Miami Klasik Yatak Odasıyla Modern Evlere Klasik Zarafet Katın

Miami Klasik Yatak Odasıyla Modern Evlere Klasik Zarafet Katın

Evlerin en özel alanı olan yatak odaları, dekorasyonun tamamen kişisel zevklere hitap ettiği ve yaratıcılığın sınırlarının zorlandığı mobilyalardan oluşur. Yatak odanıza ihtişam katacak klasik mobilya seçimini Asortie ürünlerinden yapabilir, dayanıklılığıyla güven veren yatak odası mobilyalarını senelerce sorunsuz kullanabilirsiniz.

Sezonun favori ürünlerinden biri olan Miami klasik yatak odası takımı açık renk tonlarını sevenler için ideal ürünlerden biri oluyor. Yatak odanızda aydınlık ve ferah bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz Miami, pastel tonlara sahip aksesuarlarla da kolay uyum yakalıyor.

Klasik mobilya sevenlerin vazgeçemediği altın varak işlemelerini barındıran Miami klasik yatak odası takımı, el emeği ile işlenen detaylarıyla çarpıcı bir görünüme sahiptir. Ustalıkla tasarlanan mobilya yatak odanızda ferah bir hava estirirken zarafetten de ödün vermeyecektir. Takımın içerisinde bulunan altı kapılı gardırop tüm eşyalarınızı alabilecek genişlikte olduğu için işlevselliğiyle de öne çıkar. Ayrıca iki komodin ve aynalı şık şifonyer takımı tamamlayan ürünler arasındadır.

Yatak odanız için sadece gösterişi değil güvenliği de önemsiyorsanız Miami klasik yatak odası mobilyası çarpmalara karşı tasarlanan çekmeceleri ve kapakları, özel frenli sürgüleriyle beklentilerinizi karşılayacak ürünlerden biridir. Lüks çizgileri ve kaliteli malzemeleriyle yatak odalarınızda iddialı bir duruş sergileyecek olan Miami klasik yatak odası takımı, modern evlere klasik dokunuş yapmak isteyenlerin ihtiyacını karşılayacaktır.

Farklı ölçülerde üretilebileceği için yatak odanızda tam uyum yakalayacak olan Miami, isteğe göre cibinlik gibi uygulamalarla özelleştirilebilir. Beyaz dışındaki renk tonlarını tercih edenler için çeşitli renk seçeneklerine sahip olan Asortie, konsept yatak odası stilinize asalet katacaktır. Klasik yatak odası mobilyaları ile en mahrem alanlarınıza vintage dokunuşlar yapabilir, kendinizi daha özel hissedebilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.