Evin Vitrini Olan Klasik Kapılar

Evin Vitrini Olan Klasik Kapılar

Evlerimizin şık dekorasyonunun vitrinleri olan klasik kapı modelleri, üretim malzemesinden rengine, tasarımdan süslemelerine, boyutlarından uzun ömürlü kullanıma uygun olmasına varana kadar çeşitlenen ve önemsenmesi gereken ayrıntılara çekiyor dikkatimizi. Ve bu ayrıntıların taşıyıcısı lüks kapı modelleri özenli bir yaklaşımı her zaman hak ediyorlar. Onlar birer vitrin işlevi görüp, evlerimizdeki görkemli dizayna ayna tuttuklarına göre, gerçek bir vitrin gibi her şeyin en iyisini ortaya koymalı ve stil sahibi evlerin şık çizgilerini gözler önüne sermeliler. Bu yüzden de ciddi bir değerlendirme neticesinde, doğru biçimde seçilmeliler.

Kapı seçiminde göz önünde bulundurulması gereken pek çok ayrıntı var. Ancak genel bir ifade ile dile getirmek gerekirse, her şeyden önce klasik kapı çeşitleri arasından nasıl bir seçim yapacak olursanız olun, bu seçimin duvarlarınızın renginden, mobilyalarınızı saran tonlara ve evin genel dekorasyonuna uygun olduğundan emin olmalısınız. Kapılarınızın kendi zevkinize uygun olması kadar da fonksiyonel özellikler barındırmasına dikkat etmek durumundasınız. Her ayrıntıyı dikkatle inceleyip, en başta kapınızın çift kanatlı, tek kanatlı ya da sürgülü bir model olup olmayacağına karar vermelisiniz. Çünkü klasik kapılar kadar başka bir etkili unsur yoktur ki; onlar gibi evinizin şıklığına doğrudan bu denli etkide bulunabilsin! Klasik kapıların bu güçlü etkisini büyük bir avantaja dönüştürmelisiniz.

Her Zevke Hitap Eden Lüks Ahşap Kapılar

Yaşam alanlarının dekorasyonunda olmazsa olmaz nitelikleriyle öne çıkan lüks ahşap kapılar, son zamanlarda ev içi dekorasyon anlayışlarının tamamında her zaman olduğundan daha çok tercih ediliyorlar. Modeller, renkler, tasarımlar her geçen gün artarak çeşitleniyor. Bu çeşitlenme içerisinde tasarımlarıyla her zevke hitap eden unsurları üzerlerinde taşıyan klasik kapı çeşitlerine rastlamak mümkün.

Kimi kapılarda altın ve gümüş tonlarına bürünmüş varaklar yer alırken, kimilerinde daha sade işlemeler ve düz renkler göze çarpıyor. Kimileri kapı seçimlerinin baştan aşağıya oymalı, işlemeli ve olabildiğince görkemli olmasını isterken kimileri, görece daha az oyma ve işleme taşıyan avangart kapılara yöneliyor. Ama her bir farklı yönelimle seçilmek istenen kapı modelinin üzerinde klasik çizgilerin çarpıcı ayrıntıları, başlangıç noktası belli olmayan bir alışkanlık gibi aranıyor. Çünkü klasik, lüks kapı modelleri basit bir dekorasyon unsuru olmanın ötesine çoktan geçmiş durumda! Geriye kalan yalnızca doğru modeli bulmak! Bunun yolu da her zaman olduğu gibi Asortie Mobilya’dan geçiyor.

Asortie Mobilya’nın Tek Tercihi Sizsiniz!

Asortie Mobilya aslında sizeyalnıca biryol haritası sunuyor. Üstelik bu harita oldukça geniş biralanı kapsıyor. Kapı seçiminize ve kapının özelliklerine siz karar veriyorsunuz! Çünkü Asortie’nin klasik kapı modelleri, değerli kullanıcılarının özel talepleri dikkate alınarak, farklı ortamlar için farklı ölçü, renk ve ayrıntılarla üretilebiliyor. Kısacası sizin tercihiniz Asortie olduğunda, Asortie’nin yapılması gereken her şeye ilişkin ilk ve tek tercihi daima sizsiniz!

Asortie Mobilya’nın nadide lüks kapı modelleri arasında, zevkinize enuygun modeli bulabileceğinize en ufak bir şüpheniz olmasın! Asortie Mobilya ile yaşayabileceğiniz tek bir zorluk var! O da, her biri birbirinden görkemli modeller arasından sıyrılıp karar vermek! Çünkü Asortie’nin klasik kapı modelleri, konfor, ihtişam, sağlamlık ve işlevsellik söz konusu olduğunda adeta kendi aralarında görünmez bir yarışa tutuşmuş durumdalar! Kazananı belirleyecek olan ise sizsiniz! Siz ve sizin ince zevkleriniz! Biz her durumda, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle yanınızdayız! Siz de sahip olduğunuz klasik kapı modeli ile evinizin vitrininde fark yaratmak isterseniz, daha fazla geç kalmadan bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

Klasik mekanlarda tercih edeceğiniz klasik kapı modelleri arasından doğru seçimi yapabilmek için sunduğumuz önerileri keşfetmek için klasik mekanlara klasik kapı önerileri yazımızı okuyun. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.