Sohbet Setleriyle Muhabbetinize Estetik Kazandırın

Oturma alanlarında konuklarınızı ağırlarken daha samimi bir sohbet havası yaratmak istiyorsanız kullanabileceğiniz sohbet takımları, dekorasyonunuza elegant bir hava kazandıracaktır.

Muhabbetinize keyif katarken şıklığınızdan da ödün vermek istemiyorsanız kullanabileceğiniz bu takımlar, özel ölçüler ve isteğe göre değişen kumaşlarla üretilebilir. Mekan girişlerinde, salon köşelerinde, cam kenarlarında kullanılan sohbet takımları ebeveyn odalarında da tercih edilmektedir.

Asortie Birbirinden Şık Sohbet Setleriyle Sohbetinize İhtişam Katıyor

Asortie’nin sohbetinize ihtişam katacağı şık sohbet setleri, görür görmez sizi cezbediyor. Yeni Helen sohbet takımındaki parlak döşeme kumaşı konuklarınızı etkilerken altın varak kaplaması ise klasik dekorasyona sahip evlerinizde uyum yakalıyor.

Bulunduğu alana değer kazandıran şık Elena sohbet seti ise iki berjerden oluşan ve özellikle ebeveyn odalarında tercih edilen modellerden biri olarak zarifliğiyle sizi büyüleyor. İsteğe göre farklı döşeme kumaşları kullanarak tasarlatabileceğiniz Elena sohbet seti dinlenme köşesi olarak da kullanılabiliyor. Tarabya sohbet takımı ise Asortie’nin sadece şıklığıyla değil, konforuyla da büyülediği modellerden biri olarak öne çıkıyor. İkili koltuk, berjer ve orta sehpadan oluşan bu takım özellikle sohbet alanlarına geniş yer açmak isteyenler için ideal oluyor.

Gösterişi sevenler ve mükemmeli arayanlar için tasarlanan Seyhan sohbet takımı ise göz kamaştırıcı detaylarıyla senelerce kullanılabiliyor. Gerçek altın varak işlemeleri ile özellikle klasik evlerin vazgeçilmezi olan bu sohbet takımı mekanın yıldızı olacak bir model. İsteğe göre orta sehpa eklenerek de kullanılabilen bu model gösterişli aksesuarlar ile kombin yapılarak kullanılabiliyor. Ahşap mobilya tutkunları için üretilen Panorama sohbet köşesi ise ithal kumaşlardan, büyük bir özenle üretildiği için en dikkat çeken ürünlerden biri oluyor.

Asortie’nin birbirinden dikkat çeken sohbet setlerini isteğe göre farklı kumaş ve renk alternatifleri ile satın alabiliyor, evlerinizde şık ve işlevsel köşeler dekore edebiliyorsunuz. Yaşam alanlarının yeni gözdesi olan sohbet setleri birinci sınıf kaliteli malzemeleri ile senelerce kullanıldığından dayanıklılık anlamında da güven veriyor.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.