Mumlu Avizelerin Klasik Mekanlarda Kullanımı

Mumlu Avizelerin Klasik Mekanlarda Kullanımı

Mumlu avizeler ile klasik mekanlarda lüks aydınlatma trendlerini kDekorasyonu tamamlayan en önemli parçalardan biri aydınlatma unsurlarıdır. Yaşam işletmelerinize, evlerinize ya da ofislerinize seçeceğiniz aydınlatma araçları tarzınızın dışında olursa büyük uyumsuzluk yaşanıyor. Bu da aydınlatma araçlarının ne kadar önemli bir dekorasyon elemanı olduğunun göstergesi oluyor. Aydınlatmanın bir önemi de tüm mekânın atmosferini değiştirecek güçte olması. Mekanlarımızın loş ya da aydınlık olması, tümüyle ambiyansı değiştirebilir. Yine ayaklı bir köşe lambasının yaşam alanlarınıza kattığı hava ile tavana gömülü bir aydınlatma sisteminin oluşturduğu atmosfer bambaşka etkiler yaratıyor. Günümüzde birçok farklı sistemle yapılan aydınlatma aracı bulunuyor ve bu alanda stilinize göre seçenek bulmak ve alternatiflerinize yönelmek artık çok kolay. Aydınlatma seçerken yapmanız atmanız gereken ilk adım tarzınıza uyumlu alternatiflere göz atmak olacaktır. Klasik tarz seviyorsanız avize seçeneklerini taramanız uygundur. Daha çok klasik tarzlarıyla bilinen avizeler artık her tarza göre üretiliyor. Avizele modellerinin arasında mumlu avizeler bir başka. Çünkü mumun nostaljik havası ve şıklığı klasik mobilyalarınıza tam uyum sağlıyor. Modern stilde de üretilen mumlu avize modelleri en çok klasik mobilyaları bütünlüyor bizce. Klasik mobilyalarla mükemmel uyumu yakalayan klasik mumlu avizeler tarzınızı tamamlayıp evinize güzellik ve zarafet katıyor.

Tarzınızı Güçlendiren Mumlu Avize Modelleri

Hem modern hem klasik dekorasyonun gözde aksesuarı olan mumlu avizeler, her tarza uyum sağlayan çok şık modellere sahip. Fakat mumlu avize modelleri en çok klasik salonlarda görülüyor. Klasik tarzın tamamlayıcısı olan klasik mumlu avizeler, lüks görünümlüdür ama ağır bir havası yoktur. Bu yüzden sadece klasik mobilyalara eşlik etmez. Bu avizelerin en önemli avantajı da belki budur. Genellikle pirinç, altın ve gümüş renkli, kollu ve kristal süslemeleri bulunan avizeler evlerin salon, yemek odası ve oturma odaları gibi bölümlerinde kullanırken, mumlu avizeler çıkarılabilir ve eklenebilir mum şamdanlarıyla mutfak, yatak odası ve çalışma odası gibi bölümlerde de kullanılabilir. İstendiğinde çok gösterişli hale gelen klasik mumlu avizeler, daha sade döşenmiş bir mekânda kullanılacaksa katları küçültülebilir ve mumlu yapısı azaltılabilir. Böylece avizenizi istediğiniz an istediğiniz tarz odaya taşıtıp kolayca kullanabilirsiniz. Mum sayısı azaltılabilen mumlu avizeler arasında yapacağınız seçim lüks avizeler olmalıdır. Çünkü el yapımı olmaları lüks tarzın en önemli özelliğidir. Lüks aynı zamanda kalite demektir ve avizenizin pirinç gibi sağlam bir malzemeden üretilmiş bir gövdeye ve kollara sahip olması da son derece önemlidir. Klasik tarzınızı güçlendirecek avize seçimi evlerdeki tek tavan aksesuarı olduğu için hemen dikkat çeker. Bu yüzden özenle seçilmesi ve lüks ve güvenilir bir markadan tercih edilmesi son derece önemlidir. Bu marka ise Asortie Mobilya’dan başkası olamaz.

Asortie’de Mumlu Avize Modelleri

Asortie Mobilya’nın el yapımı lüks klasik mumlu avizeleri gövde işlemeleri ile konuklarınızı büyüleyecek ve tarzınızın doruk noktası olacak. Mum sayıları isteğe göre değiştirilebilen mumlu avizelerin mumları altı, sekiz, on ve on beş mumlu olarak değişiklik gösteriyor. Hem şamdanların hem de kristal süslemelerin bir arada bulunduğu modeller ise klasik tarz dekorasyonu daha da bütünlüyor ve klasik tarzı yükseltiyor. Asortie Mobilya’nın bu güzide avizeleri altın ve gümüş renk seçeneklerine de sahip ve avize koleksiyonu birçok farklı modeli barındırıyor. Asortie Mobilya’nın mumlu avize modelleri kategorisi içinde kasnaklı, kral taçlı, şamdanlı, antik, pentürlü ve sarmalı modeller bulunmakta. Klasik tarzınızı yükseltmek ve yaşam alanlarınıza şık, görkemli ve elit bir hava katmak istiyorsanız Asortie Mobilya’nın klasik mumlu avize modelleri sizi bekliyor.

Dekorasyonda doğru aydınlatmanın önemini bahsettiğimiz blog makalemizi keşfedin. Doğru aydınlatma ile, eşsiz yaşam alanları nasıl oluşturulur şimdi öğrenin.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.