Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Armoni Klasik Köşe Takımı

En şık köşelere sahip olmak isteyenler için tasarlanan Armoni klasik köşe takımı, rahatlığıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Sarı renk tonları ile tasarlanan köşe takımı, ahşap kısımlarındaki oyma motiflerin üzerindeki gerçek altın varak ile uyum içerisinde. Klasik köşe koltuk takımı bu uyumu konforunda da sağlıyor. Köşe takımı özel kumaşı ve ergonomik süngerlerin bir araya gelmesi ile rahat bir oturum sağlıyor.

Klasik köşe oturma takımına kullanıcıların isteği üzerine, kare ve yuvarlak formda ahşap orta sehpa ve klasik aksesuar modelleri dahil edilebiliyor. Köşe takımı salonunuzun veya oturma odanızın ölçülerine uygun olarak, yalnızca size özel olarak üretiliyor.

Köşe takımı fiyatı, özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen kullanıcıların ürün bilgi formunu doldurması yeterli olacaktır. Deneyimli satış danışmanlarımız ayrıntılı bilgilendirmeyi gerçekleştirmek amacıyla en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir.

köşe koltuk takımı
Athena Klasik Köşe Takımı
Klasik koltuk modeli
Miranda Köşe Koltuk Takımı
mavi köşe koltuk takımı
Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı
köşe koltuk modelleri
Şimarık Klasik Köşe Kanepe
yeşil klasik koltuk
Malta Klasik Köşe Takımı
Turri Klasik Köşe Kanepe
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp