Turri Klasik Köşe Kanepe Salonunuza Zarafet Katacak

Turri klasik köşe kanepe, alandan tasarruf etmenizi sağlayacak şık tasarımıyla salonlarınıza hava katacak mobilya ürünlerinden biridir. Ahşap aksesuarlar ile uyumlu bir şekilde dekore edilebilen Turri, köşeleri en iyi şekilde değerlendirmenize olanak tanır.

Kapitone döşeme kumaşına sahip olan Turri klasik köşe kanepe modeli, ahşap motifleriyle kendisine hayran bırakan köşe kanepe modellerin başında gelmektedir. İnce işçilikle işlenen  bu motifler, salonunuza romantik bir hava katarken, zarafetin hakim olduğu salon dekorasyonları oluşturmanıza da imkan tanıyacaktır.

Turri klasik köşe takımı sadece estetiği ile değil, kullanılan malzemeleri ve dayanıklılığıyla da cezbedici ürünler arasındadır. Birinci sınıf kaliteli süngere ve dokuma kumaşına sahip olan Turri, konforlu yastıkları ve eskimeyen stiliyle göz alacaktır.

Köşe Kanepe Modelleriyle Nasıl Dekorasyon Yapılır?

Özellikle salonlarda tercih edilen klasik köşe takımları, modern evlerin farklı alanlarında dekorasyon amaçlı da kullanılabilecek mobilya ürünleri arasındadır. Rahat bir oturma düzeni sağlamak için oldukça işlevsel mobilyalardan biri olan köşe koltuk takımları, klasik aksesuarları kullanmanıza da imkan tanır.

Köşe kanepeleri kullanarak fonksiyonel ve şık dekorasyonlar oluşturmak istiyorsanız eşya dengesini doğru kurmaya özen göstermelisiniz. Salona yerleştirdiğiniz klasik köşe kanepe modelinin uç kısmına denk gelecek şekilde dekor öğelerini yerleştirmek, alandan maksimum fayda sağlamanıza yarayacaktır. Odayı daha ferah göstermek için tercih edebileceğiniz köşe koltuklar, ortamın daha havadar görünmesini ve klasik şıklığı en iyi şekilde sergilemenizi sağlayacaktır.

Köşe kanepeyle salon dekorasyonu yaparken klasik orta sehpa ve berjer gibi mobilyalar kullanmak boş alanları en şık şekilde değerlendirmek için ideal olacaktır. Büyük abajurlar ile aydınlatma sağlayarak alanı daha geniş gösterebilir ve köşe kanepelerin üzerine dekoratif çerçeveler ve tablolar kullanabilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.