Avangard TV Üniteleri ile Salonunuzda Fark Yaratın

Avangard TV Üniteleri ile Salonunuzda Fark Yaratın

Tv Ünitesi, son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan yeni nesil bir ev mobilyasıdır. Birden çok tarzda tasarlanan yeni nesil ev mobilyalarının gösterişli modeli olan avangard tv üniteleri ile odalarımızı süslemek mümkün oluyor. Salonlara yeni soluk katan tv üniteleri, günümüzün kıymetli parçaları televizyonlarımızın her geçen gün artan aksanlarını içine alarak hem daha temiz bir görüntü sunuyor hem de televizyonları duvara monte ederek izlenebilecek boyuta getirmeye yardımcı oluyor. İşlevsel olan tv üniteleri her ev dekorasyonu için farklı olarak tasarlanıyor. Spor evler için daha sade tasarımlar minimal dokunuşlar ile buluşturulurken, klasik evler için ahşap üzerine çalışmalar yapılıyor. Gösteriş sevenler ve evlerinde gösterişi sunanlar için ise avangard televizyon üniteleri tasarlanıyor.

Salonunuzda fark yaratacak tv üniteleri alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Ev dekorasyonunun yeni nesil mobilyası olan tv ünitesi beklentilerinizi karşılayabilmeli. Salonda televizyonunuzu astığınız veya üzerine koyduğunuz ünitenizin, sadece televizyon için bir araç olduğunu düşünmeyin. Salonunuzun hemen hemen bir duvarını boydan boya kaplayacak olan televizyon üniteleri kitaplarınıza, biblolarınıza, ölümsüzleştirilmiş anılarınız olan fotoğraf albümlerinize ve diğer birçok kıymetli parçalarınıza ev sahipliği yapabilmelidir. Günümüzün problemi olan alan yaratmak sorununa bir nebze çözüm sunması gereken ünitelerin geri kalan mobilyalarınız ile de uyumlu olması gerekiyor. Salonun en dikkat çekecek yerinde olacak olan ünite odaya girer girmez gözleri üzerine çekecektir. Bu yüzden de gösterişli odalarda avangarde tv ünitesi modelleri arasında odanıza en çok uyacak seçeneği seçmeniz gerekmektedir. Duvarın büyüklüğüne göre özel olarak ölçülendirilecek avangard tv üniteleri odaya iç açıcı bir hava katacaktır. Ünitenin boyutu oda ile güzel bir geçiş yakalaması açısından içine yerleştireceğiniz televizyonun boyutu da oldukça önem teşkil etmektedir. Son olarak gösterişli odanıza avangarde tv ünitesi modelleri arasından bir seçim yapacağınızda mobilyanın kalitesine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Uzun ömürlü olması için kaliteli malzemeden üretilmiş olması gereken ünitenin sağlam ve dayanıklı da olması gerekir. Kullanılan malzemenin toz tutmaması, çizilmemesi ve dayanıklı olması da dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur.

Avangart tv ünitesi ile fark yaratın

Evinizi dekore ederken hem güzelliği hem estetiği hem de kaliteyi göz önünde bulundurarak seçtiğiniz avandart televizyon üniteleri, farklı renkler, işlemelere ve tasarımlara sahip modeller arasından evinize en uygun olanı seçip uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. İsterseniz koyu renklerde isterseniz açık renkler tercih edebileceğini Avangard TV ünitesi modelleri tek bir parçadan oluşabildiği gibi alt ve üst bloklar, kapaklı ya da kapaksız raflardan da oluşabiliyor. Salonunuzda ahşabın oymalar ile gösterişli hale geliyor ve bu da tok bir görüntü sunuyor.

Avangarde tv ünitesi modelleri arasından evinize seçeceğiniz en uygun modeli almak isterseniz yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk önce model olarak nasıl bir tasarım istediğinize karar vermeli, daha sonra ise odanıza uygun boyutu seçmelisiniz. Tasarım ve boyuta karar verdikten sonra ise malzeme seçiminizin nasıl olacağını düşünmelisiniz. Hemen hemen tasarımsal olarak oluşmaya başlayan tv ünitenizin kullandığınız malzemelerin kalitesine göre avangard tv ünitesi fiyatları da belli olmaya başlayacak.  Malzemenin kalitesine göre kaba taslak belirlenen fiyatın netleşmesi için ünitenin detaylandırılmasına karar vermek gerekiyor. Tv ünitenizi işlemeler ile süslemeye karar verdiğinizde önünüze oldukça çeşitli işleme şekilleri ve modelleri gelecek. Burada seçtiğiniz model ile süslenicek olan üniteniz, isterseniz varank ile de renklendirilebilir. Ancak burada da seçtiğiniz işlemenin maliyeti, el işçiliği ve tercih ederseniz varank için kullanılacak gerçek altın fiyatı ile avangard tv ünitenizin fiyatı ortaya çıkmış oluyor. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.