Luxury Otel Mobilyaları ile En Lüks Otel Odaları Oluşturun

Luxury Otel Mobilyaları ile En Lüks Otel Odaları Oluşturun

İster iş amaçlı olsun ister tatil, bir otelde konaklayacak herkesin değişen beklentileri oluyor. Bunlardan ilki de lük ve konforlu bir deneyim yaşamak... Şaşalı bir lobi, şık bir restoranla yalnızca vitrini süslemek yeterli olmuyor. Asıl iş odalarda müşteriyi memnun etmek ve onlara unutmayacakları bir konaklama deneyimi yaşatmak olmalı. Bunun için de en uygun otel odası mobilyalarını tercih etmelisiniz. Luxury otel mobilyalarıyla en lüks otel odalarını oluşturmak mümkün oluyor.

Bir otel odasını lüks kılan unsurlar nelerdir, daha önce hiç düşündünüz mü? Eğer bir otel sahibiyseniz ve müşterilerinizi memnun etmek istiyorsanız öncelikle kendi ihtiyaç ve beklentilerinize odaklanmalısınız. Ne de olsa ilk kullanıcı sizsiniz. Unutmayın, bu çağın en önemli gündem maddesi kullanıcı deneyimi! Hem de her alanda! Müşterilerinizin otelinizden memnun kalmasını, odalarında iyi ve rahat vakit geçirmelerini ve yeniden sizi tercih etmelerini istiyorsanız, özellikle odaları çok dikkatli şekilde dizayn etmeniz ve hem konforlu hem de lüks öğelere mutlaka yer vermeniz gerekiyor. Bunun ilk yolu da doğru mobilya ve aksesuarları seçmek oluyor.

Lüks Otel Odaları İçin Luxury Otel mobilyaları

Lüks bir otel odası dizayn etmenin ilk önemli yolu elbette kaliteli ve konforlu mobilyalar seçmek. Dikkat ettiyseniz “pahalı” demiyoruz! Çünkü pahalı her ürün kaliteli olacak ya da lüksü temsil edecek diye bir kural yok. Bazen fonksiyonel bir özellik bir mobilyayı daha lüks hale getirebiliyor. Örneğin, günümüzde akıllı mobilyalar artık lüks ve konforlu yaşamın en önemli parçası haline geldi. Bir otel odasında yatak konforu yatağın ayarlanabilir özellikleriyle bağdaşmış durumda. Bunun yanı sıra lüks bir otel odasında akıllı perde sistemleri de oldukça öne çıkıyor. Uzaktan kumanda edilebilen perdeler aynı zamanda ışık geçirgenliği bakımından da özenle seçiliyor. Gün ışığını direkt olarak geçirmeyen perdelerle bir otel odasında daha iyi ve daha derin bir uyku uyumak mümkün oluyor. Havalandırma sistemi de yine otel odasında lüks ve konforu temsil eden unsurlar arasında yer alıyor. İçerideki havayı sirküle edebilen, rahat nefes almanızı sağlayan, üşütmeyen ve pişirmeyen bir havalandırma sistemini tercih etmek müşteri memnuniyeti adına oldukça önem taşıyor. Lüks bir otel odasında öne çıkan mobilyalardan bir başkası ise rahat dinlenme koltukları ki bu koltuklar genellikle şehir manzarasına nazır olarak pencere önüne yerleştiriyor. Pek çok kişi için otel odasında pencere önünde kahve yapmanın önemli bir ayrıntı olduğunu unutmayın.

İş seyahatinde olan konuklar için en önemli mobilya çalışma masası ve sandalyesi… Tablet, bilgisayar gibi cihazları destekleyecek sistemlerin bulunması, kablosuz ve sınırsız internet hizmetinin de sunulması ayrıca yeni lüks anlayışının bir parçası...

Otel Odasında Lüks Banyo Keyfi

Otel odalarını lüks hale getiren detayların önemli bir kısmı da banyolarda bulunuyor. Konukların eşyalarını rahatlıkla yerleştirebileceği banyo dolapları öne çıkan ilk mobilya… Çekmeceli ve raflı lüks banyo dolapları ile misafir memnuniyetini yükseltmek mümkün. Bunun yanı sıra akıllı duş sistemleri de lüks otel banyolarının olmazsa olmazları arasında… Müzik dinleyebildiğiniz, istediğiniz radyo frenkansını ayarlayabildiğiniz, sesle komut alan sistemler artık trend ve tercih unsuru. Yağmur duş sistemleri ise konforlu bir banyo keyfi sağlamak adına tercih edilebilecek bir lüks detayı. Ancak lüks otel odalarında, lüks banyoların değişemeyen en önemli hala aynı: Elbette jakuzi! Jakuzi sistemleri için zamansız bir trend diyebiliriz. Çünkü her zaman lüksü, rahatlığı ve keyfi simgeliyor.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.