıpkı grubundaki Kapaletti klasik yatak odası ve Kapaletti koltuk takımı modellerinde olduğu gibi sizi ayrıcalıklı bir dünyaya taşıyacak. Salonlarında yemek odası takımlarını konsol yerine tv kompozisyonlu klasik duvar ünitesi ile tamamlamak isteyen kullanıcılar için ise Kapaletti duvar ünitesi mükemmel bir tercih olacak. Kapaletti grubunun aynı zamanda ofis takımı ve mutfak takımı da bulunuyor.

en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik oturma odası
Kapaletti Klasik Koltuk Takımı
vitrinli tv ünitesi
Kapaletti Klasik Duvar Ünitesi
yatak odası benç
Kapaletti Benç
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp