2020 Lüks Bebek Odası Takımı Seçim Rehberi

2020 Lüks Bebek Odası Takımı Seçim Rehberi

Dekorasyon söz konusu olunca belki de en şanslı kullanıcı grubu, her yıl yenilenen bebek odası modelleri ile dekore edilmiş bir odada hayata merhaba diyen bebekler oluyor. Yeni sezonla beraber görücüye çıkan yeni bebek odası modelleri, o yıl içerisinde doğan bebeklerin odalarındaki yerlerini onlar dünyaya gelmeden alıyor. Böylece bebekler henüz dünyayla tanışmadan evvel, en yeni trendler doğrultusunda dekore edilmiş bir odaya sahip oluyorlar. Bu da onların ne kadar şanslı olduklarını, son derece somut kanıtlarla ortaya koymuş oluyor.

Bebekler için yapılan hazırlıklar daha dünyaya gelmelerine hayli vakit varken çoktan başlamış oluyor. Böylece seçim yapmak için zaman kazanılıyor. Her yılın yeni doğan bebekleri için yapılan birbirinden şık tasarımlar da, kendi içlerinde bir yarışa girerek, tercih edilmek üzere ebeveyn adaylarının beğenisine sunuluyor. Bu yıl için tasarlanan yeni bebek odası modelleri de her zaman olduğu gibi anne – baba olmaya hazırlanan kişilerin büyük ilgiyle karşılandı!

2020’nin Bebek Odalarını Açık Renkler Sarıyor

2020 bebek odaları, açık renklerin sardığı modern tasarımlarda kendilerini gösteriyor. Bebeklerin yaratıcılığını destekleyecek, ilgi çekici modellerin ön planda olduğu gözüküyor. Tasarımcılar, modellere can verirken mobilyaların bebeklerin de görür görmez benimseyecekleri modellerortaya çıkartmaya ekstra özen göstermişler. Örneğin Asortie Mobilya bünyesinde yer alan Apollo Çocuk/Bebek Odası Takımı bu noktada verilebilecek en güzel örneklerden biri! Çatı biçiminde tasarlanmış mobilyaların yer aldığı bu takım, sanki bir oyun evi atmosferi kazanmış! Bu da bebek odasında oluşturulan sıcak havaya doğrudan yansıyacakmış gibi görünüyor. 2020 lüks bebek odaları trendlerine uygun biçimde üretilen bu modeli, açık renkler sarmış! Aynı zamanda bu tip açık renkler bebeklerin psikolojik gelişimine olumlu katkılar sağlayıp, dengeli bir ruh haline kavuşmalarına da yardımcı oluyorlar. Ayrıca üretim aşamasında, hiçbir şekilde bebeğinizin sağlığına zarar verecek bir madde kullanılmadığından da şüpheniz olmasın! Bütün bunlar bir araya gelince “daha ne olsun” demekten başka bir şey gelmiyor akıllara!

Sezonun Trendlerinde Neler Öne Çıkıyor?

Yıla damga vuracak gibi görünen 2020 bebek odaları, bebek odası modelleri için vazgeçilmez olan konforlu yapılarını koruyorlar. Bununla beraber daha özgün tasarımların ön plana çıktığını ve klasik ile modern çizgilerin birbirine daha yakın durduğu tasarımların göze çarptığını belirtmekte fayda var.

2020 lüks bebek odaları, genellikle bebeğin sahip olacağı odanın değişen ölçüleri hesaba katılara parçalı ve eklemeli modellerden oluşuyor. Kısacası, diyelim ki 2020’nin yeni bebek odası modelleri arasından bir seçim yaptınız ancak bebeğinizin odasının ölçüleri düşünüldüğünde bu model, hareket alanınızı kısıtlayacak. Bu durumda tam da 2020’nin trendlerine uygun biçimde eklenip çıkartılabilen, böylece küçük alanlara daha kolay uyum sağlayabilen bebek odası modelleri kelimenin tam anlamıyla hayatınızı kurtaracak!

Sezonun trendleri arasında yeni bebek odası modelleri için öne çıkan diğer bir detay ise eskiye dönüş olarak nitelendirilebilir! Geçmiş yılların sevimli ve klasik modelleri, günümüzün modern yorumlarıyla tekrar can bulup adeta eskitme uygulanmış bir görünüme kavuşuyorlar. Yılın bebek odası modellerinin pek çoğu buna uygun biçimde tasarlanmış durumda.

Ayrıca 2020 lüks bebek odaları, annelerin konfor ihtiyacı da göz önünde bulundurularak tasarlandığından, sezonun trend takımları mutlaka berjerlere de yer açıyor. Annenin emzirme esnasında rahat etmesini yahut bebeğini uyuturken oturabilmesini sağlayan berjerler; açık renklerin hâkim olduğu bebek odalarına hareket katarak daha canlı ve enerjik renklerle bezeniyor. Buna karşın berjerlerde desenlerden kaçınılarak sade olmalarına da özen gösterilmiş.

Lüks bebek odalarının hazırlığında dikkat edilmesi gerekenleri paylaştığımız blog makalemizi keşfetmek için tıklayın.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.