Banyonuzu Salon Gibi Dizayn Edin

Banyoyu Salon Gibi Dizayn Edin

Şık banyolar tasarlamak artık her zamankinden daha keyifli! Çünkü artık banyolarda yaratıcılığınıza ket vurmak zorunda kalmayacağınız, kendinizi dizginlemek ve doğru yapıyor muyum diye endişelenmeden ortaya koyabileceğiniz tasarımlar göze çarpıyor! Size de sahip olduğunuz özgün anlayışın izlerini taşıyan şık banyo mobilyaları ile oluşturduğunuz stilin keyfini sürmek düşüyor!

Üstelik bu özgün anlayışı ortaya koyarken, alışkanlıklarınızdan da tamamen uzaklaşmanız gerekmiyor. Klasik banyo dekorasyonu önerilerini inceleyebilir, banyonuzda klasik banyo mobilyaları kullanmaya devam edebilirsiniz. Yapmanız gereken yeniliklere yer açmak. Yenilikler bazen korkutucu olabilir ama ihtiyacınız olan tek şey, cesaret gösterip ilk adımı atmak. Ardından her şey daha kolay hale gelecektir. Emin olabilirsiniz!

Banyonuzda yapacağınız yeniliklerle, sıradan ve bilindik olana razı olmayacağınızı ortaya koyup, kendi şık tarzınıza en uygun biçimde dekore edilmiş bin banyoya kavuşabilirsiniz. Böylesi bir dekorasyon, aslına bakarsanız, sınırları aşmak, sıradanlığın kalıplarını kırmak için de büyük bir fırsata dönüşmüş durumda. Bu fırsatı değerlendirmek ise çok basit olmakla beraber, son derece etkili sonuçlara kavuşmanızı sağlayacak.

Hayal Edin ve Harekete Geçin!

“Banyonuzu salon gibi dekore etmeye ne dersiniz?” sorusu ilk başta biraz şaşırtıcı görünebilir. Hatta bunu çok uzak biri ihtimal olduğunu bile düşünebilirsiniz. Ama sadece bir anlığına bunun gerçekleşebileceğini hayal edin! Ve neler yapabileceğinizi düşünün. Belki de en orijinal banyo tasarım fikirleri sizin zihninizde canlanacak! Ve bizzat siz, kendi banyonuzda lüks banyo mobilyaları ile kurulmuş, özgün, şık ve muhteşem bir dekorasyonu hayata geçireceksiniz. Neden olmasın? Korkmadan hayal edin ve zaman kaybetmeden harekete geçin! Zira banyo dekorasyon fikirleri her geçen gün çeşitleniyor. Hem bu çeşitlenmenin getirdiği önerilerden yararlanabilirsiniz, hem de kendiniz yeni bir öneri getirebilirsiniz. Çünkü artık klasik banyo dekorasyonu hiç olmadığı kadar yeniliklere açık anlayışlara göre belirlenip hayata geçiriliyor.

Banyoların Şıklığının Anahtarı Detaylarda Gizli!

Banyonuzu tıpkı yatak odanız gibi dizayn etmek oldukça kolay. Yatak odanızı dekore ettiğiniz zaman yaptıklarınıza benzer uygulamaları yapacaksınız. Klasik duş perdesi yerine lüks banyo mobilyaları ile birlikte kullanıldığında daha göz alıcı hale gelen şık bir tül yahut gölgelik kullanabilirsiniz. Klasik duş perdelerinden vazgeçemiyorsanız, bu perdelerin asılı olduğu çubuğu boyayabilir yahut perdenize banyonuzun rengine uyum sağlayacak küçük taşlar ekleyebilirsiniz. Bu banyonuzun daha canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olacaktır.

Banyonuzun uygun bir köşesine küçük bir berjer yerleştirip, yanına dergilik, gazetelik gibi dekoratif bir ürün koyabilirsiniz. Yahut bir bench seçip, berjer yerine seçtiğiniz bu benchi de koyabilirsiniz. Yerleştirdiğiniz benchin önünde olduğu duvarın üst kısmına raflar ekleyip, bu raflara hem havlularınızı hem de beğendiğiniz dekoratif aksesuarları yerleştirebilirsiniz.

Zemini de unutmamak gerekiyor. Zemin için klasik karolarla elde edeceğiniz şık görünümü, aynı şekilde klasik bir halıyla tamamlarsanız şık banyolar için gereken her şeyi tamamlamış olacaksınız.

Klasik Tasarımların Asil Çizgileri

Böyle bir dekorasyon yapabilmek için elbette özellikle lüks banyo mobilyaları söz konusu olduğunda klasik tasarımların asil çizgilerine odaklanmalısınız. Asortie Mobilya’nın birbirinden şık banyo mobilyaları, işlemeleri, renkleri, oymaları ve desenler ile öylesine çarpıcı bir görünüm kazanıyor ki, yatak odası mobilyalarının ağırbaşlı ve klasik duruşlarını doğrudan banyonuza yansıtıyor.

Koyu tonların çekiciliğinden uzak kalamayanların seçimi Asortie’nin Artemis Klasik Banyo modeli olurken, beyazdan vazgeçemem, açık renklerin ferahlatıcı etkisini her an banyomda görmek isterim diyenlerin tercihi ise Boğaz Klasik Banyo modeli oluyor. Asortie, her zaman, evinizin her alanı için olduğu gibi banyoların dekorasyonunda da size ve zevkinize en uygun seçeneklerle karşınıza çıkıyor!

Lüks ve şık tasarımı ile yaşam alanlarınızı taçlandıran baynolarınıza gölge düşürmemesi için baynoda küf oluşumunu engellemenin yollarını anlattığımız yazımızı mutlaka okuyun.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.