Koç Burçlarına Hitap Eden Klasik Otel Dekorasyonları

Koç Burçlarına Hitap Eden Klasik Otel Dekorasyonları

Koç burçlarına hitap eden bir otel dekorasyonu nasıl olmalıdır diye söz açılırsa söylenebilecek o kadar fazla şey var ki, sonunu getirmek mümkün olmayabilir. Çünkü koç burçlarının her an değişen, gelişen, kendini yenileyen ruh halleri ve artan bilgi birikimleri onların dekorasyon kıstaslarının sürekli farklılaşmasına neden oluyor. Ama böyle bir değişimden bahsederken herhangi bir yanlış anlaşılmaya da mahal vermemek gerek! Bu tamamen gelişmeyle ilgili bir durum! Koç burçlarının her an kendilerini geliştirmeye açık olmalarıyla açıklanabilir bir şey. Kısacası bir tutarsızlık söz konusu değil.

Bununla beraber değişim kaçınılmaz olsa da bazı şeylere ilişkin temel beklentiler bu değişimden kendilerini koruyor. Örneğin koç burçları için ideal bir klasik otel dekorasyonu demek lüks, konfor, iddia ve cesaret demek! Göz alıcı klasik otel mobilyaları ile yapılmış bir lüks otel dekorasyonu koç burçları için vazgeçilmezdir. Zaten koç burçlarının dikkat çekmeyi seven mensupları bir otelin lüks mobilyalar dışında başka alternatiflerle nasıl döşenebileceğine deyim yerindeyse akıl sır erdiremezler. Bu ilk bakışta garip görünebilir ancak koçlar için son derece sıradan bir durum. Çünkü lüks ve ihtişam onların doğalarında var.

İlk Adımla Birlikte Işıltı Etraflarını Sarmalı!

Bir koç burcunun girdiği otelin dekorasyonundan etkilenebilmesi için ilk karşılaşma anındaki düşünceleri çok önemlidir. İlk intiba herkesçe dikkat edilip, önemsenen bir süreç olsa da burada gösterilen ihtimam koç burçları söz konusu olunca bir kat daha artmaktadır. Dolayısıyla otel dekorasyonu yapılırken ilgilenilmesi gereken en önemli yerlerden biri olan lobilerde klasik dokunuşların asil ve görkemli görüntüsüyle yüz yüze gelmek koçları mutlu edecektir. Burada karşılaşılan büyük tasarımlar onların girdikleri her ortamda dikkat çekme ve öncü olma isteğine yakışır biçimde, kendi dikkatlerini otele vermelerine neden olacaktır. Giriş kısmı için büyük ve lüks klasik otel mobilyaları tercih etmek, bu mobilyaların üzerinde işlemelere, desenlere, barok ve avangard tarzın sihirli detaylarına yer vermek koçların onayının alınmasını kolaylaştıracaktır.

Bununla birlikte lüks otel dekorasyonu için olmazsa olmaz olan parıltılı görünümün kesinlikle göze çarpması gerekiyor. Örneğin lüks otel mobilyaları için harika bir fon oluşturan zemin döşemeleri hassasiyetle yapılmalı ki otel dekorasyonu, hayata geçirilen uygulamalar sonunda tüm görkemini gözler önüne serebilsin. Zemin kaplaması için seçilen parlak mermer kaplama ürünleri koçların otele girer girmez etraflarını sarmasını arzu ettiği ışıltıyı onlara verecektir!

Ateş Grubu Koçların Rengi Kırmızı!

Koçların lüks otel dekorasyonu için beklentileri arasında ergonomik tasarımlarıyla öne çıkan mobilyaların sardığı otel odalarında elde edecekleri konfor ilk sırada yer alıyor. Kullanım rahatlığının yanı sıra dikkate aldıkları ilk etkenlerden biri de buradaki klasik otel mobilyaları için tercih edilen renkler!

Ateş grubu olan koçların rengi kırmızı! Koçlar için klasik mobilyalar yahut aksesuarlar ve otelde yer verilen diğer tüm tekstil ürünleri muhakkak kırmızı gibi canlı ve baskın renkler arasından seçilmeli. Her mobilya her aksesuar ihtişamıyla göz kamaştırıcı olmalı! Altın ya da gümüş tonlarının kullanıldığı varaklı aynalar, heybetli yatak başlıkları, üzerinde oymaların yükseldiği masalar! Her biri koçların lüks ve konfor beklentilerine uygun düşen detaylar!

Lüks otel dekorasyonu dedikten sonra aydınlatma ürünlerinden bahsetmemek olmaz! Koç burçlarının ışıltıya olan düşkünlükleri malum! Bu düşkünlüklerinden elbette otellerde de vazgeçmiyorlar. Onlar için en uygun avize modelleri arasında gösterişli taşlı avizeler öne çıkıyor. Kısacası koçlar için uygun bir lüks otel dekorasyonu demek gözlerinizi kamaştıracak kadar büyük bir parıltının dört bir yanı sarması demek!

Klasik otel dekorasyonlarının temelini oluşturan otel mobilyalarını keşfetmek için lütfen blog makalemici inceleyin.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.