Klasik Ev Dekorasyonunda Salonu Geniş Göstermenin 4 Yolu

Evinizi en baştan inşa etmenin zahmetini düşününce, size küçük gelen yaşam alanlarını olduğu gibi kabul etmeyi tercih edebilirsiniz. Ancak klasik ev dekorasyonu mobilyalarıyla bu alanları daha geniş göstermenin bir yolu olduğunu biliyor muydunuz?

Geniş ve Konforlu Klasik Koltuk Takımları Kullanın!

Klasik salon dekorasyonunda alanı geniş göstermek için dikkat etmeniz gereken en önemli husus koltuk seçimidir. Oturma odasını daha büyük gösterir düşüncesiyle seçilen küçük salon takımları, aksine alanın daha da dar gözükmesini sağlayacaktır.  Küçük ve dar oturma grupları kendinizi sıkışmışsınız gibi hissetmenize neden olur.

Klasik salon takımları büyük ebatlarda tasarlanan, son derece konforlu mobilyalardır. Bu nedenle yaşam alanlarınızı olduğundan daha ferah ve geniş göstermek için seçilen klasik takımlar, oldukça ideal ürünler olacaktır.

Koltuklar Büyüsün TV Sehpası Küçülsün!

Oturma alanını geniş göstermek için verilebilecek dekorasyon önerileri arasında TV sehpasının küçük seçilmesi de vardır. Oturma odasının boyutu düşünülmeden alınan TV sehpaları, odaya göre gereğinden fazla büyük gelebilir. Bu nedenle televizyonun boyutuna uygun, gereksiz yer kaplamayacak bir TV ünitesi seçmek daha akıllıca olacaktır.

Az Ama Etkileyiciliği Yüksek Yastıkları Seçin

Oturma gruplarının üstünde gereksiz fazla yastık kullanmak alanı daraltacaktır. Bu nedenle odanıza klasik ruh katacak klasik salon takımlarında, az ama etkileyici yastıklar seçmek alanı daha ferah gösterir.

Klasik salon mobilyalarının vazgeçilmezi olan kırlent ve yastıklar, etkileyiciliğiyle salonlara estetik katacağından tercih edilebilir. Klasik salon dekorasyonu içerisinde tarzınızı yansıtacak aksesuarlar ve doğru aydınlatmayla da, yaşam alanları olduğundan daha geniş gözükecektir. 

Oval Hatlara Sahip Klasik Orta Sehpalarla Dekorasyonu Tamamlayın

Yuvarlak orta sehpalar, klasik ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarıdır. Özellikle altın varaklar ve ince işlemelerle evinize romantik hava katan ürünler, kavisli kesimiyle odanızın çok daha büyük gözükmesini sağlayacaktır.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.