Masko Klasik Avize Modellerini Keşfedin

Masko Klasik Avize Modellerini Keşfedin

Avize almaya karar verdiğiniz de masko klasik avize satan firmalar sizlere kapılarını sonuna kadar açıyor. Artık modern dünyada avizeler çok daha modern, bazen minimal bazen de fazla gösterişli ve kolay ulaşılabilir ürünlerdir. Bu ürünler eviniz için kişisel tarzınızı yansıtıyor. Evin tamamlayıcı parçaları olan avizeler evleri dekorasyon yönünden tamamlıyor.

Mobilyalar, süsler ve dekoratif ürünler ile tam olan odalarda avize yerine sade bir ampul kullanıldığında odanın tüm ihtişamının kaybolduğunu fark etmişsinizdir. Odaya verilen tüm emeklerin anlamsızlaştığını, yapılan çalışmaların bir nevi boşa gittiğini ve ampulün tüm atmosferi kötü anlamda etkilediği aşikâr oluyor. İster modern, ister klasik, isterseniz de avangard mobilyalar ile şekillendirin odanızı, odanın bütünlük oluşturması için avize kullanmak şart oluyor. Günümüzde dekorasyon bu kadar önemliyken avize seçimi de oldukça önem teşkil ediyor. Modern evler için modern avizeler, lüks ve şatafatlı evler için taşlı avizeler, klasik evler için ise klasik avize modelleri ortaya çıkıyor. Tüm evi tek bir tarz ile dizayn etmek istemeyen ve farklı tarzlardan oluşturanlar için yatak odasına şapkalı avize modelleri, salonlara abajur yanı sıra klasik avize tercih edilebiliyor. Bu kadar çoklu tarz arasından seçim yapmak zor değilmiş gibi bir de modeller arası farklılıklar öne çıkıyor. Evleriniz için en iyi ve en lüks avizeye karar kılmak oldukça zor oluyor. Bu konuda ise yardımımıza masko klasik avize satan firmalar koşuyor. Mobilya kenti bünyesinde olan firmalardan Asortie mobilya ve benzeri firmaların ücretsiz sundukları mimarlık hizmeti ile karar vermek çok daha kolay oluyor.

Nasıl seçmeliyiz?

Maskoda klasik avizeci ararken karşılaşacağınız modeller arasında karar vermek oldukça zor olacaktır. Size ve evinize en uygun avizeyi kolaylıkla seçmek için ilk olarak hangi odaya nasıl bir model istediğinizi gözden geçirmelisiniz. Daha sonrasında ise avizeyi kullanacağınız odanın enine boyuna ölçüsünü almalısınız. Çok büyük bir avize almak istediğiniz de odanız bu avize için yeterli büyüklüğe sahip değilse paranız çöpe gidecektir. Ya da büyük odalar için alınan avize küçük kalırsa hem yeterli aydınlatma sağlayamayacak hem de dekorasyon açısından yetersiz kalacaktır. Odanın boyutunu ve tarzını not aldıktan sonra ise peşine biraz teknoloji geliyor. Masko klasik avize modelleri keşfine çıktığınızda çok çeşit arasında kararsız kalabilirsiniz ve kafanız karışıkken size yardımcı olan arkadaşımıza odanızı anlatmanız biraz zor olabiliyor. Bu yüzden odanın her köşesinden odanızı ve mobilyalarınızı fotoğraflarsanız model araması esnasında karar vermeniz daha kolay olacaktır. Odanızın ihtişamını tamamlayacak olan avizenizi almadan önce ise satan firmanın bir diğer hizmeti olan ücretsiz montaj hizmetinin aktif olup olmadığı hakkında bilgi almalısınız. Alacağınız avizenizin masko lüks avize modelleri arasından olacağını düşünürsek, montaj konusunda uzman yardımı almak hem sizin için hem de avizenizin hasar görmemesi için oldukça önem teşkil ediyor.

Avize almaya karar verdiğinizde aslında ilk dikkat etmeniz gereken nokta bütçe oluyor. Masko’da her bütçeye uygun avize bulabilirsiniz. Avize almaya karar verdiğinizde hem tasarım hem kalite hem de fiyat araştırması yapmaktan çekinmeyin. Bunun sonucunda da evinizin tamamlayıcı parçaları olan avizeleri bütçenize ve evinize en uygun olacak şekilde seçebileceksiniz. Masko’da fabrikasyon üretim yapan firmalar olduğu gibi özel üretim ve el işçiliği ile üretilen avizeler de mevcut. El emeği göz nuru üretilen avizeler daha çok dikkat çekerken, tasarımsal olarak da istenilen modelde ve boyutta üretilebiliyor.  İhtiyacınız olan avizeyi bulmanızda yardımcı olmak için sizi de mobilya kentine bir kahveye bekleriz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.