Nadide Klasik Koltuk Takımı ile Kendinizi Özel Hissedin

Son dönemlerin en çok tercih edilen dekorasyon trendlerinden biri olan klasik mobilyalar, tüm zamanlara hakim bir güzellik sunması, zarifliği ve estetiği ile geçmişle geleceği buluşturması nedeniyle ülkemiz ev dekorasyonlarında da sık tercih edilmektedir.

Her döneme ışık tutacak motifleri ve inceliği bulabileceğiniz klasik koltuk takımı modelleri, birçok mimari tasarımla uyum yakalacak modellerdir. Kaliteli malzemeleri, dayanıklılığı ve tasarımsal çizgileri nedeniyle oturma alanlarını çok daha asil gösteren bu modeller, konfor ve rahatlık da sunacaktır. Hayal ettiğiniz oturma alanlarına kavuşmak için tercih edebileceğiniz klasik koltuk takımları, yeni nesillerin de gözde dekorasyon ürünleri arasında yer aldığı için her yaştan rağbet görüyor.

Evinizin En “Nadide” Parçası

Evinizin en nadide parçası olmaya aday ürünlerden biri olan Nadide klasik koltuk takımı, bakır ve gri tonlarındaki rengiyle, oturma alanındaki ağırlığını hissettirecek tarzda zengin bir modeldir. Parlak döşeme kumaşı ve ince işlenmiş oymalarıyla göz kamaştıran model sadece gösteriş değil, rahatlık da vaad eder. Misafirlerinizi sarayda ağırlıyor gibi hissettirecek olan klasik koltuk takımı, yastıkları, ahşap kol kısmı ve yerden yüksekliği ile gözlerinizi alamayacağınız modellerden biridir.

Her detayıyla birinci sınıf kalite bir ürün olan Nadide klasik koltuk takımı, dayanıklılığıyla da vazgeçilmezler arasına girecektir. Modası hiçbir zaman geçmeyecek olan ve salonunuz için zamansız bir güzellik sunan klasik koltuk takımı, ağır ve ihtişamlı salon dekorasyonunuza da yakışacaktır. Büyük avizeler, saray halıları, görkemli perdeler ve diğer aksesuarlar ile uyumu yakalayacak olan Nadide klasik koltuk takımı, kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak bir model.

Siz de klasik koltuk mobilyaları ile geçmişe dokunmak ve geleceği inşa etmek istiyorsanız Nadide klasik koltuk takımı seçebilir ya da diğer modellere bakabilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.