Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Yeni Helen Sohbet Takımı

Lüks yaşam alanları oluşturarak konuklarınızı ağırlamanızı, ikramlarınızı sunarken hoş bir sohbet ortamı oluşturmanızı sağlayan Yeni Helen sohbet takımı ihtişamlı tasarımı ile tüm görenleri etkileyecek. Altın varak kaplaması, zarif oyma işçilikleri ve göz alıcı motifleri sayesinde konuklarınızı memnun edecek klasik sohbet takımı mekana da değer kazandıracak. Kimi kullanıcılar tarafından çay seti, kimi kullanıcılar tarafından da fiskos seti olarak adlandırılan bu takım, hem yaşam alanlarınızda hem de makam odanızda konuklarınızı ağırlayacağınız köşenize çok yakışacak.

Ahşap oyma sanatının ince içliği ile ergonomik yapıda üretilen sohbet takımı tamamen doğru oturuş pozisyonunu desteklemek için özel ölçülerde ve bel destekleri dikkate alınarak tasarlandı. Üretiminde kullanılan özel dokuma kumaşı ve birinci sınıf kalitede konforlu süngeri ile rahat oturum sunan lüks sohbet takımı keyifli muhabbet ortamları oluşturmanızı sağlayacak.

Yaşam alanlarının boyutlarına ve dekorasyonuna bağlı olarak özel ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebilen Yeni Helen sohbet takımı tamamen yaşam mekânına ve kullanıcısına özel olarak üretilebiliyor. Klasik sohbet takımı tercih etmek isteyen kullanıcılar için takımın bir önceki modeli olan ancak hala rağbet gören Helen sohbet takımını da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Lüks sohbet takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız veya Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

klasik koltuk modelleri
Helen Sohbet Takımı
salon dinlenme koltuğu
Aşiyan Girne Jozephine
klasik berjer
Seyhan Sohbet Takımı
klasik jozefin siteler
Camenta Jozephine
klasik yatak odası jozephine
Kraliçe Aden Bench
kapitoneli jozefin tasarımı
Belinda Jozephine
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp