Boğa Burçlarına Özel Yemek Odası Tavsiyeleri

Boğa Burçlarına Özel Yemek Odası Tavsiyeleri

En belirgin özelliklerinden biri yemeğe düşkünlük olan boğa burçları için yemek odası tavsiyesi yapacağız sizlere. Önce boğa burcunun özelliklerinden başlayalım. Boğalar, rahatına düşkün ve doğayı seven bir yapıya sahiptirler. Bu özellikleriyle boğalara en uygun stilin country tarz dekorasyon olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ama country tek seçenek değildir. Hayatı kolaylaştıran pratik ev eşya ve mobilyaları da tam boğa burçlarına göre. Çünkü burcu boğa olanlar pragmatik çözümlerden hoşlanırlar. Bu da onları modern tarza yaklaştırır. Kendileri son derece güvenilir oldukları için mobilya ve dekorasyonda sağlam ürünler tercih ederler. Bu yönleriyle de klasikçilerdir diyebiliriz; tek farkla sade bir klasizm.

Boğa burçları uyumlu karakterleri nedeniyle evlerinde uyum ararlar. Yani, bohem tarz pek de onlara göre değildir. Bunun en belirgin nedeni sadeliğe önem vermeleridir ve boğa burçları yeniliğe açık değillerdir. Doğallık boğa burçları için çok kıymetlidir. Bu yüzden boğaların ev dekorasyonunda mutlaka doğal kumaşlar, doğal aksesuarlar ya da doğadan ilham almış eşyalar bulunmalıdır. Boğa burçları doğada bulunan renkleri etraflarında görmeyi isterler. Kahverengi, yeşil, sarı en çok da mavi boğa burçlarının ilgisini çeker ve onları rahatlatır. Yine de boğaların mor, eflatun ve lila gibi renklerin yumuşak tonlarını da tercih ettiklerini görürsünüz. Boğa burçları statik yaşamı sevdikleri için evde düzen isterler. Boğa burcuysanız ve ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız bol çekmeceli dolaplar işinizi görecektir. Böylece ortalıkta eşya kalmayacak ve gözünüzü yoran objeler olmayacaktır. Ayrıca doğayı sevdikleri için boğa burcu biriyle yaşıyorsanız evde mutlaka canlı bitki bulundurmalısınız. Keza canlı bitkiler boğaların hem huzurlu hissetmelerini hem de mutlu olmalarını sağlar.

Boğaların Yemek Odaları

Kararlı bir karakter özelliği göstermeleri nedeniyle boğalara yemek odası tavsiyesi verecek olursak köşeli ve keskin hatlar önceliğimiz olur. Masalarda çekmeceler ya da gizli bölmeler düzeni seven boğa burçları için verebileceğimiz en çarpıcı yemek odası tavsiyesi. Açık renk ahşap masalar ya da pastel ya da mat renklerde sandalyeler masaya uyumlu olmalı. Boğa burcu yemek odaları boğaların zevkine hitap edecek biçimde, renk ve model uyumu açısından kusursuz olmalı. Boğa burçlarına vereceğimiz yemek takımı önerileri ise çatal, bıçak ve kaşıkların üretildiği malzemenin gümüş olması. Mat gümüş, yemek takımları boğalar için, altın rengi gibi iddialı ve göz alıcı bir madenden daha uygun olacaktır. Boğa burcu insanlar göz alıcı, çarpıcı renk ve modellerden çok hoşlanmazlar ama güç ve kalite ararlar. Bu da onların sade bir asaleti temsil ettiklerini gösterir. Bir diğer yemek takımı önerileri başlığı altında toplayacağımız unsur da takımların ille desenli olacaksa çiçek ya da ağaç desenleri tercih edilmesi ve desenin sık ya da büyük olmamasıdır.

Boğa burcu yemek odaları için sandalye seçimine gelince; sandalyeler boğa burçlarının keyifçi yapıları nedeniyle son derece rahat dizayn edilmeli. Alışkanlıklarına bağlı olan boğalar, aynı yerde uzun süre rahat vakit geçirmek isterler; özellikle de evde en sevdikleri yer olan yemek odalarında. Boğa burcu yemek odaları, keskin hatlarına rağmen yumuşak süngerli ya da minderle beslenmiş rahat sandalyeler içermeli. Sade bir lüks stile sahip boğa burcu yemek odaları estetik olarak son derece çarpıcı özelliklere sahip olacaktır. Çünkü boğa burcu Venüs gezegeni tarafından yönetilir ve Venüs boğalar için güzellik, estetik ve lüks gezegenidir. Boğa burcunun asla vazgeçemeyeceği konforun, asil ve güçlü zevkinin kaynağı budur.

Klasik yemek odası dekore ederken gerçekleştirilen hatalardan bahsettiğimiz blog makalemizi keşfetmenizde yarar var.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.