Konsolunuzu Süsleyecek Aksesuarlar

Konsolunuzu Süsleyecek Aksesuarlar

Salon evimizde en çok zaman geçirdiğimiz, evin en canlı alanıdır. Salonlar genellikle misafir ağırlamak için kullanıldığından, zarif ve ışıltılı aksesuarlar ile şık bir ortam oluşturulmaya çalışılır. Salonların dekorasyonu için kullanılan aksesuarların bir kısmı konsol üzerinde yer alır. Konsol aksesuar modelleri ile salonların genel görünümü değişir ve adeta buralara ayrı bir hava katılır. Ufak dokunuşlar sayesinde, çok şık görüntüler elde edilir ve bu salonlarda zaman geçirmek, misafir ağırlamak insanlara mutluluk verir.


Konsollar, salonun en görünen noktasında yer alır. Salonlara girildiğinde bu özel mobilyalar ve üzerindeki aksesuarlar, farklı renk ve tasarımları ile insanların dikkatini çeker. Konsol üstü aksesuar modelleri de buna göre geliştirilmiştir. İnsanların zevklerine hitap eden çok sayıda farklı model vardır. Bu modeller ile kişiler kendi dekorasyon tarzlarını oluşturabilir ve diğer mobilyalarla uyum içinde bir konsept ortaya çıkarabilirler. Birbirinden şık konsol aksesuar modelleri ile modanın trendleri yakalanabilir. Bu aksesuarlar arasında küllük, meyvelik, mumluk, şamdan, vazo, bardak ve benzer eşyalar yer alır. Fakat bunların tamamı dekoratif ürünler olup, üzerinde farklı süslemeler yer alır. Böylece konsol üstü aksesuar modellerinin fazlaca dikkat çektiğini söylemek mümkündür.


Konsol Üstü Aksesuar Modelleri Nelerdir?

Konsol üstü aksesuarlarının, birbirinden şık ve göz alıcı çok sayıda seçeneği vardır. Salonlarınızda her biri şık ve zarif aksesuarları kullanarak, salonlarınızın dekoruna zevkli bir dokunuş yapabilirsiniz. Konsol üstü aksesuar modellerinin her biri gösterişli ve dikkat çeken yapıları ile hem sizi, hem de gelen misafirlerinizi adeta kendisine hayran bırakacak.


Klasik Konsol aksesuar modellerinin en fazla tercih edilenleri; gümüş, porselen ve camdan üretilenleridir. Camdan üretilen modellerin renkleri farklı olabileceği gibi üzerindeki ayrıntılar ise modele özeldir. Porselen konsol üstü aksesuar modellerinin renkleri genellikle beyaz ve beyazın tonları ağırlıktadır. Fakat bunların haricinde mavi ve yeşil tonlarında ürünler bulmak da mümkündür. Gümüş konsol üstü aksesuar modelleri ise üzerindeki işlemeler ve ürünlerin boyutları ile dikkat çeker. İnce işçiliğin olduğu bu ürünler, insanları fazlasıyla etkiler ve konsolların çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlar.
Konsol üstü aksesuar modelleri, farklı sayıdaki parçalardan oluşur. Söz konusu ürünler genel itibariyle 5-12 parça arasında olur. Standart olan takımların içinde yukarıda bahsedilen vazo, bardak, meyvelik, şekerlik ve kül tablası gibi ürünler vardır. Bunların haricindeki takımlarda biblolar öne çıkar. Ayrıca küçük heykeller de yine konsol aksesuar modelleri içerisinde yer alır. Kısacası herkes kendi zevkine uygun bir modeli çok sayıda çeşit içerisinden dilediğince seçebilir.


Konsol Aksesuar Fiyatları

Klasik Konsol aksesuar modeli fiyatları, tercih edilecek ürün ve bu ürünün genel özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Bundan dolayı fiyat aralığının oldukça geniş olduğunu söylemek yanlış olmaz. Fakat bunun haricinde fiyatlara etki eden bazı faktörlerden söz edilmesi gerekir. Öncelikle üretilen malzemelerin değerine bağlı olarak konsol aksesuar modellerinin değeri değişir. Örneğin gümüşten üretilen bir takımın daha pahalı olacağını söylemek yanlış olmaz.


Konsol üstü aksesuar modellerinin üzerinde yer alan işlemeler, genellikle el ile yapılır ve bundan dolayı işçilik ne kadar zor ve kaliteli ise ödenecek ücret de o kadar yüksek olacaktır. Gümüş üzerine yapılan ince işçilikler ve bunların ince gibi değerli taşlarla süslenmesi sonucunda ortaya çıkan rakam daha yüksek olacaktır. Son olarak konsol takımındaki parça sayısı da fiyatlara etki eder.
Konsol aksesuar modellerinden kendi zevkinize uygun olanları tercih etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların tasarımlarına sitemizden ulaşabilir ve bunları uygun fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.

 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.