Ev Dekorasyonuna Kadife Dokunuşlar

Ev Dekorasyonuna Kadife Dokunuşlar

Kış aylarını karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde kadife kumaşlı mobilyalar yaşam alanlarındaki yerlerini almaya hazırlanıyorlar. Eşsiz dokusuyla kadife kumaşlar, soğuk günlerde hem bizi hem de evlerimizi ısıtmak üzere tercih edilecekleri günü bekliyorlar.

Geçmişten bugüne kadife kumaşlar hep çok sevildi. Çünkü kadife kumaşlar görünümleriyle o kadar dikkat çekici ve bir o kadar da albenisi yüksek ürünler ki, bulundukları her mekânda kendilerini belli edip adeta ben buradayım diyorlar. Hal böyle olunca da öne çıkmaya, şıklığı ve tarzıyla fark yaratmaya öncelik veren herkes tarafından çok tercih ediliyorlar. Kadife kumaşlı mobilyalar, etrafımızı her geçen gün biraz daha fazla sarıyorlar. Görünümleri ve kullanım konforlarıyla o denli güçlü bir duruşa sahipler ki, onları kullanırken dikkatli olmak gerekiyor. Kadife kumaşlar tek başlarına estetik değerleri yüksek halleri sayesinde şık bir görünüme sahip olsalar da her mobilyayı sarmamalılar. Aynı zaman da bir mekânda yaygın kullanıldıklarında da söz konusu mekâna bazı ölçütler göz önünde bulundurularak dağıtılmalılar. Eğer böyle olmazsa, şık bir dekorasyon oluşturmak isterken, tamamen aksi yönde bir uygulama yapabilir ve kötü sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Kadife Dokunuşlara Yer Açmak Cesaret İstiyor!

Kadife mobilyalar aslında bünyelerinde adı konmamış ve kimse tarafından somut olarak görülemeyen gizli bir anlaşmayı taşıyorlar. Cesaret! Eğer cesur davranıp cesaret gösterebilirseniz kadife mobilyalar ile daha evvel hiç elde etmediğiniz biçimde yüksek bir konfora sahip olabilirsiniz.

En başta radikal değişiklik yapmaktan korkanlar, büyük bir adım atmadan evvel deyim yerindeyse ısınma turlarına başlıyorlar. Önce belki yalnızca kırlentler kadifelerle kaplanıyor, böylece küçük denemelerin ilk adımı atılmış oluyor. Hemen ardından kadife kumaşlı koltuklar arasından bir tanesi seçilip, var olan dekorasyona adapte ediliyor. Zaman geçtikçe küçük adımlarla başlayıp büyüyen ve insanı içine çeken bu kadife dünyanın keşfi,  izlerini tüm mobilyalara bırakmaya başlıyor. Bu noktada da, en başta ilk adımı atmaktan çekinen, bir türlü emin olamayıp çekingenlik gösteren herkes neden kadife kumaşlı mobilyalar için yaşam alanlarında daha önce yer açmadığını düşünmeye başlıyor. Ama her ne olursa olsun, sonuç olarak dekorasyonda kadife dokunuşlara yer açmak cesaret istiyor!

Ve bu cesareti gösteren herkes Asortie Mobilya’nın ihtişamlı ve bir o kadar kaliteli dünyasının avantajlarıyla, diledikleri mobilyalarda kadife kumaşların yumuşak dokunuşlarına kavuşuyorlar!

Uzun Ömürlü, Şık ve Ergonomik!

Kadife kumaşlı mobilyalar aynı anda birden fazla artıya sahip olmanızı sağlıyorlar. Evinizin dekorasyonuna, şık, albenisi yüksek, sıcak, samimi ve özgün bir siluet kazandırıyorlar. Bunu kazanmanın yolu ise, dekorasyon konusundaki her noktada olduğu gibi yine Asortie Mobilya’dan geçiyor.

Evinize her daim göz alıcı bir kimlik kazandıran Asortie Mobilya’nın görkemli oturma grupları, kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda kadife kumaşlı olarak üretilebiliyor. Yani beğendiğiniz bir tasarımı kadife kumaşlı olarak hayal edebilirsiniz. Asortie her zaman olduğu gibi sizlerin isteklerine öncelik vermeye ve sizi mutlu edecek tasarımları meydana getirmeye devam ediyor. Siz yeter ki isteyin! Üstelik Asortie’nin kadife mobilyaları, uzun ömürlü kullanım için uygun, şık ve ergonomik kumaşlarla kaplanıyor.

Üstelik kadife kumaşlı kanepeler ile oluşturduğunuz tarzınızı her türlü ev tekstili ürünü ve aksesuarla da destekleyebilirsiniz. Perdeler, lambaderleri saran kadife kumaşlar, kırlentler! Ne olursa! Her şey sizin ince sevkinize ve dekorasyon önceliklerinize göre şekilleniyor! Sizlere de yaşam alanlarınızdaki kadife dokunuşların keyfini sürmek düşüyor! O ilk dokunuştan sonra zaten vazgeçemeyeceksiniz! Sizde daha fazla zaman kaybetmeden dekorasyonda kadife dokunuşlara yer açmayı, gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz!

Ev dekorasyonunuzu uygularken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? Tıklayarak blog makalemizi keşfedin. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.