Doğu Ezgilerinin Batıyla Buluşma Noktası: Otantik Köşe Koltuk Takımları

Doğu Ezgilerinin Batıyla Buluşma Noktası: Otantik Köşe Koltuk Takımları

Kullanışlı tasarımları ve şık bir görünüme sahip olmaları nedeniyle trendler arasında yerlerini her zaman korumayı başaran ve tercih listelerinin ilk sıralarında yer alan otantik köşe koltuk takımları, bugünlerde adım attığımız her evde karşımıza çıkıyor. Geniş bir oturum alanı sağlamaları, konforlu ve fonksiyonel bir yapıda olmaları, otantik köşe takımları için neredeyse bir kayırma olarak nitelendirilebilecek tercih sebepleri ortaya koyuyor.

Bulundukları ortama kolayca uyum sağlamaları da onlara hem oturma odalarında hem de salonlarda kolayca yer açılmasını sağlıyor. Otantik köşe takımı çeşitleri arasından bir seçim yapmak hayli zor! Çünkü renkler ve zevkler çeşitlendiği gibi her geçen gün tasarım anlayışları ve dolayısıyla modeller de çeşitleniyor.  Değerlendirilmesi gerekenler arasında bulunan renkler, desenler, boyutlar, markalar incelenirken karar vermek zorlaşıyor.  Ama herkes evinde bu otantik takımlardan birini muhakkak görmek istiyor. Çünkü otantik l koltuk modelleri, yapıları gereği farklı dekorasyon tarzlarına göre üretilebilip, her stile uyum sağlayabiliyor. Dolayısıyla her zevke hitap edebiliyorlar. Bu durum da bu otantik takımların herkesin zihninin bir köşesinde yer edinmesini sağlıyor.

Doğu ve Batının Çizgilerini Buluşturan Tasarımlar

Bizler, doğu ve batının kesiştiği bir coğrafyada yaşıyoruz. Bu da yaşam tarzımızın hem doğudan hem batıdan izler taşımasına neden oluyor. Bu kesişim o kadar büyük bir etkiye sahip ki hayatın her alanında kendini gösteriyor. Buna mobilya tasarımları ve yaşam alanlarımızın dekorasyon anlayışları da dâhil. Hal böyle olunca, etrafımızı doğu ve batının çizgilerini üzerlerinde bir araya getiren l koltuk takımları tasarımlarının sarması kaçınılmaz bir gerçekliğe dönüşüyor. Ve bu gerçekliğin eserlerine evlerimizde sahip olmak da, bizlere müthiş bir konforun yanı sıra büyük bir keyif de sağlıyor. Bu keyfe sahip olmanın en kolay ve etkili yolu da Asortie Mobilya’dan geçiyor. Zira, Asortie Mobilya doğu ve batının ezgilerini buluşturan otantik köşe koltuk takımları tasarımında yıllara dayanan tecrübe ve göz alıcı stil anlayışını gözlerinizin önüne seriyor. Yapmanız gereken tek şey, Asortie’nin birbirinden güzel modellerini incelemek ve zevkinize en uygun koltuk takımını almak için harekete geçmek. Asortie’nin ürünleri arasında sizin beğenilerinizi fazlasıyla tatmin edecek otantik köşe koltuk takımları ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz! Gelin seçeneklerden bazılarını birlikte değerlendirelim.

Asortie Mobilya’nın Harikulade Köşe Takımlarını Keşfedin!

Şık ve ihtişamlı bir görünümden vazgeçemeyenler için özel olarak tasarlanan Armoni Klasik Köşe Takımı, sarı renk tonlarının hâkim olduğu, oldukça göz alıcı bir model! Ayrıca Asortie’nin en çok tercih edilen köşe koltuk takımlarından biri! Özel ve dokusuyla muhteşem görünen kumaşların, ergonomik süngerleri sardığı bu tasarım görenlerin adeta aşık oldum diyeceği koltuk takımları arasında. 

Yaşam alanlarında önceliği her zaman zarafet olanların ilk tercihi ise Asalet Klasik Köşe Koltuk Takımı oluyor. Tasarımında yer verilen oyma taçların canlılık kazandırdığı ve otantik köşe koltuk takımları arasında özel bir yeri olan bu model tamamen doğal ahşaptan üretildi. Üstelik yan kısımları da tamamen oymalarla kaplı. Kısacası bu modelin her yerinde usta ellerin, incelikle işlediği motifleri görebiliyorsunuz. böylece yaşam alanlarınızdaki gösterişin etkisini bir kat daha artırmış oluyorsunuz.

Morocco Klasik Köşe takımı ise otantik köşe takımı çeşitleri arasından bazı ayrıntılardaki farklarıyla sıyrılıyor. Bu model köşe takımlarında daha klasik bir tarz olan şark köşesi anlayışını yakalamak isteyenlerin ilgi alanlarına giriyor. Koyu kırmızının tüm çekiciliğini üzerinde taşıyan Morocco Klasik Köşe Takımı, Asortie ustalığıyla hem geniş alanlar için hem de görece daha küçük yerler için üretilebiliyor.

Lüks köşeler tasarlamak için önemli detayları keşfetmek istiyorsanız lütfen tıklayın.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.