TV Ünitesi Modellerinde Retro Tarz Esintisi

TV Ünitesi Modellerinde Retro Tarz Esintisi

Twentieth Century Fox'un başkanı F. Zanuck 1944 yılında bir konuşmasında “Televizyon en geç altı ay içinde silinecektir. Kimse böyle bir kutuya bakmak istemez” derken geleceği görmüş ama biraz yanlış yerden görmüştür. Bugün her evde bulunan televizyonlar için özel üniteler, sehpalar yaptırdığımızı görse ne kadar yanıldığını anlardı Zanuck. Öyle ki retro tv ünitesi, ahşap tv ünitesi, avangarde, lüks, metal, duvara monte veya modern tv ünitesi modelleri ile kıymetli televizyonlarımızı süslüyoruz. Salonlarımız da baş köşeyi süsleyen televizyonlarımız için yaptırdığımız bu özel ünite veya sehpalar ile hem onları yüksekte tutuyor hem de televizyonlarımıza şıklık katıyoruz. 2019’un tv ünite trendleri arasında yerini koruyan retro tv ünitesi modelleri ile geçmişi yad ederken televizyon teknolojisinin gelişimi ile geleceğe kollarımızı açıyoruz.

Geçmişe olan özlemle tasarlanan retro tv ünitesi ile 70’li yıllar anılıyor. Eskinin mimarisi ışığında tasarlanan tv üniteleri bugünün modernliği ve geleceğin teknolojisi ile hayata gözlerini açıyor. Ortaya çıkan ikonik tavırlar sayesinde çizgisini net belli eden retro tv ünitesi modelleri şık ve bir o kadar cezbedici salonlara da kapı açıyor. Retro havasında olan salonlar, şehir hayatlarına gönderme yapmayı da ihmal etmiyor. Dekore edilen salonlarda rahatlık kadar şıklık da göze çarpıyor. Renkli ancak eskitme tekniği ile farklı havaya bürünen salon eşyaları, size ve gelen misafirlere sakin bir atmosfer sunuyor. Bu sakin havada misafirleriniz ile veya tek başınıza film gecesi yapmak ya da sinema saati yapmak oldukça keyifli olacaktır. Bunun için yapmanız gereken mısır patlatmayı bilmek ve film seçmek olacaktır. Retro ahşap tv ünitesi üzerinde asılı duran televizyon geri kalan tüm görevleri üstlenecektir. Size ise sadece keyif yapmak kalacaktır.

Bol Seçenek

Televizyon süslemeleri için kullanılan mobilyalar sadece ünite değil. Televizyona özel olarak sehpalarda üretilmekte. Böylece küçük salonlardaki televizyonlarda düşünülmüş oluyor. Çok seçenekli televizyon ürünleri arasında karar vermek oldukça zor. Yine Retro tarzından ilerleyecek olursak, renk farklılıkları, kullanılan ham madde farklılığı, desen farklılığı ve tasarımsal farklılıklar ile tek tarzdan çok seçenek elde edebiliyoruz. Retro tv ünitesi, seçenekleri arasında ham madde farklılığı çok büyük sorun oluşturmasa da gerçek ahşap le tasarlanan ürünler daha fazla göz dolduruyor. Retro ahşap tv ünitesi veya ahşap Retro tv sehpası sayesinde ahşabın şekil alabilirliğinden faydalanabilir, natürel doku ve ahşabın kendi renk alternatifleriyle salon veya odalarınızda şık dekorlar oluşturabilirsiniz. Farklı boya seçenekleri de sunan bu üniteler, ahşap tonunda bırakabileceğiniz gibi boyaya da elverişli yapıya sahip. Günümüz trendlerinden olan beyaz mobilya, tv ünitelerine de uygulanabiliyor. Retro tv ünitesi beyaz renk seçeneği ile oda dekorasyonunuza ayak uyduruyor. Farklı tonlara da boyanabilecek olan tv üniteleri, sizin ile aynı odada olmak için can atıyor. Ben doğallıktan yanayım ama biraz bana özel mi olsa diye düşünüyorsanız, ünite üzerine desen de ekliye bilirsiniz. Böylece doğallıktan kopmazken farklılık da oluşturmuş olursunuz. Son olarak ise tasarımsal farklılıklar. Retro tv ünitesi üzerinde yapılacak her ekleme veya çıkarma işlemi ile spesifik ünite elde edebiliriz. Minimalist yaklaşımla ve modern çizgilerle tasarlanan bir TV ünitesi ile fark yaratmak mümkün. Göz yormayan bir yaklaşım için daha minimal bir tasarım tercih edebilirsiniz. Ya da fotoğraflarını yerleştirmek için açık raf sistemi. Geçmişten ilham alan çağdaş ve modern dekorasyon yaratmaya yardımcı olan tv üniteleri ile diğer mobilyaların ilişkisi göz önüne alınarak tasarlanan salonlarda mutlu anlar biriktirmek sizin elinizde. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.