Armoni Klasik Köşe Takımıyla Köşe Alanlarınızı Değerlendirin

Armoni klasik köşe koltuk takımı evinizde şık alanlar oluşturabileceğiniz, incelikle tasarlanan klasik köşe modellerden biridir. Fonksiyonel yapısı ve ahşap detaylarıyla oturma alanlarına ihtişam katan model, oyma motifleriyle dikkat çeker. Altın varakla süslenen bu oymalar klasik mobilyaların temelini oluştururken, kullanılan özel kumaş ve sünger ürünün ergonomik yapısını da destekler.

Parlak kumaşı sayesinde ışıldayan oturma alanlarına sahip olabileceğiniz Armoni oval kesimi nedeniyle yumuşak hatlara sahip mobilyalarla dekore edilebilir. Oval orta sehpa, Tv ünitesi ve yan sehpalar köşe koltuk takımıyla uyumlu duracaktır. İsteğe göre yumuşak kesimlere sahip klasik avizeler ya da yan aydınlatmalar kullanılabilir.

Kare ve yuvarlak yastıkları sayesinde rahatına düşkün olanların tercihi olan Armoni klasik köşe takımı istenilen ölçülerde tasarlandığı için tamamen kişiye özel mobilya ürünlerinden biridir. Görkem ve zarafetin buluştuğu bir tasarıma sahip olan Armoni, köşe alanlarınızı değerlendirmek için doğru seçim olacaktır. Pastel tonlara sahip dokuma kumaşı nedeniyle pek çok farklı renkle kolaylıkla kombinleyebileceğiniz köşe koltuk modeli, aydınlık ve ferah konseptlere uyum sağlar. Her yaştan insanın klasik ev dekorasyonunda hayranlıkla tercih edebileceği Armoni, uzun ömürlü olması ve dayanıklı birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilmesiyle de dikkat çeken modellerin başında gelir.

Minimum Alanlardan Maksimum Fayda Sağlayabileceğiniz Köşe Koltuk Takımları

Sadece salonlarda değil, evin her alanında kullanılmaya başlanan köşe koltuklar avantajları sayesinde dekorasyonunuza incelik katacak. Entegre olarak üretildiği için istenilen ebatlarda kullanılan köşe koltuklar yer sıkıntısına çözüm getirecek ve geniş alanları daha ferah göstermenizi sağlayacaktır. Minimum alandan maksimum fayda sağlayabileceğiniz klasik köşe koltuk takımları, dekorasyonunuzun fonksiyonelliğini de arttıracaktır.

Oturma alanlarınızın etkileyiciliğini arttırabileceğiniz köşe koltuk takımları, tasarımcı ruhunuzu ortaya çıkaracak ve klasik zevkinizin ince detaylarını görmenizi sağlayacaktır. Armani klasik köşe takımı sayesinde tasarımda kendinizi özgür bırakabilecek, köşe konseptler sayesinde huzur bulacağınız alanların keyfini çıkarabileceksiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.