Yeni Sezon Mobilya Fiyatları

 

Mobilya Fiyatları

 

Bilinenin aksine klasik mobilyaların belirli bir fiyat prosedürü bulunmamaktadır. Klasik mobilyalar, eskiden belirli ev tiplerinde kullanıldığı için standart fiyatları vardı ancak bugün, hemen hemen her ev tipi için farklı mobilyalar tasarlandığı için yüksek ve standart fiyatlardan bahsetmek söz konusu olmuyor.

Klasik mobilyalar artık bir sektör halini aldı. Bu nedenle de bir rekabet ortaya çıktı. Fiyatlar eskisi gibi tek elden idare edilmediği için önceliğin müşteri memnuniyeti olduğu fiyatlar ön plana çıkmaya başladı. Burada önemli nokta ise biçilen fiyatlara değen mobilyalar olup olmadıkları… Ekonomik zarar etmemek için güvenilir markalardan mobilya almak gerekir.

Modern mobilya ürünlerinde tasarımlara bağlı olarak fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Kalite ya da sağlamlıktan ziyade konfor ön plandadır.

Klasik Mobilya Bir Sektör Oldu!

Klasik mobilya fiyatlarını meydana getiren ilk husus, mobilyalar üretilirken kullanılan malzemelerdir. Asortie Mobilya müşterilerine her zaman birinci kalite malzeme kullanarak mobilya üretir. Meşe, ceviz, mdf gibi ürünleri tercih eden Asortie, E-1 kalitesindedir; yani kullandığı ahşap boyalarında ya da ahşapta kanserojen madde bulunmamaktadır. Sadece Asortie mobilya tüm mobilyalarında, tüm ürünlerinde, bu alt yapıyı kullanmaktadır çünkü sağlıklı üretim Asortie’nin vizyonunun ilkidir.

Klasik mobilya fiyatlarını etkileyen ikinci husus mobilyalarda bulunan döşemelerdir. Asortie’de kadifeden satene birçok kumaş türü yer almaktadır. Bu kumaş türlerini özel yapan ise microfiber yapıda olmasıdır. Nefes alan bu kumaşlar ayrıca lekeyi de tutmaz. Bu bakımdan da uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım imkanı sunarlar.

Klasik mobilya fiyatlarını etkileyen üçüncü durum ise mobilyaların tasarımsal ayrıntı durumudur. Bu ayrıntılara oymalar, kakmalar, kullanılan özel boyalar, şekiller ve eğer vitrin ise tutmaçlardaki ve tokmaklardaki işlemeler dahildir. Varaklı aynalar ile düz aynaların fiyatları farklıdır. Ama her ikisi için de piyasadaki en uygun fiyatları olduğunu söylemek gerekir.

Klasik mobilya fiyatları hangi özelliklere göre farklılaşır?

Klasik mobilya fiyatlarını etkileyen son durum ise alışılmışın dışında yapılan özel tasarımlardır. Örneğin klasik yatak odası denildiğinde akla gelen yatak, cibinlikli ve dikdörtgen yani normal yataklardır. Lakin Asortie Hayal Yatak Odası koleksiyonun da tasarlanan yatak yuvarlak ve diğer çift kişilik yataklardan daha geniş bir yataktır. Bu yatak odasının fiyatı diğer odalardan farklıdır. Ayrıca isteğe göre eklenen eşyalar da klasik mobilya fiyatlarını etkilemektedir. Oval yataklarda isteğe göre eklenen tam ortopedik yataklar ya da makyaj masalarına eklenen çekmeceler özel tasarım fiyatlarını değiştirmektedir.

Asortie Mobilya, birçok satış noktası ile varlık gösteren klasik mobilya mağazasıdır. Mobilya ücretlerinde öne çıkan kalite ve müşteri memnuniyetidir. Bu bakımdan da fiyatlar, şişirilmiş fiyatlar olmaktan oldukça uzaktır.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.